عضویت در کانال تلگرام

7 روش جلوگیری از موخوره در رشد سریع مو دکتر نوروزیان

2019-09-16 0
1-5.jpg

7 روش جلوگیری از موخوره در رشد سریع مو دکتر نوروزیان

صرف نظر از اینکه چطور موخوره ها رو از بین ببرید ،به طور کلی از بین نمی روند.تنها راه خلاص شدن از موخوره اینکه انها را ببریم .اما می توانید با مراقبتهایی از موخوره جلوگیری کنید..

7 روش جلوگیری از موخوره در رشد سریع مو دکتر نوروزیان

7 روش جلوگیری از موخوره در رشد سریع مو دکتر نوروزیان

چه چیزی باعث موخوره می شه؟

موهای بلندتر بیشتر دچار خورد شدگی و موخوره می شوند. شستشوی روزانه،استفاده از مواد شیمیایی می تواند باعث اسیب در کوتیکول مو شود .هنگامی که کوتیکول مو اسیب می بیند لایه داخلی مو در معرض ضعف، کم ابی و اسیب می گردد که باعث خورد شدن کامل مو می گردد.خبر خوب اینکه می توانید به موخوره و اسب موهایتان پایان دهید. اینجاچند نکته برای برطرف نمودن این مورد برای همیشه وجود دارد.

  • کوتاهی مرتب موها

مهم نیست که چقدر از موهایتان مراقبت می کنید، هر روز موهایتان را شانه می کشید، شستشوی روزانه دارید تمام این ها موجب جلوگیری از موخوره نمی شود. حتما هر 8تا 12 هفته یکبار کمی سر موها را قیچی بزنید.مرتب پایین موها را بررسی کنید و در صورت مشاهده موخوره حتما چند سانت بالاتر از ان راقیچی  کنید.در صورتی که موخوره را رها کنید ممکن است دو شاخگی مو به ریشه برسد.

7 روش جلوگیری از موخوره در رشد سریع مو دکتر نوروزیان

  • قبل از شستشو ی مو ،روغن بزنید

شامپو / شستشو می تواند موجب آسیب به موهای شما شود.هنگامی که موها خیس می شود –در طول پروسه شامپو زدن اب را جذب و متورم می شود . در این حالت بسیار شکننده است و بنابراین  دوشاخه شدن و شکستن موها بسیار راحتر اتفاق می افتد.

روغن زدن موچطور کمک می کند؟روغن یک غلاف محافظ در اطراف موی شما ایجاد می کند و آسیب را در طول فرایند شستشو کاهش می دهد. به علاوه، روغن موهای شما را تغذیه می کند و به حفظ تعادل و رطوبت مو کمک می کند. بعضی از بهترین روغنها  برای استفاده پیش شستشو عبارتند از روغن نارگیل، روغن کنجد، روغن جوجوبا و روغن بادام.

روش استفاده: روغن خود را بر روی پوست سر بمالید و به آرامی با سر انگشتان دست ماساژ دهید.سپس انگشتان را به ساقه مو بمالید و اجازه دهید یک ساعت بماند سپس موها را بشویید.

7 روش جلوگیری از موخوره در رشد سریع مو دکتر نوروزیان

  • از کاندیشنر استفاده کنید

اگر دچار موخوره شدید یا مستعد هستید حتما از یک  کاندیشنر خوب استفاده کنید.کاندیشنر موها را از اسیبهایی که ممکن است به خاطر شانه زدن ،شستشو و عوامل محیطی چون افتاب و باد سرد اتفاق بیفتد محافظت می کند.به مارک ها و برندهای فانتزی نیازی ندارید.روغن های گیاهی بهترین کاندیشنرها هستند . بهترین روغن برای استفاده – نارگیل، بادام، زیتون و روغن جوجوبا؛ و بهترین کره ها – شیا، کوکوم و کره آلی هستند.روش استفاده: مقدار کمی (نه بیشتر از اندازه نخود) روغن یا کره را بین کف دستهایتان بمالید و رو موهای خشک یا مرطوب بمالد.بیشتر روی انتهای موها تمرکز کنید. این موجب صاف شدن، جلوگیری از وز و موخوره می شود. با مقدار کم شروع کنید و به مرور بهش اضافه کنید . اما نه خیلی.نمی خواهید که چربی از موهایتان چکه کند.

  • خشک کردن با ملایمت موها

موهای مرطوب شکننده و آسیب پذیر هستند.پس به شدت از ان مراقبت کنید . موها را حوله خشک کنید اما از پیچ و تاب های عجیب و در ججهات نامتعارف خودداری کنید چرا که موجب شکستن مو و موخوره می شود . در عوض به ارامی با حوله موها را ماساژ دهید تا از شر اب اضافی خلاص شوید.

روش خشک کردن:از یک حوله پنبه ای نرم که موجب کاهش اصطکاک موها هنگام خشک شدن می شود استفاده کنید .بعلاوه حوله پنبه ای مقدار اب زیادی را جذب می کند در نتیجه موهایتان سریع تر خشک می شود . دفعه بعد که موهایتان را می شویید از یک حوله پنبه ای نرم استفاده کنید و اجازه دهید 10 تا 15 دقیقه روی موها بماند تا اب اضافی موها گرفته شود و سپس اجازه دهید موها به صورت طبیعی خشک شود تا موهایی سالم داشته باشید.

7 روش جلوگیری از موخوره در رشد سریع مو دکتر نوروزیان

  • از شانه دندانه درشت استفاده کنید

بهترین شانه برای شانه کردن مو و جلوگیری از گره بعد از شامپو زدن موها استفاده از شانه های دانه درشت است. محکم موها را از ریشه به سمت ساقه نکشید.این کار باعث ایجاد گره های سختی می شود که برای باز کردنشان مجبورید از شانه های دانه ریز استفاده کنید که موجب موخوره می شود . در عوض از ریشه شروع کنید و به ارامی پایین بیایید.هنگامی که با گره مواجه می شوید به ارامی با دست یا نوک شانه   گره را باز کنید و سپس ادامه دهید.

برای راحت تر شدن کار حتما به موها کاندیشنر بزنید و سعی کنید زمانی که موها خشک شد شانه بکشید.

  • استفاده از لوازم حرارتی را کاهش دهید

استفاده از لوازم حرارتی مانند اتو مو،سشوار  و صاف کن با وجودیکه ممکن است مارک های بسیار گرانقیمت و مشهوری باشند  برای موهای شما بد است .زمانیکه گرمای انها را روی مو اعمال می کنید موجب از بین رفتن رطوبت طبیعی مو می شود و موخشک خشن و شکننده می شود . استفاده مداوم می تواند موجب آسیب فیزیکی مو شود . در نتیجه موها دچار موخوره می شود.

  • موهایتان را از عناصر دور نگه دارید

  • عوامل محیطی مانند آفتاب، باد و کارهای سرد موجب اسیب به موهایتان می شود. قرار گرفتن در معرض آفتاب داغ ممکن است به موها آسیب برساند، آن را خشک و شکننده، و بیشتر در معرض شکستگی وموخوره قرار دهد.باد سر نیز چنین تاثیری روی موها دارد.هر زمان که در معرض افتاب شدید یا بادهای سرد قرار می گیرید باید از موهایتان محافظت کنید.
اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  ابروهای خود را پرپشت کنید

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ