درباره شرکت رویش سبز لاوین

همه چیز درمورد شرکت رویش سبز لاوین وپکیج رویش مجدد مو

شرکت رویش سبز لاوین نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر حامد رویش سبز لاوین میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی شرکت رویش سبز لاوین به شهرت خاصی رسیده.

دارو خانه شرکت رویش سبز لاوین برای اولین بار در ایران فرمولی را اختراع کرد که باعث درمان ریزش موی شما در سریع ترین زمان ممکن میشود.
مهم نیست ریزش موی شما عصبی باشد یا ارثی یا به خاطر عوامل دیگر
چون از هر10 نفر 8 نفر رضایتمندی کامل از استفاده از این پکیج معجزه گر را اعلام کرده اند تا جایی که پکیج رویش موی شرکت رویش سبز لاوین در حال حاظر معروف ترین وبرترین محصول ریزش مو در ایران از طرف کاربران شناخته شده است به شکلی که به طرز عجیبی این پکیج را برای یکدیگر تبلیغ میکنند.

به گفته شرکت رویش سبز لاوین پکیج رشد موی ایشان هیچگونه عوارضی نداشته و رضایت درصد بالایی از مصرف کنندگان را در پی داشته و دارد. با توجه به دریافت مجوز وزارت بهداشت برای محلول و تونیک رشد موی شرکت رویش سبز لاوین و تبلیغ گسترده این پکیج از طرف افرادی که این پکیج را مصرف کرده اند میشود به ادعای ایشان بر این بابت استناد کرد.

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

آیا پکیج و محلول اسپری رشد مو شرکت رویش سبز لاوین دارای مجوز میباشد

پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین تمامی مجوز های لازم برای یک محصول با کیفیت ایرانی و قابل اعتماد تخصصی در زمینه رشد مو را دارد.

شماره مجوز وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و داروی ایران: ۲۴۶۸/ظ/۵۶

شماره پروانه بهره برداری: ۱۷۲۶

تاریخچه پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

حدود ۴ سال پیش دکتر حامد رویش سبز لاوین متخصص ساخت داروهای ترکیبی در داروخانه خود واقع در تهران محلولی را ساخت که بعد از چند سال این محلول در پکیجی با نام پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین حالا به بهترین، تاثیرگذارترین و در نتیجه پرفروش ترین پکیج رشد مو در ایران تبدیل شده است.

روزهای ابتدای ساخت این محلول و پیشنهاد آن به افرادی که ریزش مو داشتند و یا مویی بر سر نداشتند، با تردید و البته صحبتهای شرکت رویش سبز لاوین شروع به استفاده از این محلول مینمودند و پس از مدتی که نتیجه را میدیدند شگفت زده و خوشحال آنرا به دیگران معرفی میکردند و یا اینطور بگوییم اصلا نیازی به معرفی نداشت، برای اطرافیان جالب بود که چطور در عرض ۲ الی ۴ ماه موهای آن شخص درآمده و سری که از کم مویی سفید شده بود الان مجدد پرمو و به قول خودمانی سیاه شده و دیگر کف سرش هم مشخص نیست.

هر روز بیشتر و بیشتر مراجعه کنندگان راضی برای پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین تبلیغ میکردند تا شرکت رویش سبز لاوین این شد که حالا میبینید از سراسر ایران برای مشاوره و خرید این پکیج به تهران سرازیر میشوند تا بلکه امید به دست آوردن موهای از دست رفته خود را بازیابند.

امتحان پکیج رشد سریع مو=توصیه به دیگران و ادامه دوره
اگر تمامی روشهای رشد مو و درمان ریزش مو را امتحان کرده اید و نتیجه ای نگرفتید و یا از کاشت مو هراسانید، شاید با مشاهده این مطلب به خود بگویید این هم یکی دیگر از عناوین تبلیغاتیست که بارها امتحان کرده ام و حتما قابل اعتماد نیست ولی واقعیت این است که دوست داریم آخرین راهی که برای رشد موها در سریع زمان ممکن و به دست آوردن اعتماد به نفس دوباره خود امتحان میکنید پکیج رشد سریع موی شرکت رویش سبز لاوین باشد.

ااین را ما نمیگوییم افرادی که حتی به دلایل ارثی تاسی و ریزش موی شدید داشته اند و متاسفانه موهای خود را از دست داده اند پس از استفاده یک الی دو دوره از این محصول به این نکته مهم اعتراف کرده اند که از رشد موهای خود با این سرعت و تفاوت این محصول با روشهایی که قبلا امتحان کرده و نتیجه نگرفته اند شوکه شده اند.

جالب است بدانید بسیاری از افرادی که به طور کامل موهایشان ریخته بود پس از مصرف 3 الی 4 دوره از این محصول حالا با اعتماد به نفس تمام در آرایشگاه موهای خود را مدل خامه ای میزنند. میدانیم این صحبتها شاید شبیه تبلیغات و تعریف از خود باشد ولی واقعیت است و این واقعیت را باید از زبان افرادی که پکیج رشد سریع مو را استفاده کرده اند بشنوید و خودتان با دیدن موهای پرپشت ایشان شک کنید که این افراد روزی ریزش شدید مو داشتند و یا کلا مو نداشتند.

نام تجاری محصولات شرکت رویش سبز لاوین چیست؟

پس از گذشت 5 سال از تولید محلول رشد مو شرکت رویش سبز لاوین , قرار گرفتن این محلول در دل پکیجی با نام تجاری محلول رویش مو شرکت رویش سبز لاوین حتما شهرت و آوازه این معجزه رشد مو به گوش شما هم رسیده و در حال خواندن این مطلب میباشید پس کمبرندها را محکم ببندید و برای رسیدن به اعتماد به نفسی که روزی ریزش موهایتان و کم کم از بین رفتن و تاس شدن سرتان از شما گرفته بود آماده باشید.

پکیج شرکت رویش سبز لاوین شامل چه محصولاتی است؟
شرکت رویش سبز لاوین متخصص داروهای ترکیبی معجزه ای در زمینه رشد مو را در نیم دهه اخیر به انجام رسانید.
تتوجه کنید این یک تبلیغ نیست با پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین موهای از دست رفته خود را خواهید دید و شاهد رشد موهای خود در سریع ترین زمان ممکن خواهید بود.
اینجاییم تا به شما بهترین روش رشد سریع مو را معرفی کنیم بله همان پکیج معروف رشد مو شرکت رویش سبز لاوین
بهترین راه رشد سریع مو و درمان ریزش مو از طریق پکیجی شامل: 2 محلول ساخته شده شرکت رویش سبز لاوین دارای تاییدیه وزارت بهداشت+سازمان غذا و دارو+شماره ثبت و حتی یک قدم تا ثبت جهانی+مکملهای ویتامین و ضروری مو+شامپو تخصصی+صابون گیاهی از بین برنده چربی پوست سر و برقرار کننده تعادل چربی مو همچنین تقویت ساقه مو است به عنوان بهترین روش پر پشت شدن موهای کم پشت و رشد سریع موها شناخته شده.

بررسی داروهای موجود در پک رشد موی شرکت رویش سبز لاوین
محلول اسپری رشد مو
این محلول به گفته شخص دکتر در کنار قرص هورمونی مهمترین جز پکیج رشد مو میباشد
ترکیبات این محلول اسپری عبارتند از: الکل ، عصاره بورداک(باباآدم) ، آب دیونیزه ، روغن درخت چای ، عصاره سابال(نخل هندی) ، عصاره نعنا ، پروپلین ، لیکول ، گلیسیرین ، عصاره دم اسب ، نشاطات برنج ، دی پانتنول ، زینک پی سی و تعدادی از ترکیبات دیگر که در لیست پکیج ذکر نشده است .
قابل توجه عزیزان متقاضی پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین، محلول رشد مو شرکت رویش سبز لاوین برای موی سر، ابرو و ریش قابل استفاده است و برای مژه به دلیل احتمال ورود به چشم قابل استفاده نمی باشد.

طریقه مصرف :
روزی ۲ بار صبح و شب هر بار ۱۵ پاف لاوینا
قبل و بعد از مصرف باید کف سر را به خوبی ماساژ دهید
بهتر است که حداقل تا۵ساعت بعد از استفاده از محلول از شستن موها خودداری کنید .
نکته : يكي از نكات مهم در افرادي كه پوست سر چرب دارند ماساژ محکم و روزانه ٣ تا ٤ مرتبه ميباشد تا چربيهاي تجمع يافته زير پوست سر كاملا خارج شود و تاثير پذيري محلول و داروها بيشتر گردد

بهترين حالت براي ماساژ كف سر قبل از اسپري اين است كه با نوك انگشتان دست خيلي محكم سر را ماساژ دهيد به مدت سه تا چهار دقيقه و بعد از اسپري كردن محلول با شدت كمتري اين كار را تكرار كنيد.

قرص
دارویی که باعث کاهش ترشح هورمون تستسترون میگردد و در نتیجه سرعت بیشتری به رشد مو در آقایان می دهد
مصرف این دارو عوارضی از جمله کاهش خفیف در اعمال جنسی مردانه دارد و با ادامه درمان به تدریج ناپدید شده و در صورت قطع درمان نیز ظرف مدت کوتاهی ازبین می روند .
در ارتباط با قرص هیچگونه تداخل دارویی ویا آثار سو بر کبد ، مغز استخوان ، چربی خون وتعداد اسپرم ها مشاهده نشده است.
استفاده ازقرص در خانم ها ممنوع است ، مگر خانمايي كه مدا ريزش موي مردانه دارندهمچنین خانمهای حامله نبایستی تماس پوستی با قرص داشته باشند.

کپسول زینک پلاس و یا مولتی ویتامین های مرتبط با رشد مو
به همراه محلول قرص و یا کپسول زینک به جهت مولتی ویتامین بودن و تاثیر بر رشد بهتر موها توصیه میشود
ممکن است نمونه های دیگری از مولتی ویتامینهای موثر در رشد مو هم در زمانهای مختلف توصیه شود
صابون گیاهی هفت گیاه
این صابون کاملا گیاهی است و برای کاهش چربی مو در افرادی که موهای چرب دارند بسیار موثر است ، بهتر است کف صابون به مدت ۲تا۳دقیقه روی سر بماند سپس شسته شود.

شامپو برای رشد مو و ضد ریزش مو
بسته به نوع موی افراد متفاوت است. شامپویی که در حال حاضر به شما پیشنهاد شده از نوعی هست که مورد تایید بسیاری از دوستان بوده و چربی و ریزش موها توسط ان کنترل شده ولی در واقع اصراری بر استفاده از ان نیست و اگر دوستان شامپوی دیگری در دسترس دارندکه سازگاری بیشتری با موهاشون داره میتونند از ان استفاده کنند.
منع مصرف داروهای پکیج رشد مو
منع استفاده اسپری یا محلول تنها برای خانمهایی میباشد که قصد باردار شدن دارند ، باردار میباشند و یا در دوران شیردهی هستند.
منع مصرف برای آقایان هم قرص هورمونی در دورانی است که قصد اقدام به بچه دار شدن دارند.
همچنین این مورد برای خانمهای شیرده وباردار و یا خانمهایی که قصد اقدام به بارداری دارند هم صدق میکند.

شرکت رویش سبز لاوین تا چند هفته پیش در تهران خیابان کمیل مطب و داروخانه دکتر حامد رویش سبز لاوین بود اما به دلیل ترافیک شدید که در کمیل ایجاد میشد، خدمات ویزیت فروش پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین به دو قسمت تقسیم شد::

1. مراجعه حضوری به آدرس جدید و اصلی مطب و داروخانه رشد مو شرکت رویش سبز لاوین
آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

2. با مراجعه به بخش مشاوره و فروش پکیج و محلول اورجینال رشد مو شرکت رویش سبز لاوین در مرکز رشد مو شرکت رویش سبز لاوین غیر حضوری از طریق سایت http://rouyeshmo.com

از آنجایی که پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین برای افراد مختلف با شرایط ریزش مو متفاوت، یکسان میباشد لذا نیازی به مراجعه حضوری به داروخانه و مطب و ایستادن در صفهای نوبت نمیباشد و میتوانید این پکیج معجزه گر رشد مو را با اطمینان(تمامی نمادها و مجوزها به نام شرکت رویش سبز لاوین روی بسته بندی تک تک محتویان پکیج شرکت رویش سبز لاوین درج شده است)در تهران ۱ ساعت و شهرستان یک روز پس از تایید سفارش تحویل بگیرید.