عضویت در کانال تلگرام

5 راه افزایش رشد مو به طور طبیعی

2019-09-16 0
hair-grow-fast.jpg

5 راه افزایش رشد مو به طور طبیعی

Image result for ‫5 راه افزایش <a href=رشد مو به طور طبیعی‬‎" />

5 راه افزایش رشد مو به طور طبیعی

ریزش مو؟زمانی که نوجوان بودم این مشکل را داشتم، احساس ناخوشایند و ناامیدی  داشتم چرا که بیش از یک سوم موهایم به خاطر بیماری های خودایمنی و داروهای تجویزی از دست داده بودم. وقتی تصمیم گرفتم که با تغذیه و تغییرات شیوه زندگی خودم رویکرد جامعتری پیدا کنم. نمی تونستم مصرف داروها رو متوقف کنم اما ریزش موهامو چرا

این ها پنج مرحله هستند که در رشد مو در رشد مو نقش دارند، و امیدوارم که آنها به شما کمک کنند!

  1. رشد مو به اسید معده مناسب بستگی دارد

اسید معده – به طور تخصصی  هیدروکلریک اسید – به طور طبیعی با افزایش رشد مو رابطه دارد؟ وقتی روی این مورد تمرکز می کنید به دوعامل کلیدی می رسید: مصرف مواد مغذی و جذب مواد مغذی اسید معده مناسب به طور عمده مسئول جذب مواد مغذی است.

آیا می دانستید که 90 درصد مردم اسید معده کمتری دارند، نه خیلی زیاد؟اکثر مردم معتقدند سوزش سر دل و ترش کردن ناشی از ترشح بیش از حد اسید معده است.اما دلیل دیگه ای داره.

هنگامی که ما تحت فشار  کمبود مواد مغذی  قرار می گیریم اسید معده به ارادمی ترشح می شود.  سوزش سر دل بعد از آن اتفاق می افتد؛ زیرا معده تانک اسید نیست – غذا ما در طول مدت طولانی در معده باقی می ماند و باعث ناراحتی گوارشی می شود.

در اینجا نگاهی به این موضوع که این مورد چه اثری برروی رشد مو داره می کنیم.

  1. مو از کراتین تشکیل شده است که پروتئین استما نیاز به مصرف و جذب پروتئین مناسب برای داشتن موهای سالم داریم.
  2. هنگام مصرف پروتئین، هضم آن در معده آغاز می شوددر طی یک وعده غذایی، معده ما باید اسیدی  زیادی ترشح داشته باشد تا پروتئین را به اسید آمینه تجزیه کند.
  3. اسید معده کافی نیز علامتی برای کاهش سرعت هضم در سیستم گوارش صادر می کند. ین نشانه ای برای آنزیم های گوارشی است که پروتئین، چربی ها و کربوهیدرات ها را تجزیه می کند.
  4. وقتی مواد غذایی ما به درستی هضم می شود،بلوک های غذایی بیشتری برای ارائه به موها داریم. ما از هورمون های متوازن و متابولیسم سالم حمایت می کنیم؛ دو عامل زیر مورد بحث قرار می گیرند که به طور طبیعی رشد مو را افزایش می دهد.

به طور خلاصه، اسید معده مناسب = جذب پروتئین = بلوک های تولیدی کافی  برای موهای سالم.

این اصلی ترین کمک هضم غذا به رشد مو است چرا که  سیگنالی برای تسریع هضم به مغز ارسال میشود.زمانیکه مغز هدف قرار می گیرد تمام جنبه های هضم بهبود می یابد.

روش های ساده ای هم وجود دارد که می توانید در وعده های غذایی خود به ترشح بیشتر اسید معده کمک کنید.

5 راه افزایش رشد مو به طور طبیعی

  1. مصرف کلاژن یا ژلاتین به طور طبیعی باعث افزایش رشد مو می شود

کلاژن با کیفیت بالا تنها “پروتئین پودر” است که من استفاده می کنم. این محصول حاوی مشخصات منحصر به فرد امینواسیدهایی است که موجب سلامت پوست و مو و ناخن می شود.زمانیکه استفاده روزانه از کلاژن را اغاز کنید متوجه بهبود وضعیت موها و ناخن هایتان می شوید.توصیه به مصرف کلاژن بر اساس تجربه شخصی و تجربیات افراد دیگر است. مطالعاتی در این زمینه وجود ندارد که مکمل های ژله ای کلاژن موجب رشد مو می شود اما کسی چه می داند.علم در حال پیشرفت است.با این حال مطالعات نشان می دهد که مکمل کلاژن در بهبود وضعیت مو و پوست از لحاظ کشش و رطوبت کمک می کند. نمی توانم بر اهمیت خرید یک مکمل کلاژن یا ژلاتین با کیفیت بالا تأکید کنم. پپتیدهای کلاژن آنها بدون عطر و طعم در نوشیدنی ها – یک پروتئین تقویت کننده عالی برای کوکی ها، چای یا قهوه است.

  1. هورمون های متعادل برای رشد مو سالم

ما در مورد چگونگی تاثیر مصرف پروتئین و هضم روی رشد مو بحث کرده ایم ، اما موهای سالم به تعادل هورمون  نیز بستگی دارد.احتمالا همانطور که می دانید ، تعادل هورمونی، یک موضوع فوق العاده پیچیده است. در اینجا برخی از هورمون های کلیدی در بازی در رشد مو بسیار ساده هستند:

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  برای رشد سریع مو چه کار باید بکنیم

کورتیزول –  هورمون استرس در پاسخ به استرس مزمن و حاد است، اما همچنین برای  تنظیم توابع فیزیولوژیک روزانه نیز مورد نیاز است. . کورتیزول بالا (به دلیل استرس مداوم) و کورتیزول کم (اغلب پس از یک دوره استرس مزمن) هر دو موجب بروز متابولیسمی می شود که نوبه خود مانع رشد مو می شود.

ستروژن – غلظت استروژن یک اختلال هورمون بسیار رایج برای زنان و مردان در تمام سنین است. سموم در محیط ما، مانند آفت کش ها و BPA، مانند استروژن در بدن عمل می کنند. لاوه بر این، مواد غذایی مانند سویا، استروژن را از حالت تعادل خارج می کنند . سطح بالای استروژن می تواند به طور قابل توجهی در ریزش مو برای زنان و مردان نقش دارد.

هورمون های تیروئید – سطح هورمون های تیرویید معادل یک متابولیسم سالم است و سوخت و ساز سالم به معنای رشد مو است.

  1. یک پوست سالم و متعادل داشته باشید

این عادت معمول است: به طور طبیعی رشد مواز زیر پوست سر شروع و  افزایش پیدا می کند،به نظر من یک قرص یا سرم پاسخ جادویی برای ریزش موها نیست . شما باید به هضم و تعادل هورمونی بپردازیداما، همانطور که از طریق تجربه آموخته ام، سلامت پوست سر یکی دیگر از عوامل مهم است.

5 راه افزایش رشد مو به طور طبیعی

  1. حفظ سلامتی تیروئید به منظور افزایش رشد مو به طور طبیعی

تاجایی که می دانم کم کاری تیروئید برابر با ریزش مو است. کاهش هورمون تیروئید به این معنی است که سلولهای شما انرژی کافی تولید نمیکنند که به معنی کاهش متابولیسم است. این باعث کاهش رشد مو و افزایش ریزش مو می شود.حتما برای کاهش ریزش مو از تعادل سطح هورمون خود مطمئن شوید.

5 راه افزایش رشد مو به طور طبیعی


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ