۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

در زیر به برخی از راه های درمان موهای آسیب دیده و در معرض ریزش اشاره می کنیم اما قبل از آن باید داروی رشد موی شرکت رویش سبز لاوین را برای شما معرفی کنم تا دیگر به دنبال روش های غیر قطعی درمان ریزش مو نروید . البته باید توجه داشته باشید برخی از روشهایی که در زیر اشاره می کنیم . برای برخی از افراد می تواند درمان مناسبی نیز باشد .

 

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت رویش سبز لاوین مو ,  محلول و پکیج جدید درمان ریزش موی سر شرکت رویش سبز لاوین

محلول در پکیج جدید درمان رشد مو شرکت رویش سبز لاوین به همراه یک سری داروهای عالی برای درمان ریزش مو در یک پکیج عرضه می شود که اولین روش قطعی درمان ریزش مو در ایران از زبان خود شرکت رویش سبز لاوین است . با تحقیقات و آزمایشات شبانه روزی شرکت رویش سبز لاوین توانسته است این محلول را به تولید برساند تا خدمتی مهم برای مردم عزیزمان انجام داده باشد .

بر اساس گفته های شرکت رویش سبز لاوین درصورتی که بر اساس برنامه ای که از طرف ایشان برای بیمار ارائه می شود این محلول استفاده شود . بدون هیچ موردی ریزش موهای شما قطع می شود و علاوه بر آن موهای از دست رفته نیز در مدت زمان کوتاهی دوباره رشد خواهد کرد.

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

در ادامه می توانیم به برخی از روشهای دیگر برای [bt_highlight]درمان ریزش مو[/bt_highlight] به غیر از روشی که شرکت رویش سبز لاوین ابداع کرده است می پردازیم با ما همراه باشید تا بیشتر با درمان ریزش مو آشنا شویم.

تشخیص زودهنگام برای تعمیر موهای آسیب دیده است

موهای شما خشک و خیس است؟ دچار موخوره شده اید؟ پوست سرتون شوره داره؟اگر اینطوره موهای شما اسیب دیده، اما خبر خب اینکه برای اغاز فرایند ترمیم هنوز دیر نشده.تکنیک های درمانی برای موهای اسیب دیده مانند شامپوها،کاندیشنر ها و … برای کمک به ترمیم موهای اسیب دیده وجود دارد. این روش های سالم رو برای موهای اسیب دیده اتون شروع کنید تا در کوتاه مدت وضعیت موهاتونو بهبود ببخشید ودر بلند مدت سلامت را به موهایتان بازگردانید.

Image result for ‫اصلاح خوب می تواند موهای آسیب دیده را زنده کند!‬‎

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

اصلاح خوب می تواند موهای آسیب دیده را زنده کند!

درصورتی که بافت موهاتون کاه مانند شده اولین چیزی که می تونه به بهبود وضعیت موهای شما کمک می کنه اصلاح کوچکی است.برای رسیدن به یک نتیجه خوب نیاز نیست  موهای خود را از ته کوتاه نمایید، تنها لازم است قسمت اسیب دیده را کوتاه نمایید.کوتاهی نتیجه قطعی  برای بهبود وضعیت موهای شما نیست . به دنبال آن باید از یک رژیم بهداشتی شامل شامپوهای ترمیم کننده، کاندیشنر ها و محصولاتی که برای این منظور طراحی شده استفاده نمایید.

برای موهای اسیب دیده به هیچ وجه از لوازم گرمایشی برای موها استفاده نکنید!!

خشک کن ها،سشوارها، اتوهای مو.تا زمانی که امکان دارید اجازه دهید موهای شما به صورت طبیعی خشک شوندو از این ابزار ها استفاده ننماید.پس از استفاده از شامپو و کاندیشنر، از پارچه  نخی برای گرفتن رطوبت موها استفاده نمایید و اجازه دهید موها به صورت طبیعی خشک شوند . در صورتی که نیاز دارید از این لوازم استفاده نمایید ، درجه آن روی کمترین درجه باشد. اگر از گرما استفاده می کنید، حتما از یک کاندیشنر قوی استفاده نمایید و کار را با یک اسپری محافظت کننده خاتمه دهید.حتما مطمئن شوید که پیش از استفاده از اتوی مو موهای شما کاملا خشک شده باشد .

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

حداقل فعلا با رنگ موهای شیمیایی خداحافظی کنید.

اگر موهای شما به شدت آسیب دیده باشند، استفاده از  پردازش شیمیایی را بازبینی نماید.انواع خاصی از رنگ های مو،مو دکلره ها بیشترین اسیب را به موها وارد می نمایدبرای رنگ کردن مو بهتر است از رنگ موهای بدون امونیاک یا رنگهایی با فرمول های خاص استفاده نمایید.همچنین از گزینه های سالمتری برای فر کردن یا صافی دائمی موها استفاده کنید . مثلا برای صاف کردن موهای وز کردن از لوسیون های با فرمول سالم استفاده نمایید .

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

شامپو و کاندیشنر  برای موهای آسیب دیده.

شامپو بدون سولفات و کاندیشنر  مناسب برای موهای آسیب دیده را انتخاب کنید. ستفاده از شامپو ها و تهویه هوا که حاوی روغن های طبیعی و گیاهان هستند، تارهای مو کمک می کنند تا موهای آسیب دیده خود را تعمیر کنند. ستفاده از شامپو ها کاندیشرنر هایی   که حاوی روغن های طبیعی و گیاهان هستند، به تارهای مو کمک می کنند تا بافت  آسیب دیده خود را ترمیم کنند.از استفاده از شامپوهایی که حاوی سدیم لورل یا لورث سولفات است؛ به شدت اجتناب نمایید چرا که مانع رسیدن روغن ها طبیعی به بافت مو می شود. از شامپو بیش از هفته ای دوبار استفاده ننماید. استفاده بیش از حد از شامپو باعث شکنندگی بافت مو می شود در صورتی که موهای شما نیاز به شتشو دارد از شامپوهای خشک استفاده نمایید . شامپویی با ph ملایم بین pH 4.5 تا ۵٫۵ استفاده نمایید.

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  تقویت ساقه مو با مصرف مواد حاوی ویتامین "ای"

آب داغ می تواند به مو آسیب برساند، بنابراین موهای خود را با آب گرم و یا خنک شستشو دهید و فرآیند شامپو را با شستن آب سرد پایان دهید.اب سرد می تواند اسیب مو ، لایه لایه شدن و وز کردن مو را به حداقل برساند و در نتیجه شما موهایی شاداب تر و نرمتر خواهید داشت. اگر موهای شما به علت افزایش تولید، رسوب و مواد معدنی و آب سخت آسیب ببیند می توانید از شامپوی نرم کننده مناسب استفاده نمایید . مقدار استفاده از این نوع شامپوها بسته به میزان سختی اب دارد .البته استفاده مکرر از این شامپوها موجب شکنندگی و نابود شدن مو می شود . بهتر است که از این شامپو تنها یک یا دو بار در ماه استفاده شود.هنگامی که یک کاندیشنر را برای موهای اسیب دیده انتخاب می نماید بهتر است ان دسته ای که شامل مرطوب کننده هایی مانند آلوئه ورا، گلیسرول، پانتنول یا پروتئین هستند را انتخاب کنید.اجزای فعال مانند روغن اجیل ها، روغن ارگان و یا روغن درخت و هسته انگور با ایجاد یک لایه محافط به ترمیم کوتیول کمک می کند و باعث می شد طی مدتی موهای نازک شده و اسیب دیده بهبود یابند.

محصولات ارایشی مو به بهبود موهای اسیب دیده کمک می کند؟!

هنگامی که موهای اسیب دیده را ترمیم می نماید، تا جای ممکن مدل موها را ساده نگه دارید تا نیازی به استفاده از محصولات حالت دهنده نباشد . زمانیکه از محصولات ارایشی مانند اسپری ها استفاده می کند مطمئن شوید که این محصولات در پایان روز از روی موهای شما پاک شده باشند.
زمانی که از این محصولات استفاده می نمایید برچسب انها را بررسی کنید و از استفاده از محصولاتی  که دارای سطوح بالای الکل و پراکسید هستند خودداری نمایید .

استفاده از حربه اخر  استفاده از ماسکهای درمانی برای نابودی موهای اسیب دیده.

هنگام خرید یک درمان آبرسانی برای موهای آسیب دیده، محصولاتی را انتخاب کنید که دارای مواد ترمیم کننده و مرطوب کننده مانند روغن زیتون، کراتین، پروتئین یا کره شیا هستند و از محصولاتی که حاوی سیلیکون یا پارابن هستند اجتناب کنید. هفته ای دوبار از این محصولات استفاده نمایید و اجازه دهید یک ساعت روی  موباقی بماند. می توانید از یک کلاه پلاستیکی برای کمک به نفوذ محصول در شرکت رویش سبز لاوین مو استفاده کنید.می توانید از محصولات  درون حمام نیز بعد از شامپو استفاده کنید و ماسک را سه تا پنج دقیقه روی مو نگاه دارید و بعد ان را بشوید.

درمان های روغنی  یکی دیگر از گزینه های تعمیر مو خشک و آسیب دیده است.استفاده از انها در خانه راحت است و مو را مرطوب  و درخشان می نماید . موها خود را با روغن انتخابی چرب نموده ، روی انها را با یک حوله یا کلاه حمام بپوشانید و درصورتی که می توانید در افتاب بنشیند . سپس اجازه دهید موها در دما اتاق خنک شوند و در نهایت با اب سرد شستشو دهید .

از موهای آسیب دیده خود را در استخر و زیر خورشید محافظت کنید

آیا شما شناگر هستید؟ پس همیشه  یک کلاه شنا در استخر بپوشید.کلر در طول  زمان به موهای شما اسیب جدی وارد می نماید .در صورتی که برای شنا از کلاه استفاده نمی کنید، حتما پس از شنا موها را با یک شامپوی ملایم شستشو دهید. بعد از شنا کردن بدون کلاه در افتاب ننشینید،اشعه خورشید باعث آسیب به موهای کلر  خورده شما خواهد شد. یا اینکه پیش از افتاب گرفتن دوش بگیرید و از کرم ضد افتاب روی سرخود استفاده کنید . هرچند که تابش افتاب در طول تمام ماه های سال هست ، اما این تابش در تابستان قوی تر است . حتما حواستان به مراقبت از موها در طول تابستان باشد. نشانه هایی از آسیب های خورشید بر مووهایتان ممکن است نشان داده شود ،شامل موهای خشک با شانه های شکننده یا شکسته، رنگ مو، تیره و تار شدن یا ریزش مو باشد.

Related image

۹ راه برای ترمیم و درمان موهای آسیب دیده

سلامت بدن باعث سلامتی مو می شود

حفظ سلامت کلی بدن باعث می شود تا موهای شما نیز سالمتر باشند . موهای شما نیز مانند بدنتان تحت تاثیر انچه می خورید و می نوشید است. اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی آب، ویتامین ها و مواد مغذی ضروری مصرف کنید. رژیم عذایی سرشار از گوشت های کم چرب؛ و دیگر پروتئن ها سبزیجات و میوه ها ، لبنیات کم چرب به حفظ سلامت موهای شما کمک می کند.

اسیدهای چرب امگا ۳ برای مو و پوست مناسب هستند و می توانند در ماهی قزل آلا، گردو و دانه های کتان یافت شوندمیوه ها و سبزیجات مانند اسفناج، کلم، هویج و آوکادو نیز به سلامت مو کمک می کنند.مکمل ها می توانند شکاف های ناشی از فقط مواد غذایی را در حد نیاز پر نمایند .حتی می توانید از از مکمل های روزانه برای رشد موهای سالم استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *