پکیچ دکتررویش سبز لاوین

پکیچ دکتررویش سبز لاوین

پکیچ دکتررویش سبز لاوین

پکیچ دکتررویش سبز لاوین

پکیچ دکتررویش سبز لاوین

در پکیج شرکت رویش سبز لاوین چه محصولاتی قرار میدهید؟

اعضاي پکيج شما: ۲ محلول تخصصي رشد مو+مكمل مخصوص تقويت و رشد مو+شامپو مخصوص نوع موهاي شما+صابون، بدون قرص هورموني  دوز ۱ که ميتوانيد در صورت تمايل و تجویز پزشک اين قرص را جداگانه طبق نسخه از داروخانه تهیه و با در نظر گرفتن عوارض و موارد منع مصرف آن که کامل توضیح داده شده، مصرف نماييد.
لازم به ذکر است با توجه به اینکه پکیج رشد موی شرکت رویش سبز لاوین بدون قرص هورمونی هم عملکرد و نتیجه کامل خواهد داشت لزا عدم وجود قرص هورموني  در پکيج ارائه شده در بخش مشاوره به علت رعايت قوانين  ميباشد).
طريقه مصرف تمامي محصولات داخل پكيج موجود ميباشد.
در صورتي كه مورد خاص يا سوالي پيش آمد در دوره درمان مي توانين در تلگرام يا تماس تلفني با مشاوران مطرح كنيد.
توجه: دوره اول به دليل ريزش موهاي نازک،کرکي و يا به اصطلاح پزشکي مينياتوري جهت باز شدن فضا و جايگزين شدن موهاي ضخيم و قدرتمند تر دوره ريزش ميباشد، پس طبق دستور مصرف پيش برويد و حداقل يک دوره را به پکيج رشد سريع مو اعتماد کنيد و صبور باشيد.

منع مصرف داروهای پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

منع استفاده اسپری یا محلول تنها برای خانمهایی میباشد که قصد باردار شدن دارند، باردار میباشند و یا در دوران شیردهی هستند.

منع مصرف برای آقایان هم قرص هورمونی  در دورانی است که قصد اقدام به بچه دار شدن دارند. همچنین این مورد برای خانمهای شیرده و باردار و یا خانمهایی که قصد اقدام به بارداری دارند هم صدق میکند.

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  پکیج شرکت رویش سبز لاوین

قیمت پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین چقدر است؟

قیمت پکیج شرکت رویش سبز لاوین بسته به شرایط بدن و موی متقاضی متغیر است ولی به ۹۰% افراد پکیج عمومی که شامل ترکیباتی که در بالا ذکر شده تجویز میگیرد، که این قیمت بین ۲۳۰ تا ۲۹۰ بسته به نوع مکملها متغیر میباشد.

پکیچ دکتررویش سبز لاوین

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *