عضویت در کانال تلگرام

مراقبت از موهای معمولی

2020-01-07 0

مراقبت از موهای معمولی

به دنبال راهنمایی در مورد چگونگی مراقبت از موهای خود هستید؟ درمورد مراقبت از موی خود فکر کنید احتمالا شما نوع پوست خود را شناسایی کرده اید و (امیدوارم!). چیزی که در مورد مراقبت از مو به شما داده می شود برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن است. ابتدا طبیعت موهای خود را (موهای چرب، موهای خشک و یا موهای معمولی) مشخص کنید. اگر طبیعت موهای خود را نمی دانید، برای راهنمایی از یک متخصص مورد تایید در کلینیک پوست و مو کمک بگیرید.

در اینجا نحوۀ مراقبت از «موهای معمولی یا نرمال» شرح داده می شود؛ اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که جنس و طبیعت موهایشان معمولی است، با ما در این مقاله همراه باشید.

ویژگی های موی معمولی چیست؟

موی معمولی اغلب با مقدار سالمی از درخشش مو   که کاملا هم چرب نیست، مشخص می شود. لمس این نوع موها معمولاً نرم و آسان است. در واقع، از نظر بسیاری از افراد، اشخاصی که جنس موهایشان معمولی است انسان های خوش شانسی هستند! در هر حال، موهای معمولی هم مراقبت های خاصّ خود را نیاز دارند تا سلامت و زیبایی شان را حفظ کنند. افرادی که جنس موهایشان معمولی هست هم می توانند مشکلات زیادی را که اغلب در ارتباط با سایر انواع مو، از جمله ریزش مو، دیده می شود، تجربه کنند. بنابراین، راهنمایی هایی در مورد چگونگی مراقبت از موهای معمولی به شما ارائه می دهیم.

چگونگی مراقبت از موهای معمولی

 1.  شامپوی مو به صورت اسپری
  شامپو های سنتی می توانند رطوبت مو را از بین ببرند، به خصوص هنگامی که زیاد استفاده می شود. به جای اینکه هر روز موهایتان را بشوئید، این کار را دو تا سه بار در هفته انجام دهید.
 2. وضعیت موهای شما
  پس از شامپو زدن به موها، برای باز گرداندن رطوبت مو از نرم کننده استفاده کنید تا به این ترتیب درخشندگی و نرمی ر هم به موهای خود باز گردانید. فقط مطمئن شوید که شامپو و/ یا نرم کننده را به طور کامل شستشو دهید.
 3.  یک ماسک موی روزانه استفاده کنید
  موهای شما از جوانب مختلفی تحت تأثیر موادّ مهاجم قرار می گیرند: آلودگی، اشعه های UV، آب کلردار. برای کمک به بهبود کیفیت کلی موهای شما و نگرانی های خاص، ماسک برای موهای معمولی را امتحان کنید. ماسک های مو برای استفاده آسان، زمان بسیار کمی را می گیرند و می توانید زمانی که در حال انجام کارهای مختلف روزمره هستید، از آن استفاده کنید.
 4. وقتی موهای خود راشانه می زنید،آرام باشید!
  شما مجبور نیستید برای داشتن موهای عالی و ایده آل موهای خود را 100 بار در روز بشویید. موهای خود را تا زمانی که خشک نیست، شانه کنید مگر اینکه موهایتان فرفری یا مجعد باشد. موی مرطوب شکننده تر از موهای خشک است که می تواند منجر به شکستن مو هنگام شستشو گردد. موقع شانه زدن موهای خود با ملایمت و آرامی شانه زدن را انجام دهید و از کشیدن مو و فشار آوردن به خودتان اجتناب کنید.
 5. کوتاهی منظم مو را انجام دهید
  اگر موهایتان دو شاخ شده یا به زبان دیگر دچار مو خوره شده اید، ساده ترین راه برای از بین بردن آن پایان دادن به این دوشاخگی ها، کوتاه کردن مو است. به این منظور هر شش تا هشت هفته یکبار، کوتاهی را انجام دهید. اگر کوتاهی را انجام ندهید، با گذر زمان آسیب بیشتری به مو وارد می شود  به وجود می آید زیرا این شکاف ها یا دو نیم شدن ها بیشتر بر روی ساقۀ مو حرکت می کند.
 6. اجازه دهید مو به طور طبیعی خشک شود
  آیا همیشه از سشوار، اتوی مو و دیگر لوازم خشک کنندۀ مو استفاده می کنید؟ شاید وقت آن رسیده است که مجددا در این رفتار خود بازبینی کنید. گرمای بیش از حد می تواند به موهای شما آسیب برساند، به خصوص هنگامی که روزانه استفاده می شود. اگر از ابزارهای خشک کنندۀ مو استفاده کنید، یک محصول حفاظتی حرارتی بکار ببرید و از پایین ترین درجه حرارت دستگاه استفاده کنید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ