قرص ریزش مو دکتر نوروزیان

قرص ریزش مو دکتر نوروزیان – تلفن: 02166873674

قرص ریزش مو جهت درمان ریزش مو انواع مختلفی دارد و بهتر است با تجویز پزشک مصرف شود.

درباره قرص ریزش مو لاناریا، بیشتر بدانید!

در اکثر مواقع ما نمی توانیم تمامی ویتامین ها و مواد مورد نیاز بدن خود را به تنهایی تامین نماییم. در اینجا پای مکمل ها و داروهای ویتامین، به وسط خواهد آمد. مکمل های رشد و تقویت موی سر نیز دقیقا از عناصری تشکیل شده اند که مواد مورد نیاز بدن، برای رشد مو ها را شامل شوند. هنگامی که پزشک متخصص پوست و مو مراجعه می کنیم، اغلب مکمل هایی را برای درمان معرفی می کنند که می توانند در کاهش ریزش مو، ضخیم شدن موها، بالا بردن تراکم مو و بهبود وضعیت پوست سر، موثر باشند.

چه عواملی باعث ریزش مو می شود؟

شایع ترین علت ریزش مو، ارثی می باشد، ابتدا پزشک یا متخصص پوست شما (پزشک متخصص در مشکلات پوستی) سعی خواهد کرد علت اصلی ریزش مو شما را تعیین کند. 

اگر سابقه خانوادگی طاسی دارید ، ممکن است این نوع ریزش مو داشته باشید. برخی از هورمونهای جنسی می توانند ریزش موی ارثی ایجاد کنند. ممکن است در اوایل بلوغ شروع شود.

در برخی موارد ، ریزش مو با یک توقف ساده در چرخه رشد مو ممکن است رخ دهد. بیماری های عمده ، جراحی ها یا حوادث آسیب زای می تواند باعث ریزش مو شود. با این حال ، موهای شما معمولاً بدون درمان دوباره رشد می کنند.

استفاده از مکمل ها و قرص ریزش مو
غذا بهترین منبع ویتامین های رشد سریع مو می باشد که اگر با رژیم غذایی ریزش مو درمان نشد و هنوز با این مشکل درگیر بودید میتوانید به مکمل های غذایی دیگر و قرص ریزش مو، روی بیاورید. بعضی از آنها به منظور برطرف کردن علت زمینه‌ای ریزش تجویز شده و به طور غیرمستقیم موجب کاهش روند ریزش مو می‌شود.

قرص ریزش مو جهت درمان
اگر ریزش مو به دلیل بیماری زمینه ای ایجاد شود ، درمان آن بیماری ضروری خواهد بود. این ممکن است شامل داروهایی برای کاهش التهاب و سرکوب سیستم ایمنی بدن مانند پردنیزون باشد. اگر داروی خاصی باعث ریزش مو می شود ، پزشک ممکن است به شما توصیه کند حداقل سه ماه از مصرف آن خودداری کنید.

نازک شدن مو به ریزش جزئی جزئی تا متوسط اشاره دارد. برخلاف ریزش مو ، نازک شدن مو لزوماً باعث طاسی نمی شود. با این وجود ، لکه های نازک تری از موهای شما ایجاد می شود. نازک شدن مو به تدریج اتفاق می افتد ، به این معنی که شما باید وقت خود را برای مشخص کردن علل و کشف بهترین اقدامات درمانی انجام دهید.

نازک شدن مو ممکن است در اثر عادات سبک زندگی ، ژنتیک یا هر دو ایجاد شود. همچنین برخی از شرایط پزشکی ممکن است منجر به نازک شدن موها شود. طبق آکادمی پوست و پوست آمریکا (AAD) ، از دست دادن 50 تا 100 مو در روز طبیعی است. اگر ریزش مو بیش از حد 50 تا 100 مو بود، باید جهت درمان ریزش مو و استفاده از قرص ریزش مو، به پزشک متخصص مراجعه نمود.

قرص ریزش مو

قرص ریزش مو لاناریا

لاناریا نام محلول دکتر نوروزیان می باشد که  تمام ویتامین های موجود را این قرص ریزش مو تامین می کند و با توجه به رضایت مصرف کنندگان این محلول و بررسی های انجام شده و نتایج مثبت، این محلول را جهت استفاده برای بهبودی رشد مو و رفع مشکل کم پشت شدن مو پیشنهاد میکنیم.

انتخاب ویتامین های مناسب

انتخاب بهترین ویتامین ها برای درمان ریزش مو بسیار مهم است. برخی از نکات مهمی که برای انتخاب ویتامین باید در ذهن داشته باشید به شرح زیر است: بهبود رشد و کاهش اسیب ها: محصولی که انتخاب می کنید نباید میزان چربی مو را کاهش دهد بلکه باید فولیکول مو را تحریک و ان را از حالت خاموش خارج نماید. این ویتامین مکمل بلوک DHT ، دی هیدروتستوسترون یا DHT را مسدود می نماید، این مکمل یکی از عوامل ایجاد کننده ریزش مو است. به دنبال محصولاتی باشید که حاوی مسدود کننده های DHT هستند. قرص ریزش مو لاناریا حاوی مسدودکننده DHT می باشد و باعث درمان این مشکل می شود. با توجه به این که مصرف کنندگان این محلول اعلام رضایت کردند و 98 درصد مصرف کنندگان محلول دکتر نوروزیان به نتیجه مثبت رسیده اند، پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

کشف داروی جدید ریزش مو

ریزش موی خود را درمان کنید و به نتیجه مطلوب برسید. قرص ریزش موی دکتر نوروزیان با دارا بودن بیوتین یکی از بهترین گزینه ها برای ریزش مو می باشد که با رضایت 98 درصدی مشتریان، اطمینان این محصول را خرید نمایید.
قرص-جلوگیری-از-ریزش-مو
قرص جلوگیری از ریزش مو

با استفاده از مکمل ها و قرص های ریزش مو میتوانید در جلوگیری از ریزش مو قدم موثری بردارید و به درمان آن و همین طور به رشد سریع مو برسید.

پیشنهاد با استفاده از محلول و قرص های دکتر نوروزیان می باشد که تا به حال رضایت 98 درصدی مشتریان را داشته است.

قرص رشد مو با تجویز دکتر

شما همیشه نمی توانید مانع از ریزش موهایتان با افزایش سن شوید، اما درمان و راه حل هایی وجود دارد که ممکن است روند را کندتر کند.

قبل از بیرون آمدن و خرید مکمل ها و قرص های مختلف، با مشورت پزشک متخصص مطمئن شوید که چه دارو و قرصی از ریزش مو جلوگیری و به درمان ریزش مو و رشد سریع مو کمک میکند.

از ريزش موهاي خود جلوگيري كنيد

ممکن است تمام موهاي شما نازک شده  باشند، یا قسمت مرکزی شما گسترده تر و گسترده تر شود. حتی ممکن است در تاج سر خود لکه ای طاس پیدا کنید. یک مورد که در زنان به ندرت اتفاق ميافتد عقب رفتن خط مو ميباشد. ریزش مو میلیون ها زن و مرد را تحت تأثیر قرار می دهد ، ولي با وجود چندین دهه تحقیق اين مشكل نيز رفع شده و قابل درمان ميباشد.
 حدود 5 میلیون روی بدن ما فوليكل وجود دارد، اما حدود 100000 فولیکول روي سر ما قرار دارد. با افزایش سن ، برخی از فولیکول ها تولید مو متوقف می شوند ، به این ترتیب طاسی یا ریزش مو رخ می دهد.

آسيب مو چيست ؟

آسیب مو هنگامی رخ می دهد اصطکاک ، گرما و درمانهای شیمیایی سخت و… به لایه محافظ خارجی مو (به اصطلاح کوتیکول) حمله می کنند و ترک هایی در قسمت بیرونی آن ایجاد می کنند. پس از ترک خوردگی ، کوتیکول بلند می شود (یا باز می شود) ، باعث می شود موهای شما ضعيف ، خشک ، پرزدار و شکننده به نظر برسد، همچنين باعث می شود بیشتر در معرض آسیب و شکستگی نیز قرار بگیرد ، اما هنوز اقدامات زیادی وجود دارد که می توانید برای جلوگیری از بروز آن در آینده استفاده کنید.

انتخاب و بررسی مکمل های تقویتی مو
انتخاب و بررسی مکمل های تقویتی مو بستگی زیادی به علت ریزش مو دارد. اگر ریزش موی شما به دلیل کمبود یک ویتامین یا ماده معدنی به خصوص باشد، بهترین قرص ویتامین ریزش مو برای شما قرصی است که ویتامین مورد نظر در آن بیشتر باشد به همین دلیل بهترین مکمل تقویت مو برای هر کسی با دیگری تفاوت دارد.

قرص ريزش مو

داروهای درمان ریزش مو
علت‌های فراوانی برای ریزش مو وجود دارد. اولین علت ریزش مو بدون شک ریزش موی ارثی است. بسیاری از افرادی که پدران آن‌ها دچار مشکل ریزش مو هستند، خود نیز به این عارضه دچار می‌شوند. مشکلات هورمونی نیز یکی دیگر از علت‌های شایع این بیماری است.این علت معمولا بعد از مسائل ارثی، دومین علت شایع ریز مو است.افرادی که استرس شدیدی را تحمل می‌کنند نیز معمولا دچار عارضه ریزش مو می‌شوند. بیماری‌‌‎های پوستی نیز یکی دیگر از این علل است.با تمام این‌ها موارد خاص دیگری نیز هستند که منجر به ریزش مو می‌شود. برخورد با اشعه‌های خاص رادیو اکتیو و سابقه استفاده از روش‌های خاص درمانی (به عنوان مثال شیمی درمانی) از دیگر علل ریزش مو هستند.استفاده از داروهای درمان ریزش مو می‌توانند اکثر این مشکلات را به طور کلی درمان کنند.