عضویت در کانال تلگرام


وبلاگ

لیست کلاسیک

803520511913025111183689128237314235178.jpg
24/آگوست/2019

خارش پوست سر، همراه با ریزش مو، می‌تواند به‌طور جدی ناراحت کننده باشد. دانستن اینکه چه چیزی باعث این مشکل می‌شود در مدیریت شرایط و جلوگیری از آسیب‌های غیرقابل جبران در آینده ضروری است.

 

خارش پوست سر همراه با ریزش مو بسیار ناراحت کننده است، در عین حال باعث نگرانی مخصوصا در زنان می‌شود. با این حال، ریزش مو ناشی از خارش دائمی نیست و پس از درمان، مو دوباره رشد می‌کند، شما به‌طور متوسط روزانه 100 مو از دست می‌دهید. اگر ریزش مو همراه با خارش شدید باشد، نباید این وضعیت را نادیده گرفت.

 

روش‌هایی برای کمک به پیشگیری از ریزش مو وجود دارند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

– پرهیز از خاراندن بیش از حد پوست سر

– استفاده از شامپوهای ملایم

– دنبال کردن یک رژیم غذایی سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی

– پرهیز از تماس مستقیم گرمای زیاد با پوست سر

– کاهش مواجهه با مواد شیمیایی موجود در رنگ‌های مو، شامپوها، نرم کننده‌ها و ماسک‌ها

– تمیز و خشک نگه داشتن مو

– ماساژ پوست سر برای کمک به بهبود گردش خون به سمت فولیکول‌های مو

– دنبال کردن برنامه‌های درمانی برای مشکلات سلامت موجود مانند سوریازیس یا دیگر اختلالات خودایمنی

 

درمان خارش سر

ریزش مو ناشی از خارش دائمی نیست

 

علل ریزش مو به دلیل خارش پوست سر

 

خشکی پوست سر

اگر پوست سر شما به صورت طبیعی خشک است، خارش سر می‌تواند از اصلی‌ترین علائم آن باشد. همان‌طور که پوست خشک بدن، صورت و دست موجب خارش می‌شود، خشکی پوست سر هم خارش به همراه دارد.

 

فولیکولیت

فولیکولیت به التهاب فولیکول مو گفته می‌شود. دلایل شایع فولیکولیت شامل عفونت‌های باکتریایی یا قارچی می‌شوند. عفونت می‌تواند افزون بر خارش موجب ریزش موی موقت شود.

 

سوریازیس

سوریازیس یک اختلال خودایمنی است که موجب بروز وصله‌های خشک و قرمز روی پوست می‌شود که با پوسته‌های نقره‌ای پوشیده شده اند. سوریازیس می‌تواند روی پوست سر نیز شکل بگیرد و اغلب خارش‌دار است.

 

ریزش مو ممکن است به واسطه خاراندن وصله های سوریازیس رخ دهد. در حال حاضر، درمان خاصی برای سوریازیس وجود ندارد و افراد مبتلا می‌توانند برای مدیریت علائم به پزشک مراجعه کنند.

 

لیکن پلانوپیلاریس

لیکن پلانوپیلاریس شرایطی است که موجب التهاب پوست سر می‌شود. دانشمندان بر این باورند که لیکن پلانوپیلاریس به واسطه در معرض خطر قرار گرفتن سیستم ایمنی یا ضعف آن رخ می‌دهد. این شرایط می‌تواند موجب خارش، پوسته پوسته شدن پوست و ریزش مو شود.

 

شوره سر یا درماتیت شوره‌ای

شوره مو یکی از رایج‌ترین مشکلات سر برای ایجاد خارش‌های احتمالی است. اگر دلیل خارش سر شما شوره است، باید بدانید که روش‌های مختلفی برای درمان شوره سر در پیش رویتان قرار دارد. بسیاری از محصولات درون بازار برای حل مشکل شوره موی سر تولید می‌شوند تا بتوانند علائم را از بین ببرند.

 

شوره سر که در واقع به نام بیماری درماتیت شوره‌ای یا سبوره‌ای شناخته می‌شود، در اثر رشد بیش از حد میکروب مالاسزیا به وجود می‌آید. پوسته سر در حالت طبیعی محل رشد این میکروب است ولی زمانی که شوره اتفاق می‌افتد، جمعیت میکروب مالاسزیا غیر قابل کنترل می‌شود. شوره سر یکی از علائم رایج در پوسته سر چرب است. پس اگر پوسته سر شما خشک ولی پوسته‌پوسته است، علت خارش سر شما شوره نخواهد بود. باید این نکته هم ذکر کرد که به این دلیل گفته می‌شود پوسته سر چرب دلیل شوره است که میکروب مالاسزیا در محیط روغنی رشد پیدا می‌کنند. شوره سر می‌تواند همه ناحیه‌های چرب پوست که دارای فولیکول مو هستند را تحت تأثیر قرار دهد. حتی ممکن است شوره ابرو یا شوره روی پوست صورت هم دیده شود. در برخی موارد شوره سر و ريزش مو جدایی‌ناپذیر هستند.

 

کرم حلقه‌ای پوست سر

کرم حلقه‌ای یک عفونت قارچی است که موجب راش پوستی قرمز و خارش‌دار می‌شود. کرم حلقه‌ای و دیگر عفونت‌های قارچی می‌توانند فولیکول‌های مو را تضعیف کنند و ریزش مو را موجب شوند. افراد مبتلا به کرم حلقه‌ای ممکن است با ریزش مو تکه تکه روی پوست سر خود مواجه شوند. کرم‌های ضد قارچ تجویزی می‌توانند به درمان کرم حلقه ای پوست سر کمک کنند و پس از بهبودی مو دوباره رشد خواهد کرد.

 


way-hairdryer-makehair-01.jpg
24/آگوست/2019

نحوه‌ی صحیح سشوار کشیدن مو

برس مناسب برای سشوار کردن مو

برای خشک کردن موهایتان با سشوار از یک برس کمک بگیرید. استفاده از برس برای خشک کردن و حالت دادن به موها وقت کمتری از شما خواهد گرفت و در نهایت موهایتان بهتر مرتب شده و فرم می‌گیرند.

 

بهترین برس، برای خشک کردن موها برسی بزرگ و گرد است. این برس پس از سشوار کشیدن بهترین حجم و حالت را به موهایتان خواهد بخشید. می‌توانید از برس‌های کم قطرتر برای مرتب کردن و سشوار کشیدن موهای چتریتان استفاده کنید.

نحوه‌ی صحیح سشوار کشیدن مو

محافظت از موها در برابر گرمای سشوار

همیشه قبل از استفاده کردن از سشوار یا وسایل مشابه، از اسپری یا کرم محافظ استفاده کنید زیرا این ماده مانعی بین مو و سشوار ایجاد می‌کندو درنتیجه آسیب‌دیدگی را به حداقل می‌رساند.

 

تنظیم درجه سشوار

برای اینکه موهایتان را براق کنید، سشوار را روی باد گرم تنظیم کنید. اگر سشوار را طوری تنظیم کنید که باد سرد تولید کند، روغن‌ها، ژل و سایر فرآورده‌هایی که برای فرم دادن موهایتان استفاده کرده‌اید به طور یکدست روی موهایتان پخش نخواهد شد.

 

حرکت سشوار

– موها برای کشیدن سشوار باید مرطوب و یا نیمه خشک باشد. اگر سشوار را روی موهای کاملا خیس بکشید باعث وز شدن مو و اگر موهایتان کاملا خش باشد نمی‌توانید به راحتی به آن‌ها حالت دلخواهتان را دهید.

 

– موها را با استفاده از برس، به چند بخش تقسیم کنید و سشوار را بافاصله از مو نگه ‌دارید. برای این کار 5 یا 6 دسته از موهای خود را به صورت مورب، عمودی یا افقی از یکدیگر جدا کنید و سپس موها را سشوار یا براشینگ نمایید.

 

– برای اینکه موهایتان کمتر آسیب ببینند، بهتر است سر مخصوص پخش حرارت و باد سشوار را بر سر لوله آن نصب کنید.

 

– موهایتان را به دور برس سشوار بپچید و سپس در حالی که سشوار را روی آن گرفته‌اید، به آرامی موها را از برس باز کنید

 

– هنگام استفاده از سشوار آن را همیشه روی موهایتان حرکت دهید و متمرکز نگه ندارید. حرارت متمرکز سشوار روی موهایتان به آن آسیب خواهد زد.

 

– برای اینکه ساقه موهایتان در اثر باد سشوار نسوزد، پس از سشوار کشیدن هر بخش از موهایتان چند ثانیه صبر کنید تا آن بخش از موهایتان خنک شود سپس دوباره کار خود را تکرار کنید.

نحوه‌ی صحیح سشوار کشیدن مو

حجم‌دهی موها با سشوار

اگر دوست دارید موهایتان حجم پیدا کنند، باید در خلاف جهت رویش ریشه موهایتان سشوار کنید. برای این کار یک بخش کوچک از موهایتان را انتخاب کنید، آن بخش را دور برس سشوار بپیچید و برخلاف جهت ریشه موهایتان بکشید و هم‌زمان سشوار را هم روی آن بگیرید.

سشوار کردن,اصول سشوار کردن مو,طرز سشوار کشیدن موتقسیم بندی موها برای سشوار کردن

 

نحوه‌ی تقسیم بندی مو برای سشوار کردن

در این شیوه، پیش از شروع براشینگ، موها به 6 دسته تقسیم می شود: چتری، پهلوی راست، پهلوی چپ، مرکز سر، پس سر، پشت سر.

 

– برای تقسیم بندی موهای پیشانی لازم است از شکستگی ابرو تا شکستگی ابروی دیگر را تا پایین سر جدا کنید.

 

– سپس به صورت عمودی، موهای سمت راست لاله گوش بالایی را خود تا مرکز سر جدا کنید.

 

– به همین ترتیب به صورت عمودی، موهای سمت چپ لاله گوش بالایی خود را تا مرکز سر جدا کنید.

 

– قسمت سمت راست بالای سر را به سمت چپ ادامه داده و تا مرکز سر موها را جدا کنید.

 

– قسمت سمت چپ بالای سر را به سمت راست ادامه داده و موهای آن را نیز جدا کنید.

 

– همین تقسیم بندی را برای پس سر و پشت سر نیز رعایت کنید.

 

• به یاد داشته باشید که هرچه موهایتان پرحجم تر و بیشتر باشد به تعداد تقسیم بندی ها اضافه خواهد شد.

نحوه‌ی صحیح سشوار کشیدن مو


beard-mustache-care-01.jpg
24/آگوست/2019

نکات مراقبتی برای سلامت و زیبایی ریش‌ و سبیل

زیبایی و جذابیت چهره آقایان با ریش و سبیل

ریش و سبیل به چهره‌ی آقایان جذابیت و مردانگی خاصی می‌بخشد و آن‌ها زیباتر می‌کند. این درحالی است که اگر ریش و سبیل به درستی اصلاح، آراسته و مراقبت نشود نه تنها زیبایی و جذابیت چهره را شامل نمی‌شود، بلکه نا مطلوب نیز است.

 

زمان‌بندی مناسب برای اصلاح ریش و سبیل

شکل دادن و کوتاه کردن بیش از حد زودهنگام ریش یک خطای رایج جوان‌های تازه‌کار است، اشتباهی که تصحیح کردن آن ممکن است هفته‌ها یا ماه‌ها طول بکشد. بنابراین در ابتدا بدون دستکاری باید بگذارید ریش‌تان بلند شود و به اندازه دست کم 2.5 تا 3 سانتی‌متر برسد، تا بتوان شروع به شکل دادن آن کرد.

 

خارش ابتدایی را تحمل کنید.در ابتدای بلند کردن ریش هنگامی ته‌ریشی دارید، خارش ممکن است شما را ناراحت کنند اما اگر تحمل داشته باشید بعد از چند هفته این خارش برطرف می‌شود.

نکات مراقبتی برای سلامت و زیبایی ریش‌ و سبیل

چند ماهی به ریش‌تان فرصت دهید. پیش از اینکه سعی کنید به ریش‌تان شکل دهید، چند ماهی را باید منتظر بمانید. حتی اگر قصد داشته باشید ریش‌تان را کوتاه و نزدیک به صورت نگاه دارید هم دادن این فرصت لازم است.

نرم شدن ریش,اصلاح ریش,پریشتی ریش هاتاثیر شستشو مناسب و استفاده از نرم کننده‌ها بر زیبایی ریش و سبیل

 

مراقبت‌های بهداشتی ریش و سبیل

گذاشتن ریش و سبیل به مراقبت‌های بهداشتی بیشتری جهت سلامت و زیبایی صورت شما می‌طلبد.

 

– در صورتی که سبیل های شما به قدر کافی رشد کرده اند و ریش هایی که موخوره دارند را کوتاه کنید تا به صورت درهم گوریده و نامرتب نباشند و همچنین سلامت پوست موهای شما به خطر نیفتد.

 

– از ابزار مناسب استفاده کنید: استفاده از وسایل اصلاحی که کل هستند موهای شما را زبر و خشن کرده و رشد نامرتب موهای صورت شما را باعث می‌شود. همچنین ممکن است باعث موخوره گرفتن موهای صورت شما شود.

 

– برای نظافت بیشتر پوست بعد از تراشیدن موی صورت و قبل از شروع دوره از ماسک های تمیز کننده پوست صورت استفاده کنید تا شرایط سالم تری برای رشد موی صورت به وجود بیاید. استفاده از کرم های مرطوب کننده و آبرسان نیز می توانند محیط مناسبتری برای رشد سریع موی صورت بر روی پوست ایجاد کنند.

 

– هر روز ریش و سبیل خود را با استفاده از شوینده مناسب و آب بشویید و پس از شستشو آن را مرطوب کنید.

نکات مراقبتی برای سلامت و زیبایی ریش‌ و سبیل

شوینده مناسب ریش و سبیل

بسیاری از آقایان برای شستشوی ریش و سبیل خود از صابون استفاده می‌کنند این شیوه شستن درست نیست. با این کار ریش‌تان و پوست زیر آن خشک و همچنین موهای صورتتان شکننده، خشن و بدحالت خواهد شد. به جای این کار، دست کم چندباری در هفته ریش‌تان را شامپو کنید. از یک شامپوی مرطوب‌کننده استفاده کنند تا مانع از شکننده شدن موهای ریش‌تان شود.

 

راهکارهایی برای نرم شدن  خوش حالتی ریش و سبیل

نرم بودن موهای ریش و سبیل شما از فاکتورهای مهم در زیبا به نظر رسیدن آن و همچنین عدم ایجاد حس بد و ضمختی آن در هنگام تماس صورت یا دست دیگران با آن است. طبیعی است که موهای ریش و سبیل شما پس از اصلاح با ژیلت و ریش‌تراش ظاهری خشن، زبر و به ریخته پیدا می‌کند. ما در ادامه راه‌هایی برای رویش مرتب موهای نرم ریش و سبیل آقایانی که به ظاهر و جذابیت خود اهمیت بسیاری می‌دهند آورده‌ایم.

 

– استفاده از نرم کننده: مرحله بعدی که آن هم به راحتی روش اول است استفاده از نرم کننده است. نرم کننده برای آبرسانی و مرطوب کردن ریش بسیار مفید است، هم چنین باعث براق شدن ریش می‌شود و کاری می‌کند که ریشتان ژولیده به نظر نرسد و صاف بایستد. نرم کننده را هر روز استفاده نکنید. دو روز در هفته به مدت پنج دقیقه بر روی ریش ماساژ دهید. اما این بار برای شستن ریش از آب ولرم استفاده کنید.

 

– از حالت‌دهنده (کاندیشنر) استفاده کنید: استفاده از یک حالت‌دهنده یا کاندیشنر غلیظ و پردوام استفاده کنید تا مانع بیش از حد زبر شدن موهای‌ ریش‌تان شود. باید برای مدتی کاندیشنر را روی مو باقی بگذارید و زود آن را نشویید. همچنین می‌توانید از کاندیشنرهای استفاده کنید که روی مو باقی گذاشته می‌شوند و نیاز به آبکشی ندارند.

نکات مراقبتی برای سلامت و زیبایی ریش‌ و سبیل

– استفاده از مواد طبیعی: برای مراقبت از ریش و سبیل علاوه بر رعایت نکات بهداشتی می‌توان از مواد طبیعی و روغن‌های گیاهی از به منظور رطوبت رسانی، زیبایی و نرم بودن آن بهره برد. روغن‌های سیاه دانه، رزماری،زیتون و اکالیپتوس پیشنهاد مناسبی برای شما می‌باشد. که می‌توانید با ماساژ آن روی موهای صورت خود اثر بخشی بیشتر آن را مشاهده کنید.

نرم شدن ریش,اصلاح ریش,پریشتی ریش هاراهکارهایی جهت سلامت و زیبایی موهای صورت آقایان (ریش و سبیل)

 

تقویت و پرپشی ریش‌ و سبیل

سبیل و ریش‌ کم پشت که ممکن است رویش موها به صورت یک دست هم نباشد و یک قسمت پرتر و قسمت دیگر کم پشت باشد، ظاهر چندان مطلوبی ندارد. ژنتیک شما، تعیین کننده‌ی اصلی میزان پرپشتی ریش و رشد آن است. مسایلی مانند استرس، رژیم غذایی نامناسب و آسیب های فیزیکی روی توانایی کامل بدن برای رشد ریش و سبیل تاثیر می گذارند. استفاده از مکمل های غذایی از جمله مولتی ویتامین، بیوتین و روغن ماهی در رشد بیشتر ریش ها کمک می کند.

 

بیوتین به رشد بهتر موها و ناخن ها کمک می کند و در بسیاری از کشورها به نام ویتامین H برای موها نامیده می شود. می توانید از زینک، ویتامین B به خصوص B6 و منیزیوم نیز به عنوان همراه استفاده کنید. یکی دیگر از مواردی که به رشد بیشتر ریش هایتان کمک میکند تستوسترون است. برای بیشتر کردن تستوسترون گوشت قرمز بیشتری بخورید. اسفناج، مغزهای گیاهی، آووکادو، زیتون، بروکلی و روغن زیتون نیز بسیار مقوی و موثر هستند.

نکات مراقبتی برای سلامت و زیبایی ریش‌ و سبیل

فرم‌ دهی مناسب به ریش‌های بلند

وقتی که ریش ها بلندتر می شوند، ممکن است موهای آن بدحالت بایستد. شما می‌توانید برای خوش حالت کردن و فرم دهی مناسب به ریش بلند خود از سشوار استفاده کنید. می‌توانید از محصولات حالت دهنده نیز جهت سهولت و ماندگاری بیشتر استفاده کنید.

 

اضافه کردن بالم ریش زمانی که هنوز مرطوب است به مدل سشوار کشیدن کمک می کند. بعد از اینکه ریش خشک شد، از سشوار و برس برای صاف کردن حالت دادن آن به سمت پایین استفاده کنید. در نهایت از یک برس با موی گراز نر برای مرتب تر کردن ریش استفاده نمایید.

نکات مراقبتی برای سلامت و زیبایی ریش‌ و سبیل


aloevera-hair-mask-01.jpg
24/آگوست/2019

سلامت و زیبایی مو با ماسک‌موهای طبیعی آلوئه ورا

آلوئه ورا گیاهی است با برگ‌های پهن و دارای بویی مطبوع و آرامش بخش. این گیاه فواید درمانی و زیبایی بسیاری دارد که یکی از آن‌ها اثرگذاری فوق‌العاده روی مو است.

 

آلوئه ورا ماده‌ای فوق‌العاده برای تقویت مو

ژل (ماده لزج) گیاه آلوئه ورا، PH سلول های موها را در حد متعادل نگه می دارد، لذا رشد موها را افزایش می دهد و باعث می شود موها سالم تر و محکم تر رشد کنند. آلوئه ورا حاوی آنزیم هایی است که تولید و رشد موهای جدید را تحریک می کنند.

 

این آنزیم ها سرعت جریان خون را افزایش می دهند، بنابراین پاپیلای پوستی (زائده بافتی ریشه موی سر) را فعال نموده و سبب افزایش تغذیه فولیکول های مو می گردد. در واقع آلوئه ورا به عنوان یک ماده جادویی در جهت افزایش و رشد موها شناخته شده است.

سلامت و زیبایی مو با ماسک‌موهای طبیعی آلوئه ورا

خاصیت نرم کننده‌گی آلوئه ورا

آلوئه ورا برای براق شدن و کنترل خشکی مو بسیار مناسب است. به جهت خاصیت نرم کنندگی و درخشان کردن مو، از آلوئه ورا در بسیاری از شامپوها و محصولات تقویتی و زیبایی مو استفاده می‌شود.

 

پاکسازی عمقی مو با آلوئه ورا

آلوئه ورا به طور موثر فولیکول های مو را پاکسازی کرده، لایه های اضافی (روغن) و باقی مانده سایر محصولات مو را تمیز می کند، ولی با وجود اثر پاکسازی کننده ای که دارد، صدمه ای به ریشه مو نمی زد.

 

آلوئه ورا برخلاف سایر محصولات شیمیایی که برای موها موجود است، ملایم است و سلامت موهای شما را حفظ می کند. استفاد از آلوئه ورا یک راه عالی برای داشتن موهایی سالم تر، درخشان تر و نرم تر است.

 

تهیه ماسک موی خانگی با آلوئه ورا 

استفاده از آلوئه ورا چه تنهایی و چه به صورت ترکیب با مواد دیگر می تواند به افزایش رشد، سلامت و زیبایی مو کمک کند، اما ترکیب آن با برخی دیگر از مواد طبیعی، می‌تواند تغذیه‌ای کامل برای موی شما باشد.

ماسک مو با آلوئه ورا,ماسک مو آلوورا,ماسک مو خانگیماسک موی آلوئه ورا

سلامت و زیبایی مو با ماسک‌موهای طبیعی آلوئه ورا

ماسک موی شماره 1

مواد لازم:

– ژل آلوئه ورا (6 قاشق غذا خوری)

– خاک رس (1 قاشق غذاخوری)

– روغن زیتون (1 قاشق غذا خوری)

 

طرز تهیه و نحوه‌ی استفاده: تمام مواد را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید تا ماده ای صاف و یکدست به وجود آید. موهای خود را به خوبی به این مواد آغشته کنید و پس از 30 دقیقه آن را بشویید. این ماسک را هفته ای یک بار استفاده کنید.

 

ماسک موی شماره 2

مواد لازم:

– ژل آلوورا (2 قاشق غذا خوری)

– روغن نارگیل (3 قاشق غذا خوری)

– عسل (2 قاشق غذا خوری)

 

طرز تهیه و نحوه‌ی استفاده: تمام مواد را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید تا ماده ای صاف و یکدست به وجود آید. موهای خود را به خوبی به این مواد آغشته کنید و ماساژ دهید. اجازه دهید این ماسک تا 30 دقیقه روی موهایتان بماند و سپس بشویید.

 

ماسک موی شماره 3

مواد لازم:

– برگ حنا (دو فنجان)

– ماست (2 قاشق غذا خوری)

– ژل آلوورا (2 قاشق غذا خوری)

– روغن زیتون (1 قاشق غذا خوری)

 

طرز تهیه و نحوه‌ی استفاده: ابتدا برگ‌های حنا را دو ساعت در آب خیس کنید. سپس همه ی مواد را با هم محلوط کرده و موها را به این ماسک آغشته کنید. این ماسک مو را میتوان ۴۵ دقیقه تا دو ساعت روی موها نگه داشت.

 

ماسک موی شماره 4

مواد لازم:

– روغن کرچک (۲ قاشق غذاخوری)

– ژل آلوئه ورا تازه (۱ فنجان)

– پودر ریحان (۱ فنجان)

– پودر شنبلیله (۲ قاشق غذاخوری)

 

طرز تهیه و نحوه‌ی استفاده: ابتدا روغن کرچک و ژل آلوئه ورا را با هم ترکیب کنید. سپس پودر ریحان و شنبلیله را به آنها اضافه کنید. آنها را خوب با هم مخلوط کرده تا خمیری یک دست به دست آید. سپس مخلوط را بر روی سر و موهای خود بمالید. بگذارید مخلوط چند ساعت بر روی سر شما باقی بماند. سپس موهای خود را بشویید. این کار را 1 تا 2 بار در هفته انجام دهید.

سلامت و زیبایی مو با ماسک‌موهای طبیعی آلوئه ورا

نکات مهم

– اولین بار این ژل را روی قسمت کوچکی از پوست خود ماساژ داده و تا دو ساعت صبر کنید. اگر قرمزی یا مشکل خاصی نداشته باشد شما به گیاه آلوئه ورا حساسیت ندارید و به راحتی می توانید از آن بهره ببرید.

– سعی کنید از ماسک‌ها بر زوی موی تمیز استفاده کنید.

– پس از آغشته کردن مو به ماسک، سرتان را با یک کلاه رنگ بپوشانید.

– استفاده از آلوئه ورا در کنار کرم هیدروکورتیزون بسیار خطرناک می باشد. دقت کنید زمان استفاده از هرکدام این مواد از دیگری استفاده نکنید.

سلامت و زیبایی مو با ماسک‌موهای طبیعی آلوئه ورا


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مجدد مو تضمینی رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ