عضویت در کانال تلگرام


وبلاگ
ar4-1678.jpg
06/دسامبر/2019

درمان‌های خانگی خوبی برای کندتر کردن روند سفید شدن موها وجود دارد. اگر واقعاً دوست دارید از آنها استفاده کنید، باید یادتان باشد که این درمان‌ها باید به طور منظم انجام شوند. در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

1 – آملا (amla)
یک نوع انگور فرنگی هندی است و یکی از بهترین درمان‌ها برای جلوگیری از سفید شدن موهاست. فقط کافی است که خمیر آملا را به صورت منظم به پوست سرتان بمالید.

2 – فوتی (fo-ti)
یک نوع گیاه چینی است که به آن عصاره جوانی و طول‌عمر هم می‌گویند و قرن‌هاست که برای جلوگیری از سفید شدن موها و پیری زودرس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3 – پوست سرتان را با روغن نارگیل و لیمو ماساژ دهید.

این هم یک راه عالی برای جلوگیری از سفید شدن موهاست. اگر دستورات بالا را واقعاً رعایت کنید، سفید شدن موهایتان را کندتر کرده و می‌توانید رنگ طبیعی موهایتان را برای مدت طولانی‌تری نگه دارید.

چند نکته درمورد سفید شدن موها
موها وقتی شروع به از دست دادن رنگدانه‌های طبیعی خود به نام ملانوسیت‌ها می‌کنند، سفید می‌شوند. علت اصلی سفید شدن موها بالا رفتن سن است اما عوامل مختلف دیگری مثل ژنتیک، استرس، تغذیه بد یا مشکلات سلامتی و همچنین بعضی انتخاب ناسالم برای سبک زندگی، در آن تاثیر دارند. اما اگر واقعاً همه نکاتی که در پایین ذکر می‌کنیم را در زندگی روزمره خود به کار ببندید، می‌تواند سرعت سفید شدن موهایتان را کاهش دهید.

_ هر چه بیشتر سیگار بکشید، موهایتان سفیدتر می‌شود
سیگار کشیدن یکی از بدترین انتخاب های ناسالم برای سبک زندگی است. سیگار کشیدن روند پیری را برای کل بدن ازجمله موهایتان تندتر می‌کند. بنابراین اولین کاری که برای کند کردن سفید شدن موهایتان انجام می‌دهید، ترک سیگار باشد.

_ با قهوه، الکل و غذاهای آماده خداحافظی کنید
مصرف الکل و کافئین و همچنین رژیم‌غذایی که به مقدار زیاد در آن از موادغذایی ناسالم استفاده می‌شود، برای پوست و موهایتان بسیار بد است و موجب پیری زودرس می‌شود.

_ از مصرف غذاهای فراوری‌شده خودداری کرده و مصرف آرد سفید و قندهای تصفیه‌شده را محدود کنید
این موادغذایی فقط سطح انرژی‌تان را پایین آورده و درعوض چیزی از آنها دریافت نمی‌کنید. بدن و موهای شما برای جوان ماندن نیاز به موادغذایی سالم دارند.

_ آب رمز کار است
اگر به اندازه کافی به بدنتان آبرسانی نشود، موادمغذی برای رسیدن به فولیکول‌های موهایتان به زحمت می‌افتند. کمبود آب و موادمغذی موجب سفید شدن زودتر موهایتان خواهند شد.

_ استرس دارید؟
یکی از دلایل سفید شدن موها می‌تواند استرس و اضطراب باشد. فشارهای طولانی‌مدت عصبی، نگرانی، اضطراب و سایر حالات روانی مشابه می‌تواند موجب سفید شدن ناگهانی موها شود. با تمرینات تمدد اعصاب و تکنیک‌هایی مثل یوگا، تنفس عمیق، مدیتیشن و امثال آن، استرس خود را کاهش دهید. یک ملحفه خوب نه تنها باعث می‌شود بهتر بخوابید، بلکه سفید شدن موهایتان را هم کندتر می‌کند خواب کافی هم راه خوبی برای کاهش استرس است و هم بدن، پوست و موهایتان را سالم نگه می‌دارد.


56845b41160000b300eb9c97-1200x628.jpeg
06/دسامبر/2019

دانستنی های کاشت مو

به طور کلی موی سر در زیبایی انسان تاثیر بسیار بالایی دارد،به طوری که افراد چه  زن و چه مرد بعد از ریزش و یا کم بودن موهایشان دیگر اعتماد به نفس گذشته را ندارند و همینطور افرادی که به صورت ژنتیک کم مو هستند از اعتماد به نفس بسیار پایینی برخوردارند.زیرا این موضوع زیباییشان را تحت  شعاع قرار داده است.بنابر این افراد همیشه به دنبال چاره ایی برای درمان این معضل هستند.

 

دانستنی های کاشت مو

ریزش مو

ریزش مو انواع و دلایل مختلفی دارد؛که با چند نمونه از آن اشنا میشویمپ یک نوع ریزش،طبیعی است ، به صورتی که با افزایش سن موها نازک تر میشود و قسمتی از مو کوتاه تر و کم پشت تر از قسمت های دیگر می شود.
مورد بعدی ریزش ژنتیکی مو می باشد که در مردان و زنان به یک میزان رایج است که مردان با کم شدن و محو شدن موها از قسمت فرق سر و جلوی سر، آن را مشاهده می کنند و زنان کم پشتی کلی در تمام فرق سر و ریزش قابل توجهی  در قسمت پیشانی خود تجربه می کنند.
عواملی چون استرس ، کم خونی و عفونت های قارچی تاثیر زیادی بر ریزش موها دارند. به هر حال ریزش مو به هر طریقی و به هر دلیلی خوشایند نیست و اعتماد به نفس فرد را پایین می آورند . برای درمان ریزش مو راهای درمانی زیادی وجود دارد اما کاشت مو بهترین راه  برای درمان ریزش مو به شمار می رود

کاشت موی طبیعی

کاشت مو به صورت های مختلفی وجود دارد که جدیدترین و راحتترین و بهترین روش کاشت موی طبیعیاست.  کاشت موی طبیعی یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار است که  این روش بسیار ساده و بی خطر است و هیچ فرقی با موهای طبیعی ندارد .
به طور کلی اگر بخواهیم کاشت موی طبیعی را توصیف کنیم می توان گفت که گرفت های پشت سر فرد را برداشت و در فضاهایی که خالی از مو می باشد پیوند می زنند.

انواع روش های کاشت مو

درواقع کاشت مو همان پیوند مو است و از مناطقی ازبدن که موی مقاومی دارند به قسمت طاس پیوند انجام می دهند کاشت مو چند نوع دارد که عبارتند از:

کاشت مو به روش FUT

این روش اولین روش کاشت موی طبیعی در دنیا است.در این روش یک باریکه از قسمت عقب سر برداشته و توسط تیم پیوند فولیکول های مو را از آن جدا میکنند ودر سمت جلو وعقب سر پیوند میکنند .

کاشت مو به روش FIT

این روش پس از کاشت مو FUT مطرح شد و متاسفانه به دلیل عوارضی همچون درد، خونریزی، دوران نقاهت و … منسوخ شد.

کاشت مو به روش BHT

این روش وقت گیر بوده و نتیجه اش قابل پیش بینی نمیباشد. این مرحله دقت بسیار بالایی نیاز دارد در این روش پیوند را از موی بدن هم انجام میدهند .به طور کلی بهترین کاندید برای برداشت مو، پس سر است اما در صورت نبود وجود بانک موی قوی باید به سراغ برداشت مو از قفسه سینه،ران،کتف،ساق پا و سایر نقاط پر موی بدن رفت. از این روش برای پیوند ابرو قسمت های ریخته ی ریش مردان هم استفاده میشود . اما این روش روشی صد در صدی نیست زیرا نوع موی سر با بدن تفاوت دارد به همین خاطر ممکن رشد خوبی نداشته باشد یا اصلا رشدی نکند اما باید در نظر گرفت افرادی که بانک مویی عقب خوبی ندارند این روش میتواند بهترین روش برایشان باشد.

کاشت موی طبیعی به روش  SUT

این روش به روز ترین متد روز دنیاست که پرطرفدار ترین روش است .این روش بدون جراحی، خونریزی، درد، دوران نقاهت و … می باشد که با دستگاه، در یک جلسه انجام می شود
شایان ذکر است کاشت مو به روش SUT کامل ترین و بهترین روش حال حاضر در دنیا می باشد و بنیانگذار آن در ایران کلینیک تخصصی رنسانس است

دانستنی های کاشت مو

56845b41160000b300eb9c97 1 - دانستنی های کاشت مودانستنی های کاشت مو" width="400" height="200" />

مزایای کاشت مو

کاشت مو رفع ریزش مو را در پی دارد و ظاهر را زیبا میسازد وباعث به وجود آمدن اعتماد به نفس و برگرداندن روحیه سالم به فرد میشود و روابط خصوصی و اجتماعی فرد را بهتر میسازد. با این روش طبیعی ، دیگر جای نگرانی برای غیر طبیعی بودن ظاهر نمی ماند زیرا تشخیص آن بسیار کم است و ظاهری نچرال به فرد میدهد.
همینطور دیگر به سراغ دارودرمانی و عوارض احتمالی آن نباید رفت که نهایتا فرد بی نتیجه به پله اول بازگردد و سلامت فرد هم به خطر بیوفتد ،از این رو حتی هزینه های مکرر و بی فایده فرد کوتاه میشود و یک جا صرف کاشت مو میشود که نتیجه بخش است .
عوارض کاشت مو به روش های رایج و سنتی
عوارض کاشت بسیار کم  و جزئی است و بعد از گذشت چند هفته از بین می رود که عبارتند از:خونریزی خفیف،عفونت،تورم پوست سر،خارش که بعد از گذشت نهایتا چند هفته از بین خواهد رفت و جای هیچ نگرانی را باقی نخواهد گذاشت.

دانستنی های کاشت مو

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو  بسته به نوع روشش دارد و هر روشی قیمت مخصوص خود را میخواهد.و بستگی به این دارد که چه اندازه  تاردر چه اندازه سطح  پیوند شده باشد.

دانستنی های کاشت مو


hair-loss-7.jpg
06/دسامبر/2019

چگونه موهای ضعیف را تقویت کنیم

موهای ضعیف در فرمهای مختلفی نمایان می شود و برای دیگران جلب توجه می کند بطوری کع باعث کاهش اعتمادبنفس ما می شود.

چگونه موهای ضعیف را تقویت کنیم

شناسایی موهای ضعیف: موهای ضعیف اصولا یا نازک است یا شل و یا در حال ریزش است. دو شاخه شدن انتهای موها، خشکی زیاد یا چربی زیاد مو می تواند علائم ضعیف شدن موها باشد.

ضعیف شدن مو می تواند علل ژنتیکی، عوامل هورمونی، قرص های ضدبارداری، بیماری، رژِم بد، استرس، عفونتهای قارچی، شیمی درمانی و عوامل محیطی مانند نورآفتاب و آلودگی داشت باشد. حال سوال این است که موهای ضعیف مان را چگونه تقویت کنیم؟

*ازفراورده های بهداشتی مناسب استفاده کنید تا از آسیب رساندن بیشتر به موهای ضعیف جلوگیری نشود؛ برای موهای ضعیف و شکننده از شامپوها و مواد مغذی استفاده کنید که حاوی پروتئین، اسیدهای آمینه و دیگر فراورده های تقویت کننده مو هستند. همچنین از شامپوهایی که موی شما را خشک می کند استفاده نکنید.

چگونه موهای ضعیف را تقویت کنیم

همچنین استفاده از ماسک پروتئین می تواند مفید باشد البته در مصرف فراورده های بهداشتی نباشد زیاده روی کرد چون گاهی استفاده بیش از اندازه از فراورده های بهداشتی خود باعث آسیب زدن به موهای می شود درنتیجه اگر موهای چربی ندارید استفاده از شامپو را محدود کنید.

*با کم کردن استفاده از مواد شیمیایی، از موهای ضعیف خود مراقبت کنید؛ استفاده از مواد شیمیاییقوی هنگام رنگ کردن مو، فر یا صاف کردن مو می تواند فیبر مو را تخریب کند و موها را ضعیف کند.

*گرما دشمن موهای ضعیف است؛ گرمای زیاد حاصل از سشوار و وسایلی از این قبیل می تواند باعث ضعیف شدن و شکستگی موها شود. بخصوص اگر هنگام استفاده ار سشوار موها خیس باشد. از سوی دیگر برای موهایتان مناسب استفاده کنید مثلا اگر موهای شما فر است از محصولات مخصوص موهای فر استفاده کنید.

*موهای ضعیف خود را با تغییر دادن مدل موها تقویت کنید. مثلا اگر موهایتان را به سمت پایین می بندید می تواند منجر به این شود که انتهای موها دو شاخه شود در نتیجه هر روز مدل بستن موهایتان را تغییر دهید تا هم ظاهر متنوعی داشته باشید و هم به موهای ضعیف فشار وارد نشود چون کشیدن محکم موها و حتی پوشیدن دائمی کلاه می تواند به مرور موها را ضعیف و ضعیف تر می سازد. از سوی دیگر به یاد داشته باشید موهای خیس را برس نکشید.

*از فر شدن موهایتان اجتناب کنید؛ وقتی موها فر می شود، موها را اصلاح کنید تا آسیب بیشتری به موهای ضعیف شده نزند. استفاده از شامپوهای کراتینه می تواند  به بازسازی و رساندن پروتئین به موهای ضعیف و اسیب دیده کمک می کند. البته استفاده از شامپ.های کراتینه در بلند مدت جواب می دهد. بعد از حمام کردن می توانید از سرمهای مو نیز استفاده کنید.

%D8%B6%D8%B5%D8%AB%D9%86 - چگونه موهای ضعیف را تقویت کنیمچگونه موهای ضعیف را تقویت کنیم

*موهای دو شاخ شده را درمان کنید؛ برای درمان موهای دو شاخ شده راه درمان قطعی وجود ندارد اما برای درمان موقتی آنها پزشکان توصیه می کنند از شامپوهای ملایم استفاده کنید و نوک آنها را با روغن چرب کنید.

*از ابتدا مراقب پوست و مویتان باشید؛ وقتی قصد دارید موهای ضعیف را درمان کنید اولین گام رسیدگی کردن به پوست سر است چون اگر پوست سرتان سالم باشد قائدتا موها نیز سالم خواهد بود. پوست می تواند چرب یا خشک باشد پس محصولات متناسب با آن باید استفاده شود. مثلا برای پوست خشک می توان چند دقیقه قبل از حمام کردن از روغن های مرطوب کننده روی سر ماساژ بدهید.

*یک رژیم غذایی سالم به بازسازی موهای ضعیف کمک می کند؛ نازک شدن و ضعیف شدن موها می تواند پیامد چیزی باشد که در رژیم غذای تان می گنجانید. رژیم غذایی ناسالم می تواند موجب ریزش مو شود. مواد مغذی حاصل از غذاهای سالم ، انرژی فراهم می سازد که برای رشد مو سوخت محسوب می شود.

رژیم غذایی حاوی آهن و پروتئین پوست سر و موهای شما را با ایجاد کراتین قوی تغذیه می کند و باعث بهبود بافت و رشد موها می شود. مصرف گوشت ، ماهی، سفیده تخم مرغ اسفناج و سبزیجات ، مو و پوست سرتان را شاداب نگه می دارد. ویتامین C و کلاژن نیز جریان گردش خون زید پوست سر را تقویت می کند همچنین جذب آهن را راحت می کند.

چگونه موهای ضعیف را تقویت کنیم


Home-Laser-Hair-Removal-for-Men-e1468486435306.jpg
06/دسامبر/2019

لیزر موهای زائد مردان

در گذشته لیزر موهای زائد به شکل محدود و برای خانم ها انجام می شد اما امروزه لیزر موهای زائد مردان باب شده و  آقایان هم به لیزر موهای زائد گرایش پیدا کرده اند، به طور کلی زیبایی موضوعی نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد، به صراحت باید بگوییم که اکنون آقایان هم به واسطه حرفه و علاقه شان به بدنسازی، دوچرخه سواری، شنا، فوتبال، والیبال و … به لیزر موهای زائد روی آورده اند

 کاربرد لیزر موهای زائد در آقایان

در این بخش می خواهیم کاربرد لیزر موهای زائد را در آقایان را بیان کنیم. با ما همراه باشید:
یقین داشته باشید که بهترین راه حل و یا شاید بتوان گفت تنها راه حل برای از بین بردن موهای زائد آقایان لیزر موهای زائد می باشد چراکه در لیزر موهای زائد موها از ریشه حذف شده و زمان زیادی باید بگذرد که موها شروع به رشد کنند .
همانطور که می دانید رشد مو از سه مرحله آناژن یا مرحله رشد مو، کاتاژن و تلوژن تشکیل می شود، کارشناسان بر این باورند که اثربخشی لیزر موهای زائد زمانی که فولیکول های مو در مرحله آناژن یا همان رشد می باشند بیشتر است که اشعه های لیزر موهای زائد مو را تخریب کرده و آن را از بین می برد.

پرکاربرد ترین نواحی لیزر موهای زائد در آقایان

1- ریش یکی از نقاطی است که آقایان معمولا پس از جلسه اول لیزر موهای زائد تصمیم به حذف آن می گیرد.

2-  کندن موهای زائد گوش و بینی بسیار دردناک بوده و آقایان تمایل دارند که این دسته از موهای زائد را با لیزر از بین ببرند.

3- پشت بدن یا همان کمر پرکاربرد ترین نواحی است که آقایان با لیزر موهای زائد آن را از بین می برند.

4- لیزر موهای زائد ناحیه دستگاه تناسلی از دیگر مناطقی است که میتوان آن را با لیزر موهای زائد مردان از بین برد.

5- معمولا ورزشکاران برای موهای زائد پا، ران،بازو، سینه و شکم از لیزر موهای زائد مردان استفاده می کنند.

لیزر موهای زائد مردان

Home Laser Hair Removal for Men e1468486435306 1 - لیزر موهای زائد مردانلیزر موهای زائد مردان" width="400" height="200" />

لیزر موهای زائد مردان

ما این اطمینان را به شما می دهیم در صورتیکه لیزر موهای زائد خود را در کلینیک زیبایی رنسانس انجام دهید دیگر سوال لیزر موهای زائد درد دارد؟ را از کسی نمی پرسید زیرا لیزر موهای زائد در کلینیک رنسانس با دستگاه لیزر الکساندرایت 2018 انجام می شود .

در رابطه با فاصله جلسات لیزر موهای زائد باید عرض کنیم که این فاصله بستگی به شرایط فرد و  همچنین نظر مشاوره بستگی دارد که در کلینیک رنسانس مشاوره لیزر موهای زاید رایگان می باشد. شایان ذکر است دستگاه الکساندرایت 2018 هیچگونه آسیبی به پوست وارد نکرده و مستقما روی فولیکول مو تاثیر می گذارد

لیزر موهای زائد مردان


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ