عضویت در کانال تلگرام


وبلاگ

لیست کلاسیک

photo_2017-11-24_01-26-26-1200x646.jpg
23/ژانویه/2019

رشد مو با آب پیاز

پیاز چگونه به رشد مو کمک می کند

آیا از ریزش موی ناخواسته رنج می برید؟ هیچکس واقعا نمی خواهد موهایش را از دست بدهد، اما این، یک مشکل ناخواسته است که بسیاری از افراد مجبورند با آن روبرو شوند (هم مردان و هم زنان). از دست دادن مو در واقع یک فرایند طبیعی است، اکثر مردم بین 50 تا 100 تار مو در روز از دست میدهند، و هیچوقت هم متوجه این اتفاق نمی شوند.
با اینحال ریزش مو باعث استرس بسیاری از افراد می شود، چون ممکن است آنها در وهله ی اول، موی زیادی برای از دست دادن نداشته باشند. کمپشت شدن مو باعث حس نا امنی زیادی می شود و می تواند اعتماد بنفس را کاهش دهد.
در حالیکه تعداد زیادی از کالاها ادعا می کنند که بهترین درمان موثر برای ریزش مو هستند، اما طبیعت، در این مورد، بسیار قدرتمندتر عمل می کند. چیزی در طبیعیت وجود دارد که نتایج بی نظیری ارائه می دهد:آب پیاز! بله، درست خواندید. آب پیاز، یک درمان طبیعی قدرتمند است که رشد مو را افزایش می دهد و می تواند باعث شود موهایتان بهترین ظاهرشان را داشته باشند.

رشد مو با آب پیاز

آیا آب پیاز واقعا می تواند به رشد مو کمک کند؟

پاسخ مثبت است. آب پیاز واقعا می تواند به رشد مو کمک کند. مطالعات علمی بسیاری روی ریزش مو، رشد مو و درمان های طبیعی که برای هر دو مفید هستند انجام شده است. در بسیاری از مطالعات مختلف، مشخص شده که آب پیاز در جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد موی جدید، کاملا موثر است. گفته می شود که آب پیاز از سفید شدن زودرس موها جلوگیری می کند و برای سایر مشکلات مو مانند شوره ی سر، عفونت های قارچی و عفونت های مخمری نیز مفید است.

آب پیاز چگونه عمل می کند؟

شاید این مانند یک راه غیر محتمل برای افزایش رشد مو بنظر برسد، اما بارها و بارها نشان داده آنقدر موثر است که بسیاری از مردم، در مورد قدرت آن قسم می خورند. مقدار فراوان گوگرد موجود در پیاز است که با کمک به افزایش گردش خون به پوست سر، این روش را اینقدر موثر می سازد. همچنین گوگرد، تولید کلاژن که برای تولید موی جدید ضروری است را نیز افزایش می دهد. موها در فولیکول ها تولید می شوند و هنگامیکه خون و کلاژن بیشتری به این فولیکول ها راه بیابند، آنها مواد مغذی، و تحریکی که برای رشد موهای جدید نیاز دارند را دریافت می کنند.

در بعضی مواقع، پوست سر از طریق باکتری ها آلوده می شود. این مسئله ممکن است به سرعت به ریزش مو منجر شود، اما می تواند بدون استفاده از آنتی بیوتیک ها به شیوه ای بسیار مطمئن تر درمان شود. همان محتوای گوگردی که به افزایش گردش خون کمک می کند، دارای خواص ضد باکتریایی هم هستند که از رشد باکتری ها و قارچ ها روی پوست سر جلوگیری می کند. جلوگیری از رشد بیشتر این عفونت ها به جلوگیری از هرگونه ریزش موی اضافی کمک خواهد کرد.

پیاز به استحکام مو نیز می افزاید و این مسئله به جلوگیری از شکستگی و نازک شدن موها کمک می کند. این استحکام، همان چیزی است که برای افزایش رشد موی جدید و جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر، نیاز است.

چگونه از پیاز برای کمک به رشد سریع تر موها استفاه کنید

برای بهره مندی از مزایایی که پیازها برای افزایش رشد مو ارائه می دهند، شما باید آب چند عدد پیاز را بگیرید و آن را روی تمام پوست سرتان بمالید. اجازه ندهید بوی تند آن شما را بترساند، این روش بسیار موثر است. آب پیاز باید حداقل بمدت 30 دقیقه روی پوست سرتان بماند. اگر می توانید بوی آن را تحمل کنید، بگذارید مدت بیشتری روی سرتان بماند. بعد از شستن آن باید موهایتان را شامپو بزنید. برای دیدن نتایج، این کار را حداقل 3 بار در هفته و برای حداقل 2 ماه انجام دهید. شما نتایج مثبت آن را خواهید دید، بنابراین این روال را رها نکنید.

 

رشد مو با آب پیاز

جلوگیری از ریزش مو با آب پیاز

گرفتن آب پیاز برای موهایتان

گرفتن آب پیاز برای استفاده بعنوان یک تونیک مو آسان است. اگر یک آبمیوه گیر ندارید، می توانید از یک مخلوط کن، غذا ساز یا رنده برای گرفتن حداکثر آب پیاز ممکن، استفاده کنید. شما برای این کار به چند عدد پیاز نیاز خواهید داشت و باید مقدار آن را با توجه به حجم موهایتان تنظیم کنید.

4 راه آسان برای استفاده از آب پیاز برای رشد مو

امتحان کردن هر یک از درمان های خانگی زیر برای ریزش مو و افزایش رشد مو مفید خواهد بود. نکته مهم این است که یک روش را انتخاب کرده و برای چند ماه به آن عمل کنید. شما بدون شک نتایج مثبتی خواهید دید، اما باید صبور باشید. هر یک از روش های زیر را که برایتان جذاب تر است انتخاب کنید، تا در مسیر افزایش رشد موها و سلامت کلی موهایتان قرار بگیرید.

 

رشد مو با آب پیاز


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

1. آبکشی موها با آب پیاز

این روش واقعا ساده است، و فقط به 5 پیاز قطعه قطعه شده که بمدت 15 دقیقه در یک لیتر آب درحال جوش، جوشانده شده نیاز دارد. اجازه دهید خنک شود، آن را صاف کنید و پس از شامپو کردن، موهایتان را با آن آبکشی نمایید. بوی آن ممکن است باقی بماند، اما باید در یک یا دو روز، پس از آنکه دوباره شسته شد، از بین برود.

2. آب پیاز و عرق نیشکر

نه، این برای نوشیدن نیست… این دستور برای گذاشتن روی موهای شما تهیه شده است. یک پیاز متوسط باید خرد شده و برای تمام شب در یک لیوان عرق نیشکر قرار بگیرد. بعد از حداقل 12 ساعت، این مخلوط را صاف کرده و پیاز خرد شده را دور بیندازید. می توانید آن را روی پوست سر ماساژ دهید و سپس بشویید، یا می توانید پس از شامپو کردن، موهایتان را با آن آبکشی نمایید.

3. آب پیاز و عسل

این متد آسان به دو روش عمل می کند. می توانید آن را بصورت خوراکی مصرف کنید، یا می توانید آن را روی پوست سرتان بمالید. هر دو روش موثرند، و هر دو نتایج قابل توجهی ارائه می دهند. یک چهارم فنجان آب پیاز و 1 قاشق غذاخوری عسل باید با هم مخلوط شوند. پس از آن، انتخاب با شماست. می توانید آن را سر بکشید یا بمدت 15 دقیقه روی پوست سرتان ماساژ دهید. این کار را هر روز انجام دهید تا خیلی سریع، نتایج مثبت آن را ببینید.

4. فقط کافی است پیاز بیشتری بخورید

تقریبا اینگونه بنظر می رسد که پیازها، فقط برای افزایش رشد مو و یک پوست سر سالم ساخته شده اند! خوردن پیاز بیشتر و اضافه کردن آنها به رژیم غذایی تان باعث می شود متوجه تفاوت زیادی در سلامت موهایتان شوید. این، مانند روش های دیگر عمل نمی کند، اما با اینحال خواهید دید که چقدر به موهایتان کمک می کند که بهترین ظاهرشان را داشته باشند.

 

رشد مو با آب پیاز

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

استفاده از شامپو وپکیج ریزش موی دکترنوروزیان

بسته به جنس موی افراد شامپو های متفاوتی توسط پزشک تجویز میگردد.

در تمامی داروخانه ها شامپوهای متفاوت با برندهای متفاوت وجود دارد ولی در واقع پافشاری بر روی برند اشتباه بزرگی است و فقط نوع پوست و موی سر شما باید توسط پزشک تشخیص داده شود و سپس اقدام به تجویز شامپو گردد.

در واقع اینکه پوست سر شما چرب ،خشک یا نرمال است ،شوره دارد و یا خیر

موهای شما اسیب دیده هستند و یا سلامت هستند و …فاکتورهای دخیل در امر تجویز شامپو هستند.

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

 

رشد مو با آب پیاز


photo_2017-11-24_01-26-23-1200x646.jpg
23/ژانویه/2019

میزان رشد مو در ماه

 

 

از آنجایی که داشتن موهای سالم و شاداب آرزوی بسیاری از مردان و زنان است،نکهداری و نظافت آنها نیز نیازمند به صرف زمان و گاهی صرف هزینه است،در ابتدا نگاهی گذرا  به مو و ماهیت آن و همچنین محیط زیست مو که گاهی اسیدی و گاهی قلیایی است و پزشکان و متخصصان مو این موضوع را با PH می سنجند خواهیم داشت سپس می پردازیم به روش های نگهداری و استفاده از روش ها و موادی که باعث تقویت و پرپشت شدن مو می شوند.

میزان رشد مو در ماه

معرفی و ماهیت مو : موها رشته های بلند و تابداری از جنس سلولهای مرده هستند که از حفره های کوچک درون پوست به نام فولیکول مو رشد می کنند سلولهای موجود در پیاز مو که در پایه های هر فولیکول قرار دارند دائما تقسیم می شوند و مو را با استفاده از کراتین سخت به صورت انباشته شده بسازند و آن را از سطح پوست به بیرون هدایت کنند، موها همچنین دارای وظایفی غبر از زیبایی بخشیدن به چهره هستند از قبیل : عایق پوست سر در مقابل گرما ، سرما و محافظت از پوست در مقابل اشعه زیان بار ماوراءبنفش خورشید ، افزایش قابلیت لمس درسطح پوست، باعث کاهش احتمال صدمات وارده به استخوان های جمجمه.

تعریف PH پوست و مو : به طور کلی PH معیاری است برای نشان دادن اسیدی و یا قلیایی بودن یک محلول است، به این صورت که اگر محلول درجه قلیایی بالایی داشته باشد PH آن نیز بالاست و عکس این مورد اگر درجه اسیدی بالایی داشته باشد PH آن پایین خواهد بود.

تاثیر PH بر پوست و مو : صابون ها و شامپوهایی که عموماً نرم کننده نیز هستند دارای واکنش قلیایی بوده و به پوست و مو حالت قلیایی می دهند و گاهی با مساعد نمودن محیط برای رشد باکتری های عفونت زا باعث ریزش مو و همچنین مشکلاتی برای مو می شوند که بدن برای مقابله با این حالت و اسیدی نگاه داشتن پوست و مو به روش های مختلفی وارد عمل می شود. با متعادل نگاه داشتن PH طبیعی پوست می توان باعث رشد و سلامتی هر چه بیشتر پوست و مو شد.


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

میزان رشد مو در ماه

 

 

عمر و مقدار طبیعی رشد مو در طول یک ماه ؟

موها در بهترین شرایط در طول یک ماه بین ۲ تا ۴ سانتی متر رشد خواهد کرد که عمر این تار مو با شرایط مناسب بین ۲ تا ۴ سال است که عوامل عوامل بسیاری بر الگوی رشد مو تاثیر می گذارند. این عوامل شامل سن، وراثت، رژیم غذایی، وضعیت عمومی سلامت فرد و شرایط پوست است،در بسیاری موارد پس از گذشت این مدت ریخته و با موی جدید جایگزین می شود.

عوامل موثر در ریزش، نازک و کم پشت شدن مو(آلوپسیا)

 • چربی بیش از حد پوست سر
 • مصرف غذاهای صنعتی حاوی مواد نگهدارنده
 • استرس، بی خوابی ، مشکلات عصبی و فشارهای روانی
 • یبوست های طولانی
 • کم خونی
 • بیماری هایی مانند : دیابت و لوپوس
 • درمان های پزشکی مانند : شیمی درمانی و رادیوتراپی
 • تغییرات هورمونی : این تغییرات ناشی از بارداری، وضع حمل، مصرف قرص های ضد بارداری، یائسگی و پرکاری و یا کم کاری تیروئید می باشد.
 • مصرف مواد شیمیایی : مصرف مواد شیمیایی برای رنگ کردن، سفید کردن، صاف و یا فر دار کردن مو
 • انواع عفونت پوست سر و مشکلات قارچی
 • کندن بی اختیار موها (تریکوتیلومانیا)
 • عوامل ژنتیکی(ارثی)
 • کم کاری غدد فوق کلیوی(آدرنالین)
 • ازدیاد هورمون مردانه (تستوسترون) بر فولیکول های مو که منجر به ریزش مو می گردد
 • استفاده بیش از حد برس، شانه، سشوار، کلاه
 • گردش نامناسب خون در پوست سر
 • کمبود مواد معدنی ، پروتئین ، ویتامین

 

میزان رشد مو در ماه

 

عوامل موثر در رشد، تقویت و پرپشت کردن مو

موهای چرب : اگر موهایی چرب دارید یا برای حالت دادن موهایتان از محصولاتی که در صد چربی بالایی دارند  استفاده می‌کنید توصیه می‌کنیم حتما شامپویی را انتخاب کنید که از قدرت پاک‌کنندگی بالایی برخوردار باشد تا بتواند تمام این چربی‌ها را از روی موها و پوست کف سر پاک کند، موها را با آن بشویید.

 • هنگام شستشو به هیچ وجه به موها و پوست سر فشار وارد نکنید و به آرامی به شستشو موها بپردازید.
 • موهای خیس را به هیچ وجه شانه و برس نکشید.
 • در صورت امکان از سشوار کمتر استفاده کرده و در صورت استفاده از سشوار با درجه خیلی کم.
 • کمتر از غذاهای چرب و شیرین استفاده کنید.
 • با آب خیلی داغ سرتان را نشویید.

خواب : خواب کافی داشته باشید، این مورد یکی از مهمترین فاکتورهای سلامت مو است در این زمان استرس و هیجانات به کمترین حد خود رسیده و بدن در آرامش قرار می گیرد.

کوتاه کردن مو : هر ۴ تا ۶ هفته سر موها را به مقدار حداقل ۲ سانتی متر کوتاه کنید با این عمل باعث حلوگیری از نارک شدن تار مو و در نتیجه پیشگیری از موخوره می شود.

ماساژ پوست سر: با توجه به اینکه در طول شب و زمان خواب با حرکات سر بر روی بالش ماساژ مناسبی در قسمت شقیقه ها و پشت سر انجام می شود ولی قسمت جلوی سر و پیشانی هیچگاه ماساژ داده نمی شود و باعث تجمع چربی و ضخامت پوست سر در این نواحی و در نتیجه ریزش مو خواهد شد، برای این منظور پوست سر خود را با استفاده از کف و یا انگشتان دست ماساژ دهید تا گردش خون در آن به خوبی جریان یافته و باعث دفع بهتر مواد زائد شود.

مقدار کافی و قانونی مصرف آب در طول ۲۴ ساعت را فراموش نکنید.

میزان رشد مو در ماه

بهترین های تغذیه برای رشد، تقویت و پرپشت کردن مو

آهن: آهن نقش موثری در حفظ سلامت موها ایفا می‌کند. بیشترِ پروتئین‌ها و آنزیم‌هایی که در آن وجود دارد و به ویژه هموگلوبین آن که اکسیژن را به خون می‌رساند همه و همه برای زیبایی و سلامت موها کمک می‌کند.

منابع آهن: در گوشت قرمز و گوشت مرغ، غلات غنی شده، لوبیا، سبزیجات برگ سبز تیره و یا مکمل‌های غذایی

روی: روی تأثیر زیادی در رشد افراد و نیز تولید مثل داشته و باعث بهبود عملکرد سیستم دفاعی و عصبی بدن می‌شود. روی که به آن زینک نیز گفته می‌شود به سلامت موها کمک زیادی می‌کند.

منابع غذایی روی: گوشت قرمز، آجیل (گردو، بادام و …)، محصولات لبنی و غلات

میزان رشد مو در ماه

ویتامین B6: ویتامین B6 در سنتز مواد شیمیایی مغز و گلبول‌های قرمز، تنظیم متابولیسم و حفظ میزان گلیسمی تأثیر زیادی دارد. این ویتامین برای سلامتی موها ضروری است.

منابع غذایی ویتامین :B6 این ویتامین بیشتر در غلات غنی شده، حبوبات، گوشت قرمز، گوشت مرغ، ماهی و برخی از میوه و سبزیجات وجود دارد.

ویتامین B12: ویتامین B12 به عملکرد خوب سلول‌های دستگاه عصبی و گلبول‌های قرمز و همچنین به ساخت مولکول‌های DNA کمک می‌کند.

منابع غذایی ویتامین B12: غلات غنی شده نیاز بدن به این ویتامین را تأمین می‌کند. ماهی، گوشت قرمز، محصولات لبنی نیز حاوی میزان قابل توجهی ویتامین B12 می‌باشند.

در حالت کلی ویتامین‌های B5، B6، B8 برای رفع مشکل خشکی مو موثر عمل می‌کنند. این ویتامین‌ها در رویش مو و همچنین احیا و تقویت موهای آسیب دیده نقش مهمی دارند. متخصصان پوست و مو معتقدند مصرف مکمل‌های غذایی سرشار از ویتامین‌های B اندکی مشکل موهای آسیب دیده و خشک را برطرف می‌سازد اما باید بدانید که تأثیر آن‌ها بعد از چند ماه مصرف مداوم خود را نشان می‌دهد.

اسیدهای چرب ضروری: موجود در مکمل های روغن ماهی و دانه های بزرگ نقش موثری درایجاد موهای سالم، درخشان و قوی دارد.

سبوس برنج : برنج که امروزه نقش مهمی در تغذیه ما دارد و همچنین نباید فراموش کرد که می توان از غلاف برنح یا همان شلتوک نیز به دلیل دارا بودن مقادیر بسیار ویتامین B که یکی از حامیان اصلی پوست و مو است بهره برد. این ماده غذایی را می توان به صورت روزانه یک الی دوبار یک قاشق چایخوری شلتوک را به ۱ لیوان آب جوش اضافه کرده و درب آن را به مدت ۱۰ دقیقه ببندید بدون نیاز به حرارت پس از دم کشیدن مقداری آب لیمو اضافه کرده و به همراه مقداری عسل میل کنید.

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

استفاده از محلول دکتر نوروزیان

حلول دکتر نوروزیان علاوه بر درمان ریزش موی سر، برای ابرو و ریش نیز قابل استفاده است و فقط برای مژه به دلیل احتمال ورود به چشم قابل استفاده نمی باشد. و برای تمامی افراد در سنین مختلف با تجویز پزشک مناسب است.

دکتر نوروزیان بعد از تلاش های بسیار توانست مجوزی از وزارت بهداشت برای تولید محلول خود اخذ کند که اطلاعات مجوز به شرح زیر میباشد:

شماره مجوز وزارت بهداشت و درمان و سازمان غذا و داروی ایران: ۲۴۶۸/ظ/۵۶

شماره پروانه بهره برداری: ۱۷۲۶

و با نام تجاری لاناریا عرضه کرده است.
@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

 

میزان رشد مو در ماه

 


photo_2017-11-24_01-25-40-1200x646.jpg
23/ژانویه/2019

تقویت مو سر

 

 

با توجه به این که مو یک بافت مرده به حساب می آید،برای نظافت و نگهداری از آن وقت، انرژی و پول زیادی صرف می شود.به گزارش سایت «msn» مو علاوه بر زیبایی بخشیدن ارزش بیولوژیکی دیگری نیز دارد.مو سر را گرم نگه می دارد و به تنظیم دمای بدن نیز کمک می کند.مو مانند ناخن بخشی از پوست را تشکیل می دهد و بیشتر از پروتئین تشکیل شده است.از آن جا که به مراقبت و زیبایی مو اهمیت زیادی داده می شود در این مطلب به چند نکته برای تقویت موی سر و داشتن موهای زیبا، سالم و براق اشاره خواهیم کرد.

تقویت مو سر

راه های تقویت موی سر

۱- یکی از راه های تقویت موی سر استفاده ار کتان،پامچال و گل گاوزبان است.روزی یک تا ۳ بار، ۲۵۰ میلی گرم عصاره گل گاوزبان،دانه کتان و یا پامچال بخورید. همه این روغن ها غنی از اسیدچرب امگا۳ مانند اسید gamma-linolenic که برای مرطوب نگه داشتن مو و ناخن ها عالی است.

۲ – اگر می خواهید موهایتان روشن تر به نظر برسد قبل از قرار گرفتن در معرض نور خورشید کمی آبلیمو به موهای خود بمالید.

 

۳ – پس از هر بار دوش گرفتن، مقدار موی ریخته شده را کنترل کنید به طور معمول، از ۸۰ تا ۱۲۰ هزار تار مویی که داریم روزی ۵۰ تا ۲۰۰ تار می ریزد. اگر مقدار موی ریخته شده بیشتر بود، به پزشک مراجعه کنید. احتمال دارد که شروع عفونت پوست سر و کچلی باشد و در موارد نادری نیز می تواند کمبود ماده مغذی دلیل ریزش مو باشد.

 

۴-یکی دیگر از راه های تقویت موی سر استفاده از آواکادو است،بدین صورت که یک آواکادوی رسیده و له شده را با یک عدد تخم مرغ مخلوط کنید و به موهای خیس بمالید.این میوه غنی از ویتامین، اسید چرب طبیعی و ماده معدنی است که درخشش مو را برمی گرداند.بگذارید این مخلوط حداقل ۲۰ دقیقه روی موها بماند و سپس چند بار بشویید. برای موهای آسیب دیده، هفته ای یک بار و برای موهای سالم ماهی یک بار این کار را تکرار کنید.

۵ – قبل از مصرف ژل مو، چند قطره عطر محبوب خود را به آن اضافه کنید تا موهای شما خوشبو نیز شود.

 

 


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

تقویت مو سر

 

راه های تقویت موی سر

۶ -از راه های دیگر تقویت موی سر استفاده از روغن استوقدوس است.می توانید با افزودن ۲۰ قطره طبیعی روغن استوقدوس در ۲۳۶ میلی لیتر در شامپوی رقیق شده در ۱۱۸ میلی لیتر آب شامپوی گیاهی درست کنید.

۷ – برای ایجاد تعادل در میزان ph پوست سر یک سهم سرکه سیب را با ۲ سهم آب ولرم مخلوط و استفاده کنید تا رنگ قرمز موی شما آشکار شود. مخلوط سرکه را به خوبی به مو و پوست سر ماساژ دهید و بگذارید خشک شود و سپس طبق معمول شست وشو دهید.

 

۸ – برای تقویت پروتئین موی سر، یک عدد تخم مرغ را با کمی شامپو مخلوط کنید و برای ۵ دقیقه ماساژ دهید و سپس خوب بشویید.

۹- از راه های دیگر تقویت مو استفاده از روغن های گیاهی است.روغن زیتون، بادام شیرین و جوجوبا، برای موها بسیار مفید است. برای موهای ضخیم روغن نارگیل مناسب است. موها را کمی نمناک کنید و سپس کاملا با روغن بپوشانید. کلاه پلاستیکی و سپس حوله گرم را برای نیم ساعت روی موها قرار دهید و طبق روال معمول با شامپو بشویید.

۱۰ – برای جلوگیری از موخوره، برای چند دقیقه به آرامی حوله را دور موهای خیس قرار دهید تا رطوبت جذب شود.

 

۱۱ – موهای سفید را که نسبت به رنگ های دیگر سریع تر کدر، خشک و کثیف می شود، هر روز با شامپو بشویید.

۱۲ – بین هر دفعه رنگ زدن مو حداقل ۴ هفته و بین هر های لایت و یا لولایت حداقل ۸ هفته فاصله بگذارید.

۱۳-برای تقویت کردن موهای شکننده چند قطره روغن چوب صندل را با چند قطره روغن زیتون و جوجوبا به موها بمالید.

۱۴-برای جلوگیری از خشک شدن مو به خصوص در فصل سرما دستگاه بخور در اتاق خواب قرار دهید.

۱۵ – برای کاهش آسیب به مو، تنها ۹۰ درصد رطوبت مو را خشک کنید. بعضی افراد بر این تصورند که موهای خیس را باید کاملا با سشوار خشک کرد.

 

۱۶ – اگر موهای خود را به شکل دم اسبی جمع می کنید، بهتر است روزی چند ساعت موها را آزاد بگذارید. سعی کنید موها را محکم پشت سر جمع نکنید.

 

۱۷ – تقویت کننده ساده مو را در منزل تهیه کنید. برای داشتن موهای نرم و براق، سس مایونز به موها بمالید و پس از یک ساعت بشویید.۵۶ گرم روغن زیتون، ۵۶ گرم ژل آلوورا را با ۶ قطره روغن رزماری و ۶ قطره روغن چوب صندل مخلوط و استفاده کنید.

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

استفاده از تونیک رویش موی دکتر نوروزیان.این تونیک کاملا گیاهی وبدون عوارض میباشد وبا استفاده مداوم در کنار پکیج دکتر نوروزیان به طور صد در صدی ریزش موی شما را قطع وموجب بهبود رویش موی شما میشود.

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

 

تقویت مو سر


photo_2017-11-24_01-25-34-1-1200x646.jpg
23/ژانویه/2019

رشد سریع مو در یک ماه

 

در آینه که نگاه می کنید مدام حسرت زمانی را می خورید که موهایتان هنوز پرپشت بود و نریخته بود اما افسوس هیچ سودی نخواهد داشت. برای رشد مجدد موهای ریخته شده بهتر است خودتان دست به کار شوید.مثل همیشه استفاده از راه و روش گیاهی و طب سنتی بهترین گزینه ی پیشنهادی است که در زیر بهترین ماسکبرای تقویت و پرپشت شدن موهای ریخته شده را به شما معرفی می کنیم.

بسیاری از مردم در رشد موهاشان عجله دارند چون یا در آستانه ازدواج کردن هستند، یا قصد رفتن به مجلسی رسمی را دارند، یا در انتظار ملاقات همسرشان در آینده نزدیکند، یا قسمتی از پوست سرشان دیده می شود و می خواهند جای خالی بی مو در سر هر چه زودتر پر شود. آنها خواستار توصیه ای اند که چگونه موهای کوتاهشان در چند هفته بلند شود.

مو زیبایی خاصی به چهره میبخشد و آدم بدون مو چهره اش زیبایی آنچنانی ندارد.

اگر از کم مویی و بد رشد بودن موهایتان ناراضی هستید یا اگر در اطراف تان آدم کم مو میبینید و میخواهید به آن کمک کنید،پیشنهاد میکنیم ماسک موی جادویی که در ادامه به آن اشاره میکنیم را امتحان کنید و نتیجه آن را ببینید.

این ماسک موی جادویی در تقویت ریشه های مو و همچنین رشد سریع آن به شما کمک می کند.چه خانم ها و چه آقایان با مشکلات ریزش مو مواجه هستند به ویژه زمانی که مو نازک و شکننده باشد. ریزش مو در مردان بیشتر دلایل ژنتیکی داشته و در زنان نیز بیشتر به خاطر رنگ کردن مو و استفاده از مواد شیمیایی است.

 


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

 

رشد سریع مو در یک ماه

نرم کننده های مو نیز در سرعت رشد آن اثر منفی می گذارند. به همین دلیل قصد داریم ماسک مویی را به شما معرفی کنیم که در رشد سریع موهایتان کمک شایانی می کند. نتایج جادویی این ماسک در طول یک شب هم محسوس است.این ماسک تمام مواد مغذی طبیعی برای رشد مو را به آن رسانده که باعث درخشندگی و بهبود کیفی موهایتان می شود. ریشه مو نیز پس از دریافت آن مواد مغذی رشد سریع تری را تجربه خواهد کرد.

رشد سریع مو در یک ماه

مواد مورد نیاز و طرز تهیه ماسک مو :

برای تهیه این ترکیب شما تنها به 3 ماده نیاز دارید :
دو قاشق غذاخوری روغن کرچک
یک عدد زرده تخم مرغ
یک قاشق غذاخوری عسل طبیعی

کافی است تمام موارد را داخل ظرفی ریخته و آن ها را خوب با هم مخلوط کنید. سپس ریشه های موهایتان را به خوبی با ترکیب حاصل شده ماساژ دهید و باقیمانده آن را روی سرتان اعمال کنید. پس از آن، سر را با یک پلاستیک یا کلاه ویژه مو بپوشانید. سپس اجازه دهید تا ترکیب به مدت 2 تا 4 ساعت روی موهایتان بماند. در نهایت نیز موهایتان را آب بکشید.
این کار را یک تا 2 مرتبه در هفته و به مدت 2 ماه تکرار کنید.

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

بسته ضدریزش دکتر نوروزیان

موثر ترین بسه ریزش مو در ایران که توسط دکتر نوروزیان تهیه شده واین روزها مراجعان وبیماران زیادی برای درمان ریزش موی خود از این بسته ضدریزش استفاده میکنند واثر رضایت بخشی نیز دیده اند.به شما هم پیشنهاد میکینم از این بسته استفاده کنیدواثر آن را ببینید وبرای همیشه از ریزش موهای خو خلاص شوید.

رشد سریع مو در یک ماه

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

 

 


photo_2017-11-24_01-24-52-1200x646.jpg
23/ژانویه/2019

رشد سریع مو با ماسک خانگی

 

جلوگیری-از-ریزش-مو-در-خانه-با-روش-های-سنتی

عسل:
شاید باورتان نشود اما عسل خواص فراوانی در جلوگیری از ریزش مو دارد. قندی که در عسل وجود دارد آب مو را نگه داشته و باعث حفظ رطوبت مو می‌شود. می‌توانید قبل از استحمام مقداری عسل را با روغن زیتون مخلوط کرده و نیم‌ساعت روی موها بمالید. همچنین می‌توانید روغن بادام تلخ و عسل را با هم مخلوط کنید و روی سرتان بمالید. به این ترتیب موهای‌تان پرپشت می‌شود.
هلیله سیاه:
هلیله سیاه، گیاهی است معروف به اکسیر طول عمر که بومی‌کشور هند است و برای درمان بیماری‌های مختلف از جمله ریزش مو استفاده می‌شود. این گیاه مانع از سفید شدن موها هم می‌شود. می‌توانید یک دانه هلیله کابلی را زیر زبان گذاشته و مانند آب نبات آن را استفاده کنید. روغن هلیله را هم می‌توان روی موها مالید و بعد استحمام کرد.

 

 


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

 

رشد سریع مو با ماسک خانگی

 

مصطکی:

یکی از گیاهانی که در کتب طب سنتی به تاثیر آن در پیشگیری از ریزش مو اشاره شده، مصطکی است. این گیاه برای تقویت مو بسیار خوب است. از نظر طبیعت این صمغ گرم و خشک، محلل و مقوی است. می‌توانید پودر مصطکی را با مورد یا حنا مخلوط کرده و روی سر استفاده کنید. مصطکی روغن‌هایی هم دارد که می‌توان روی سر گذاشت و بعد از چند ساعت سر را شست. علاوه بر این گیاه، پوسته سبز گردو را هم می‌توان به‌تنهایی و هم داخل حنا یا مورد استفاده کرد. جالب اینجاست که پوسته گردو، گاهی اوقات رنگ مشکی هم به مو می‌دهد. کافی است پودر آن را با آب مخلوط کنید و روی سر قرار دهید.

 

حنا – مورد -سدر
برای جلوگیری از ریزش مو می‌توان از ترکیب حنا، مورد و سدر استفاده کرد که ریشه مو را محکم می‌کند. حنا، مورد و سدر را به صورت ترکیبی می‌توان استفاده کرد اما برای اینکه حنا به سر رنگ ندهد بهتر است ۵۰ گرم حنا را با صدوپنجاه گرم سدر و صدوپنجاه گرم مورد ترکیب کرد. به این ترتیب در صورتی که موهای سفید داشته باشید این میزان استفاده از حنا آنها را قرمز نمی‌کند. این سه گیاه اثر ضدالتهابی دارند و از آنجا که افرادی که ریزش مو دارند معمولا پوست سرشان ملتهب است، این گیاهان در کاهش این التهاب موثر است.

حنا معجزه می‌کند
حنا و روغن حنا از جمله مواد گیاهی است که می‌تواند در تقویت مو بسیار موثر باشد. برگ‌های این گیاه خنک و تقویت‌کننده مو و پوست است. حنا ریشه مو را سفت می‌کند. روش استفاده از حنا به صورت موضعی است البته هنگام استفاده از حنا باید به جنس مو توجه شود چون ممکن است این ماده گیاهی مو را خشک کند. برای جلوگیری از خشکی مو می‌توان آن را با مواد دیگری مانند روغن بنفشه و روغن بادام یا روغن زیتون مخلوط کرد. بسته به‌شدت و ضعف و خشکی و چربی مو می‌توان حنا را هفته‌ای یک تا دو بار استفاده کرد.

آمله:

آمله یا آملا گیاهی هندی است که خواص بی‌شماری دارد. این میوه به صورت خوراکی هم موجود است و از مربای آن می‌توان استفاده کنید. اگر آمله را به ریشه موها بمالید پیاز مو تقویت شده و تار موها سالم می‌ماند، ضمن آنکه از زود سفید شدن موها هم جلوگیری می‌کند. می‌توانید پودر آمله را با حنا مخلوط کنید و پس از خیساندن در حمام روی موها بمالید و بعد از چند ساعت بشویید. آملا به صورت شامپو و روغن هم در بازار وجود دارد و می‌توانید به راحتی آن را تهیه کنید.

 

مورد بزنید
مورد یکی دیگر از گیاهانی است که می‌توان برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کرد. دانه مورد را هم می‌توان پودر و با مواد دیگری مانند حنا مخلوط کرد و به شکل موضعی استفاده کرد. یکی دیگر از روش‌های استفاده از مورد، مصرف روغن آن همراه حناست. به نسبت مساوی می‌توان مورد را پودر کرده و داخل روغن کنجد ریخت تا حالت خمیری به دست بیاید. قبل از استحمام می‌تو‌ان این خمیر را چند ساعت روی سر نگه داشت و بعد استحمام کرد.

 

رشد سریع مو با ماسک خانگی

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

صابون12 گیاه دکتر نوروزیان

در این صابون علاوه بر مواد پایه صابونی از عصاره طبیعی کتیرا – رزماری- مریم گلی – سبوس برنج – گزنه – سدر –ختمی – همیشه بهار – جوانه گندم – برگ مورد – حنا – بابونه – روغن نارگیل استفاده شده است.

این صابون درکنار پکیج دکتر نوروزیان موجب بهبود ریزش مو وجلوگیری از چرب شدن موهای شما میشود.

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

رشد سریع مو با ماسک خانگی


photo_2017-10-27_10-43-09-1200x900.jpg
23/ژانویه/2019

رشد مو با سیب زمینی

 

سیب زمینی :
اکثر مردم با خواص رشد مو توسط آب سیب زمینی آشنا نیستند . سیب زمینی سرشار از ویتامین های A، B، C، ویتامین هایی که برای داشتن موهای سالم و قوی ضروری است.سیب زمینی را بشویید و آب آن را گرفته و به موهای خود بمالید و اجازه دهید 15 دقیقه بر روی موهای شما باقی بماند سپس موهای خود را با شامپوی ملایم بشویید .
20-گلاب
اگر میخواهید موهایی براق و خوش بو داشته باشید از این روش بهره بگیرید:
کپسول ویتامین E را از هم باز کنید و روغن موجود در آن را یک فنجان گلاب وارد کنید روغن جوجوبا را به این مواد اضافه کنید و خوب مخلوط کنید این مخلوط را به موهای خود بمالید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت بر روی موهای شما باقی بماند و سپس موها را با شامپو بشویید.
21- یوگا
یوگا با افزایش جریان خون و اکسیژن در بدن باعث ایجاد چربی پوست شما می شود این امر سبب می شود که مواد مغذی کافی به فولیکول های مو برسد و اثر فوری بر روی جرخه رشد مو داشته باشد یوگا همچنین تنظیم کننده هورمون های بدن است

 

سیب‌زمینی به جز استفاده در غذا، کاربردهای متفاوت بسیاری دارد. سیب‌زمینی دارای ویتامین B، ویتامین C، روی، نیاسین و آهن است. این مواد باعث تغذیه فولیکول مو شده و رشد مو را بهبود می‌بخشند. از سیب‌زمینی می‌توان برای از بین‌بردن زگیل، پاک‌کردن شیشه، براق‌کردن کارد و چنگال و از بین‌بردن لکه‌های آفتاب سوختگی استفاده کرد.

سیب‌زمینی پوست سر را تمیز می‌کند و با پاک کردن فولیکول مو از ناخالصی‌ها، رشد مو را بهتر می‌کند. پاک شدن فولیکول مو باعث می‌شود تا شوره سر از بین رفته و از ریزش مو جلوگیری شود. از ترکیب سیب‌زمینی، عسل و تخم مرغ می‌توانید به عنوان یک ماسک موی طبیعی استفاده کنید. از آب سیب‌زمینی نیز برای تقویت و رشد مو استفاده می‌شود.

 

 


 

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

 

 

رشد مو با سیب زمینی

 نکاتی برای تسریع در رشد موها

در این قسمت به چند نکته‌ی مفید و کاربردی لازم برای رشد سریع‌تر موها اشاره می‌کنیم. برای رشد مجدد موهای ریخته شده بهتر است خودتان دست به کار شوید. با انجام نکات زیر خودتان شاهد زیبایی و رشد موهایتان خواهید بود. با کمترین هزینه و بدون استفاده از داروهای شیمیایی صاحب موهایی درخشان و تمیز خواهید شد.

استفاده از پروتئین

پروتئین بخورید. علاوه بر تلاش‌های بیرونی مثل ماساژ و ماسک‌های مو مهم است که مراقب آنچه می‌خورید باشید. اگر شما واقعا می‌خواهید موهای ضخیم و زیبا داشته باشید باید مراقب تغذیه خود باشید. پروتئین مواد و املاح مورد نیاز برای رشد سریع‌تر و قوی نگه داشتن مو را فراهم می‌کند.

هر روز صبح و شب به مدت ۱ الی ۲ دقیقه، برای تحریک گردش خون در پوست سر، موهای خود را برس بزنید. دقت کنید که ماساژ سر به آرامی صورت گیرد. فشار بیشتر و سریع‌تر باعث رشد بیشتر نمی‌شود، بلکه به موها آسیب می‌رساند. هرگز موها را زمانی که خیس هستند شانه نکشید! زیرا به ریشه‌ی مو آسیب می‌رسد و باعث شکنندگی موها می‌شود.

ماساژ پوست سر

در حین استفاده از شامپو، موها و کف سر را به آرامی ماساژ دهید. برای این کار با استفاده از انگشتان دست به مدت یک یا دو دقیقه موها را ماساژ دهید. با این کار پوست اطراف ریشه تحریک و جریان خون بیشتری در اطراف آن ایجاد می‌شود. این کار در تسریع رشد موها به شما کمک خواهد کرد.

 

رشد مو با سیب زمینی

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

شامپو برای رشد مو و ضد ریزش مو

بسته به نوع موی افراد متفاوت است. شامپویی که در حال حاضر به شما پیشنهاد شده از نوعی هست که مورد تایید بسیاری از دوستان بوده و چربی و ریزش موها توسط ان کنترل شده ولی در واقع اصراری بر استفاده از ان نیست و اگر دوستان شامپوی دیگری در دسترس دارندکه سازگاری بیشتری با موهاشون داره میتونند از ان استفاده کنند.

رشد مو با سیب زمینی

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

 


photo_2017-10-27_07-18-52-1.jpg
23/ژانویه/2019

تقویت موی سر با مواد طبیعی

 

 

هر زن در آرزوی موهای پر پشت و ضخیم و بلند می باشد . از نوجوان ها گرفته تا کسانی که حتی در سن پیری هستند. همه افراد، زیبایی موها را به خاطر نقش مهمی که در چهره اشخاص دارد مهم میداند و به همین دلیل افراد سعی در افزایش زیبایی و درخشش و استحکام موهای خود دارند. متاسفانه ریزش مو و اختلال در رشد مو ، مسائل رایج مویی هستند که مردم با آن مواجه هستند . سبک زندگی ، آلودگی ها ، محصولات مراقبت از مو که به شکل تقلبی هستند همه و همه میتوانند به گونه ای بر روی موها تاثیر بگذارند.
اگر به دنبال یک راه حل موثر برای مشکلات رشد موهای خود هستید حتما این مقاله را دنبال کنید:
عوامل موثر در رشد موها چیست؟
رشد موها به عوامل بسیاری بستگی دارد که در اینجا لیستی از این عوامل عنوان می شود:
سن
رژیم ناسالم که منجر به کمبود ویتامین و مواد معدنی و پروتئین می شود.
سیستم ایمنی ضعیف
عدم تعادل هورمونی
استفاده بیش ار حد از محصولات مو
عوامل محیطی مانند تغییرات فصلی ، آلودگی ها، نورخورشید
مسائل روانشناختی مانند استرس و اضطراب
کاهش وزن ناگهانی

و عوامل بسیار زیاد دیگر که از عوامل مهمی که باید برای رسیدن به این مهم و رشد بهتر مو بر آن تمرکز کرد عواملی چون رژیم غذایی مناسب و مکمل ها بیشتر تمرکز کرد.
مزیت استفاده از دارو های خانگی ارزان بودن آنها می باشد.در ادامه تعدادی از دارو های طبیعی را بیان می کنیم:

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

 

درمان های خانگی برای رشد مو :
بیوتین
2-3 قرص بیوتین را خرد کرده و با روغن زیتون یا روغن نارگیل ترکیب کنید و سر را با این ترکیب ماساژ دهید و اجازه دهید شب بر روی موهای شما بماند و صبح موهای خود را کامل شستشو دهید.
2-ویتامین ها
در حالی که بیوتین نوعی از ویتامین است که نقش موثری در رشد مو دارد یکی دیگر از ویتامین هایی که نقش کلیدی دارد ویتامین E است. که به عنوان یک آنتی اکسیدان در بهبود سلامت موها عمل می کند.و ویتامین دیگر ویتامین C می باشد که سلول های مرده را از پوست سر جدا می کند .
3-روغن
روغن نارگیل غنی از پتاسیم است و رشد موهای جدید را افزایش می دهد و موهای آسیب دیده را تعمیر می کند و همچنین باعث کاهش شوره سر و شکنندگی مو و ریزش مو می شود. که روغن را به آرامی بر روی سر ماساژ بدهید و اجازه بدهید که شب بر روی موهای شما باشد و صبح موهای خود را کامل شستشو دهید.
4-اسید فولیک

اسید فولیک به عنوان منبع ویتامین B9 شناخته شده است .مکمل اسید فولیک اغلب برای بهبود رشد و جلوگیری از ریزش مو توصیه می شود. که نقش مهمی در عملکرد گلبول های قرمز بدن ایفا می کند. این گلبول ها مسئول حمل و نقل مواد مغذی مختلف، آنزیم ها و هورمون ها به قسمت های مختلف بدن از جمله پوست سر و مو هستند .

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

5-آب پیاز
آب پیاز غنی از گوگرد است که تولید کلاژن را در بافت ها آفزایش می دهد و به رشد مو کمک می کند.این روش یکی از قدیمی ترین و کارآمدترین ابزارهای خانگی برای رشد مو می باشد. که یک بار در هفته می توانید آب پیاز را به مدت 15 دقیقه بر روی پوست سر خود بمالید و سپس با یک شامپوی ملایم سر را شستشو دهید.

تقویت موی سر با مواد طبیعی

6-سرکه سیب
سرکه سیب رشد مو را تسریع می کند و برای تعادل در PH موها می توان از سرکه سیب استفاده کرد. که موهای خود را ابتدا با شامپو بشویید و 75 میلی لیتر از سرکه سیب را با آب مخلوط کرده و پس از شستشوی موها یک فنجان از این محلول را برای شستشوی نهایی موها استفاده کنید.

 

7-ژل آلوئه ورا

آنزیم های موجود در آلوئه ورا به حذف سلول های مرده پوست کمک میکند و فولیکول های مو را تحریک میکند.برگهای آلوئه ورا را از هم باز کنید و ژل آن را کامل خارج کرده و از این ژل بر روی موهای خود بمالید . اجازه دهید یک ساعت بر روی موهایتان باشد. موهای خود را با شامپوی خفیف بشویید. 2 تا 3 بار در هفته این کار را تکرار کنید.

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

 

8-چای سبز

چای سبز غنی از آنتی اکسیدان است که مانع ریزش مو و افزایش رشد مو می شود . یک چای سبز کیسه ای و 2 فنجان آب گرم به مدت 7تا 8 دقیقه خیس کنید و چای سبز گر را روی سرتان بمالید و اجازه دهید یک ساعت بر روی موهایتان باشدو سپس موها را با آب سرد آبکشی کنید.
9-آب برنج

مزایای استفاده از آب برنج برای پوست و مو که یکی از رازهای داشتن موهای زیبا در کشورهای آسیایی می باشد. که شامل ویتامین E ، K،B6 و پروتئین هایی که باعث رشد موها می شود.
10-حنا
حنا به عنوان یک تهویه کننده طبیعی عمل میکند و موهای خشک را به موهای صاف و براق تبدیل می کندو باعث تقویت ریشه موها می شود.یک فنجان حنا خشک را با نصف فنجان ماست ترکیب کرده و این ترکیب را از ریشه تا نوک موها را بکار ببرید و اجازه دهید بر روی موهایتان خشک و سپس موهای خود را با شامپوی ملایم بشویید.
11-تخم مرغ
تخم مرغ غنی از پروتئین، گوگرد، روی، آهن، فسفر، ید است. که شامل بهترین مواد تشکیل دهنده برای رشد مو است . یک عدد تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق غذاخوری عسل ترکیب کرده و به خوبی با هم مخلوط کرده و به موهای خود آغشته کنید و اجازه دهید 20 دقیقه بر روی موهایتان بماند و سپس با شامپو و آب سرد موها را شیتشو دهید .این کار را یک بار در هفته تکرار کنید.
12-زنجبیل
زنجبیل گردش خون را در سر بهبود می بخشد. و از فولیکول های مو محافظت می کند .زنجبیل را بشویید و رنده کنید و این مواد را بر روی قسمتی که رشد مو در آن ناحیه کم می باشد به مدت 30 دقیقه قرار دهید و سپس موهای خود را شستشو دهید .این کار را دوبار درهفته انجام دهید .

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

13-عصاره گیاه دم اسب

سیلیکای موجود در آن ، باعث تقویت و رشد مو می شود. از طریق ماساژ دادن موها با گیاه دم اسبی می توان از ایجاد موخوره پیش گیری کرد.
گیاه دم اسبی به پیشگیری از کچلی و بروز شوره سر کمک می کند. می توانید از شامپوی این گیاه استفاده کنید. آب گرم بر روی این گیاه ریخته و اجازه دهید که به مدت یک ساعت در همان حالت بماند و سپس موهای خود را با این آب شستشو دهید و همچنین می توانید به این گیاه روغن نارگیل و روغن زیتون اضافه کنید و از آن برای ماساژ موهایتان قبل از شستن موها استفاده کنید.

14-زردچوبه
کورکومین عنصر کلیدی در زدچوبه است که عفونت های پوستی را درمان می کند و سلول های آسیب دیده و فولیکول مو را بهبود می بخشد .3قاشق غذاخوری پودر زدچوبه را در یک فنجان شیر ولرم و دو قاشق عسل حل کنید و این ترکیب را بر روی موهای خود قرار دهید اجازه دهید که 30 دقیقه بر روی موهایتان باشد و سپس با شامپو و آب ولرم موها را شستشو دهید.

15-گرده زنبور عسل
گرده زنبور عسل غنی از پروتئین ، مواد معدنی، ویتامین ها و بسیاری از مواد مغذی دیگر است که باعث رشد مو می شود.و نکته مهمی که باید مد نظر داشته باشید اگر به گرده زنبور عسل آلرژی داشته باشید فورا مصرف را متوقف کنید.
16- پودر آملا
آمله یا آملا گیاهی هندی است که خواص بی‌شماری دارد. این میوه به صورت خوراکی هم موجود است و از مربای آن می‌توان استفاده کنید. اگر آمله را به ریشه موها بمالید پیاز مو تقویت شده و تار موها سالم می‌ماند، ضمن آنکه از زود سفید شدن موها هم جلوگیری می‌کند. می‌توانید پودر آمله را با حنا مخلوط کنید و پس از خیساندن در حمام روی موها بمالید و بعد از چند ساعت بشویید. آملا به صورت شامپو هم در بازار وجود دارد و می‌توانید به راحتی آن را تهیه کنید.

تقویت موی سر با مواد طبیعی

 


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

17- دانه چیا
دانه چیا چیست و چه خواصی دارد؟
چیا گیاهی یکساله از خانواده نعناعیان است که برای مصرف دانه آن کاشته می شود. دانه چیا به عنوان یک منبع غنی گیاهی اسیدهای چرب امگا ۳ شناخته شده است، علاوه بر این سرشار از کلسیم، پروتئین و فیبر است.
دانه چیا در واقع بالاترین منبع گیاهی امگا ۳ موجود در جهان است.
اگر برای تأمین امگا ۳ مورد نیاز بدن خود از ماهی و روغن ماهی استفاده می کنید ولی نگران فلزات سنگین سمی ماهی هستید و بو و مزه ماهی برای شما خوشآیند نیست می توانید از دانه چیا به عنوان منبع گیاهی امگا ۳ استفاده کنید.

به طور معمول، دانه‌های چیا به شکل بیضی کوچک با قطر حدود یک میلی‌متر هستند . دانه‌های چیا در رنگ های گوناگون از جمله قهوه‌ای، خاکستری، سفید، سیاه و سفید، با رگه های رنگی یافت می‌شوند.
وقتی دانه های چیا را خیس می کنید تا ۱۲ برابر وزن خود آب جذب می کنند و لعاب دار و ژله ای می شوند.

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

 

تفاوت چیا و تخم شربتی:
دانه های چیا با تخم شربتی (بذر گیاه ریحان) تفاوت داشته و هر کدام خاصیت جداگانه ای دارند. در ایران تخم شربتی از قدیم در نوشیدنی های خنک برای بر طرف کردن عطش در فصل تابستان استفاده می شود. گاهی تخم شربتی به اشتباه به عنوان دانه های چیا خریداری شده و مورد استفاده قرار می گیرد، و یا خواص مربوط به دانه های چیا به تخم شربتی که در ایران فراوان است نسبت داده می شود که درست نیست.
تنها شباهت دانه چیا با تخم شربتی لعابدار شدن هر دو است، ولی مهم خواص دانه ها است که با هم فرق دارند.
یک قاشق چای خوری دانه چیا را در 4/1 فنجان شیر نارگیل یا شیر بادام به مدت 10 دقیقه خیس کرده و بر روی موهای خود بگذارید و اجازه بدهید 10 دقیقه بماند سپس با شامپوی ملایم موها را شستشو دهید.

18- پودر خردل
خردل سبب افزایش گردش خون می شود و تورم فولیکول های مو را کاهش می دهد و رشد مو را افزایش می دهد. یک قاشق غذاخوری پودر خردل را با یک قاشق غذا خوری شکر و 4/1 فنجان آب گرم مخلوط کرده و بر روی موهای خود قرار دهید و اجازه بدهید 15- 60 دقیقه بر روی موها بماند سپس با استفاده از یک شامپوی ملایم موها را کاملا شستشو دهید.برای موهای خشک یک قاشق از روغن هایی که در بالا به ذکر آنها پرداختیم و برای موهای چرب و شوره سر یک قاشق غذا خوری آب لیمو به این ماسک اضافه کنید.

19- سیب زمینی :
اکثر مردم با خواص رشد مو توسط آب سیب زمینی آشنا نیستند . سیب زمینی سرشار از ویتامین های A، B، C، ویتامین هایی که برای داشتن موهای سالم و قوی ضروری است.سیب زمینی را بشویید و آب آن را گرفته و به موهای خود بمالید و اجازه دهید 15 دقیقه بر روی موهای شما باقی بماند سپس موهای خود را با شامپوی ملایم بشویید .

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

20-گلاب
اگر میخواهید موهایی براق و خوش بو داشته باشید از این روش بهره بگیرید:
کپسول ویتامین E را از هم باز کنید و روغن موجود در آن را یک فنجان گلاب وارد کنید روغن جوجوبا را به این مواد اضافه کنید و خوب مخلوط کنید این مخلوط را به موهای خود بمالید و اجازه دهید به مدت نیم ساعت بر روی موهای شما باقی بماند و سپس موها را با شامپو بشویید.
21- یوگا
یوگا با افزایش جریان خون و اکسیژن در بدن باعث ایجاد چربی پوست شما می شود این امر سبب می شود که مواد مغذی کافی به فولیکول های مو برسد و اثر فوری بر روی جرخه رشد مو داشته باشد یوگا همچنین تنظیم کننده هورمون های بدن است

 

 

تقویت موی سر با مواد طبیعی

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

پکیج رویش موی دکتر نوروزیان.این پکیج با دارا بودن چندین مکمل دارویی وبدون عوارض خاص موجب میشود تا شما از شر ریزش موهای خود راحت شوید وزیبایی موهای خود را بازگردانید.

این پکیج که توسط افراد زیادی استفاده شده وموجب رضایتمندی اکثر استفاده کنندگان آن شده امروز به عنوان موفق ترین پکیج رویش موی ایران شناخته شده.شما هم میتوانید جزء این افراد باشید.

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

تقویت موی سر با مواد طبیعی


photo_2017-10-27_07-17-52-1-1200x823.jpg
23/ژانویه/2019

مزایای استفاده از روغن بادام برای رشد موها

چگونه انواع روغن بادام شیرین و تلخ در مورد استفاده بر روی موها متفاوت است ؟
بادام شیرین برای مو بهتر است یا بادام تلخ ؟
درخت بادام درختان کوچک که ارتفاع آنها به 4 تا 10 متر می رسد.
دو نوع روغن بادام وجود دراد روغن تلخ و بادام شیرین که هر کدام ویژگی خاص و خواص خاص خود را دارند.
روغن بادام شیرین بیشتر برای مراقبت از پوست و مو استفاده می شود.با توجه به قابلیت جذب بالای آن به روغن حامل معروف است بدین معنی که میتواند پایه خوبی برای روغن های سنگین تر و حتی اسانس های سبک می باشد.
روغن بادام غنی از B9 است که برای رشد و تغذیه پوست سر مناسب می باشد.
مزایای ماساژروغن بادام
براق و صاف شدن موها
خاصیت مرطوب کنندگی
تقویت موها از ریشه تا نوک مو
تحریک رشد مو
جلوگیری از شکستگی مو
جلوگیری از شوره و التهاب
نفوذ به منافذ پوست سر و کمک به رشد مو

 

مزایای استفاده از روغن بادام برای رشد موها

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


مزایای استفاده از روغن بادام برای رشد موها

 

21 راهکار قوی برای رشد موها
هر زن در آرزوی موهای پر پشت و ضخیم و بلند می باشد . از نوجوان ها گرفته تا کسانی که حتی در سن پیری هستند. همه افراد، زیبایی موها را به خاطر نقش مهمی که در چهره اشخاص دارد مهم میداند و به همین دلیل افراد سعی در افزایش زیبایی و درخشش و استحکام موهای خود دارند. متاسفانه ریزش مو و اختلال در رشد مو ، مسائل رایج مویی هستند که مردم با آن مواجه هستند . سبک زندگی ، آلودگی ها ، محصولات مراقبت از مو که به شکل تقلبی هستند همه و همه میتوانند به گونه ای بر روی موها تاثیر بگذارند.
اگر به دنبال یک راه حل موثر برای مشکلات رشد موهای خود هستید حتما این مقاله را دنبال کنید:
عوامل موثر در رشد موها چیست؟
رشد موها به عوامل بسیاری بستگی دارد که در اینجا لیستی از این عوامل عنوان می شود:
سن
رژیم ناسالم که منجر به کمبود ویتامین و مواد معدنی و پروتئین می شود.
سیستم ایمنی ضعیف
عدم تعادل هورمونی
استفاده بیش ار حد از محصولات مو
عوامل محیطی مانند تغییرات فصلی ، آلودگی ها، نورخورشید
مسائل روانشناختی مانند استرس و اضطراب
کاهش وزن ناگهانی

و عوامل بسیار زیاد دیگر که از عوامل مهمی که باید برای رسیدن به این مهم و رشد بهتر مو بر آن تمرکز کرد عواملی چون رژیم غذایی مناسب و مکمل ها بیشتر تمرکز کرد.
مزیت استفاده از دارو های خانگی ارزان بودن آنها می باشد.در ادامه تعدادی از دارو های طبیعی را بیان می کنیم:

درمان های خانگی برای رشد مو :
بیوتین
2-3 قرص بیوتین را خرد کرده و با روغن زیتون یا روغن نارگیل ترکیب کنید و سر را با این ترکیب ماساژ دهید و اجازه دهید شب بر روی موهای شما بماند و صبح موهای خود را کامل شستشو دهید.
2-ویتامین ها
در حالی که بیوتین نوعی از ویتامین است که نقش موثری در رشد مو دارد یکی دیگر از ویتامین هایی که نقش کلیدی دارد ویتامین E است. که به عنوان یک آنتی اکسیدان در بهبود سلامت موها عمل می کند.و ویتامین دیگر ویتامین C می باشد که سلول های مرده را از پوست سر جدا می کند .
3-روغن
روغن نارگیل غنی از پتاسیم است و رشد موهای جدید را افزایش می دهد و موهای آسیب دیده را تعمیر می کند و همچنین باعث کاهش شوره سر و شکنندگی مو و ریزش مو می شود. که روغن را به آرامی بر روی سر ماساژ بدهید و اجازه بدهید که شب بر روی موهای شما باشد و صبح موهای خود را کامل شستشو دهید.
4-اسید فولیک

اسید فولیک به عنوان منبع ویتامین B9 شناخته شده است .مکمل اسید فولیک اغلب برای بهبود رشد و جلوگیری از ریزش مو توصیه می شود. که نقش مهمی در عملکرد گلبول های قرمز بدن ایفا می کند. این گلبول ها مسئول حمل و نقل مواد مغذی مختلف، آنزیم ها و هورمون ها به قسمت های مختلف بدن از جمله پوست سر و مو هستند .
5-آب پیاز
آب پیاز غنی از گوگرد است که تولید کلاژن را در بافت ها آفزایش می دهد و به رشد مو کمک می کند.این روش یکی از قدیمی ترین و کارآمدترین ابزارهای خانگی برای رشد مو می باشد. که یک بار در هفته می توانید آب پیاز را به مدت 15 دقیقه بر روی پوست سر خود بمالید و سپس با یک شامپوی ملایم سر را شستشو دهید.

 

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

دکتر نوروزیان نامی است که ممکن است این روزها به گوشتان رسیده باشد.

دکتر حامد نوروزیان صاحب امتیاز داروخانه دکتر نوروزیان با استفاده از دانش وتجربیات خود موفق به ساخت محلول وپکیج استثنایی جلوگیری از ریزش مو شده است.این پکیج با اثر صد در صدی از ریزش موها جلوگیری وحتی باعث رویش مجدد موهای شما میشود.

مزایای استفاده از روغن بادام برای رشد موها

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com

 

مزایای استفاده از روغن بادام برای رشد موها

 

 


754455_cfTZV65V-1200x1193.jpg
23/ژانویه/2019

رشد سریع مو با روغن زیتون

 

از زمان رومیان باستان روغن زیتون به عنوان یک محصول طبیعی برای مراقبت از مو اسفاده می کرده اند. یکی از دلایل اصلی ریزش مو تولید هورمونی به نام دی هیدرو تستوسترون است که این هورمون فولیکول مو را آلوده و تضعیف می کند .یک نوع التهاب به نام فولیکولیت وجود دارد که همان التهاب فولیکول های مو می باشد. در ابتدای وجود این التهاب ممکن است موهای شما تغییر خاصی نداشته باشد اما التهاب پیشرفته می تواند منجر به ریزش موها کند و حتی نازک شدن موها و حتی پیدایش طاسی های منطقه ای می شود. اما اینکه شاید اکنون برای شما این پرسش پیش آمده است که چگونه می توان فولیکولیت را از بین برد . گاهی اوقات این نتیجه یک عفونت است و شاید هم ارتباط با هیچ گونه عفونت نداشته باشد و چربی های اضافی به سادگی منجر به مسدود شدن فولیکول های مو شده است . اکنون می توانید ببینید که چگونه روغن زیتون به شما کمک می کند که سلامت موهای خود را حفظ کنید . روغن زیتون با التهاب مبارزه می کند و پوست سر را بهبود می بخشد . با ماساژ روغن زیتون گردش خون افزایش پیدا می کند و با تحریک فولیکول ها باعث رشد و ضخیم شدن موها میشویم.
ضد میکروبی روغن زیتون
روغن زیتون دارای خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی است . تحقیقات زیادی انجام گرفته که این خاصیت ضد میکروبی در ارتباط با باکتری های غذایی بوده است و تحقیقات جدید نشان دهنده این است که روغن زیتون با باکتری های خارجی نیز مقابله می کند. و در ارتباط با عفونت هایی که باعث ریزش مو می شوند میتواند مفید می باشد.

رشد سریع مو با روغن زیتون


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

رشد سریع مو با روغن زیتون

روغن زیتون یک مرطوب کننده شگفت انگیز
در بیشتر افراد که دارای موهای خشک هستند روغن زیتون باعث حفظ رطوبت در موها می شود و کاملا نرمی و لطافت و درخشش را برای موهای شما به ارمغان می آورد.
وقتی از روغن زیتون برای موهای خود استفاده می کنید هم در کاهش التهاب و عفونت و رساندن رطوبت به موها کمک می کند و هم اینکه باعث کاهش خارش و شوره سر خواهد شد.
تجربیات افراد استفاده کننده از روغن زیتون
در کسانی که از روغن زیتون به صورت منظم و با برنامه از این روغن شگفت انگیز استفاده می کردند تغییر خاصی را در بافت موها مشاهده می کردند.
نحوه استفاده از روغن زیتون برای موها
از خود روغن زیتون به تنهایی استفاده کنید و ترکیبات خاصی را به روغن زیتون اضافه نکنید مقداری را بر روی پوست سر به خوبی و آرامی بر روی ریشه های مو مالش دهید و بعد از مدت زمانی موهای خود را شستشو دهید تا چرب نباشد.
روغن زیتون و روغن نارگیل
روغن نارگیل هم یکی از روغن های مناسب برای مو می باشد و شما فقط مجبور نیستید که فقط از یک روغن برای درمان موهای خود استفاده کنید می توانید از ترکیب روغن زیتون و روغن نارگیل که یک مرطوب کننده قوی تر است استفاده کنید روغن نارگیل در کاهش از دست دادن پروتئین موثر است به عبارت دیگر در درمان و جلوگیری از آسیب به موهای شما مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

محلول دکتر نوروزیان با نام تجاری لاناریا یک محصول کاملا گیاهی بوده که موجب کاهش ریزش مو ورویش مجدد موهای ریخته شده میگردد.این محلول بهترین واثر بخش ترین محلول در کل ایران با اثر بخشی بالا موجب رضایتمندی مشتریان واستفاده کنندگان ازآن شده.

 

رشد سریع مو با روغن زیتون

 

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مجدد مو تضمینی رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ