نسخه شرکت رویش سبز لاوین

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

مزیتی که پکیج شرکت رویش سبز لاوین نسبت به سایر پکیج های رویش مو دارد این است که علاوه بر تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو باعث رویش مجدد موها نیز می‌شود.

محلول تولید شده توسط دکتررویش سبز لاوین برای درمان ریزش مو و رشد سریع موها در یک پکیج کامل که شامل شامپوهای درمانی و صابون گیاهی مخصوص متعادل کردن چربی کف سر و تعدادی مکمل غذایی به مصرف کنندگان جهت تقویت و رویش مجدد موها عرضه می‌گردد.

با توجه به اینکه در کشور ما و در برخی مناطق به علت نامساعد بودن آب و هوا بیشتر مردم در معرض ریزش مو قرار دارند و تا به حال درمان قطعی برای ریزش مو در دسترس افراد نبوده، شرکت رویش سبز لاوین با تحقیقاتی که در این زمینه انجام دادند توانستند مشکل ریزش مو را برطرف کرده و با محول ضد ریزش مو (پکیج ریزش مو) باعث رویش مجدد موها نیز شده‌اند.

محصولات فرموله شده توسط شرکت رویش سبز لاوین به صورت کاملا قانونی و با تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تولید شده است و مصرف کنندگان می‌توانند بدون هیچ‎‌گونه نگرانی از محصولات معجزه گر شرکت رویش سبز لاوین استفاده کنند.

تحقیقات و تلاش‌های مستمر شرکت رویش سبز لاوین در تولید این محصولات می‌تواند تحول عظیمی در زمینه‌ی رشد علمی داروسازی کشور می‌باشد.

میتوان گفت با تولید محصولات شرکت رویش سبز لاوین دیگر دغدغه ای برای ریزش مو نخواهد بود.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

پکیج رشد موی شرکت رویش سبز لاوین:

کسانی که تصمیم دارند از محصولات محلول رویش مو استفاده کنند باید آگاه باشند که پکیج شرکت رویش سبز لاوین برای یک دوره درمانی 2 ساله در نظر گرفته شده است هر دوره درمانی 2 ماهه است و کافیست که دوازده دوره از محصولات شرکت رویش سبز لاوین استفاده کنید و به نتیجه مطلوب برسید. هر چند که ممکن است تغییرات از دوره‌ی اول و دوم مشهود باشد ولی جهت تقویت مو و تثبیت موهایی که جدید رشد کرده است قطعا نیاز است که درمان ادامه یابد تا به نتیجه مثبت دست پیدا کنید.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

پکیج شرکت رویش سبز لاوین شامل محصولات زیر می‌باشد:

 مکمل‌های تخصصی و مواد معدنی و ویتامی ‌های مورد نیاز و ضروری مو

 محلول شرکت رویش سبز لاوین با نام تجاری محلول رویش مو جهت تقویت مو و تحریک فولیکول‌های مو جهت رشد مجدد

 صابون 12 گیاه محلول رویش مو فرموله شده توسط شرکت رویش سبز لاوین جهت متعادل کردن و تنظیم چربی پوست سر

 شامپو محلول رویش مو در انواع مختلف فرموله شده توسط شرکت رویش سبز لاوین، شامپویی تخصصی و تقویتی برای انواع موها

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

ریزش حاد مو به چند دلیل می تواند به وجود آید:

۱ـ بحران های افزایش حرارت بدن (تب بیش از ۳۹ درجه) که همراه با عفونت های سخت مثل تب حصبه، مخملک و گریپ سخت است. به علت حرارت بالا، مجاری «پاپی» موها به طور موقت مسدود می شود و مو در اثر بی غذایی می میرد. با این وجود، این موهای مرده تا ۷۰ روز (۲.۵ – ۲ماه بعد از بحران) ، یعنی کلا در طول ایام نقاهت نمی ریزند. پس از این دوران، ریزش مو بویژه در بالا و پشت گوش شدید است. در ضمن، رویش مجدد مو در این گونه موارد به طور طبیعی و بدون هیچ گونه درمان انجام می شود.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

۲ـ وضع حمل و توقف شیردهی که هر دو علت اصلی ریزش مو نز زنان جوان است و پس از گذشت حدود ۲.۵ ماه از وضع حمل و یا توقف شیردهی ، اتفاق می افتد. در اینجا ظاهرا نوعی تغییر ناگهانی در وضعیت عروق پاپی های مو، در اثر اختلالات شدید هورمونی موجب ریزش مو می شود و خوشبختانه بدون هرگونه تدابیر درمانی بعد از چند ماه به جای همه موهای ریخته شده، موهای جدید جایگزین می شود.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

۳ـ اعمال جراحی بزرگ که با بیهوشی توأم بوده است و صدمات سخت از قبیل سوختگی های وسیع و شکستگی های استخوانی متعدد که مثل موارد قبل ریزش مو حدود ۲.۵ ماه بعد از حادثه شروع می شود و شدت آن مختلف و ممکن است زیاد طول بکشد و کلا به محض اینکه حال عمومی بیمار خوب شد رویش مجدد مو صورت می گیرد.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

۴ـ تشعشات اشعه ایکس بروی پوست سر خواه به منظور معالجه(مثلا برای معالجه بعضی تومورهای مغز) یا تصادفی باشد (مثلا در مورد پرستاری که در اثر بی توجهی سر خود را در معرض تابش اشعه قرار دهد) ریزش موی زود رس حادث می شود، یعنی از روز پانزدهم بعد از تشعشع شروع می شود و تا روز سی ام ادامه دارد.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

درآمدن مجدد مو یا در نیامدن آن بستگی به مقدار اشعه دریافت شده دارد. در این جا لازم می بینم بخاطر بیاورم که استفاده از اشعه ایکس برای ریختن موی بیمار مبتلا به کچلی که در قدیم انجام می گرفت در حال حاضر موقوف شده و هدف قرصهای ضد قارج جدید جای آن را گرفته است.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

۵ـ جذب املاح تالیوم که در مرگ موش وجود دارد چنانچه عمدی یا سهوی توسط انسان مصرف شود تا حداکثر ۱۵ روز بعد از جذب سم ممکن است ریزش ابروها و حتی تمام موهای بدن را نیز سبب شود.

۶ـ بعضی فرآورده های مو که حاوی تالیوم باشند ممکن است در اثر جذب مقدار زیاد پماد که در سطح وسیعی از بدن به کار رفته ، منجر به مسمومیت واقعی شود.

محلول ضدریزش مو شرکت رویش سبز لاوین

۷ـ اختلالات هورمونی باعث نوعی ریزش موی منطقه ای و موضعی شبیه سکه می شود هر چند در کودکان شایعتر است ولی در بزرگسالان هم دیده می شود در این حالت غالبا اختلالات هورمونی باعث بروز آن می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *