نسخه دکتر نوروزیان

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

مزیتی که پکیج دکتر نوروزیان نسبت به سایر پکیج های رویش مو دارد این است که علاوه بر تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو باعث رویش مجدد موها نیز می‌شود.

محلول تولید شده توسط دکترنوروزیان برای درمان ریزش مو و رشد سریع موها در یک پکیج کامل که شامل شامپوهای درمانی و صابون گیاهی مخصوص متعادل کردن چربی کف سر و تعدادی مکمل غذایی به مصرف کنندگان جهت تقویت و رویش مجدد موها عرضه می‌گردد.

با توجه به اینکه در کشور ما و در برخی مناطق به علت نامساعد بودن آب و هوا بیشتر مردم در معرض ریزش مو قرار دارند و تا به حال درمان قطعی برای ریزش مو در دسترس افراد نبوده، دکتر نوروزیان با تحقیقاتی که در این زمینه انجام دادند توانستند مشکل ریزش مو را برطرف کرده و با محلول لاناریا (پکیج ریزش مو) باعث رویش مجدد موها نیز شده‌اند.

محصولات فرموله شده توسط دکتر نوروزیان به صورت کاملا قانونی و با تاییدیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تولید شده است و مصرف کنندگان می‌توانند بدون هیچ‎‌گونه نگرانی از محصولات معجزه گر دکتر نوروزیان استفاده کنند.

تحقیقات و تلاش‌های مستمر دکتر نوروزیان در تولید این محصولات می‌تواند تحول عظیمی در زمینه‌ی رشد علمی داروسازی کشور می‌باشد.

میتوان گفت با تولید محصولات دکتر نوروزیان دیگر دغدغه ای برای ریزش مو نخواهد بود.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

پکیج رشد موی دکتر نوروزیان:

کسانی که تصمیم دارند از محصولات لاناریا استفاده کنند باید آگاه باشند که پکیج دکتر نوروزیان برای یک دوره درمانی 2 ساله در نظر گرفته شده است هر دوره درمانی 2 ماهه است و کافیست که دوازده دوره از محصولات دکتر نوروزیان استفاده کنید و به نتیجه مطلوب برسید. هر چند که ممکن است تغییرات از دوره‌ی اول و دوم مشهود باشد ولی جهت تقویت مو و تثبیت موهایی که جدید رشد کرده است قطعا نیاز است که درمان ادامه یابد تا به نتیجه مثبت دست پیدا کنید.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

پکیج دکتر نوروزیان شامل محصولات زیر می‌باشد:

 مکمل‌های تخصصی و مواد معدنی و ویتامی ‌های مورد نیاز و ضروری مو

 محلول دکتر نوروزیان با نام تجاری لاناریا جهت تقویت مو و تحریک فولیکول‌های مو جهت رشد مجدد

 صابون 12 گیاه لاناریا فرموله شده توسط دکتر نوروزیان جهت متعادل کردن و تنظیم چربی پوست سر

 شامپو لاناریا در انواع مختلف فرموله شده توسط دکتر نوروزیان، شامپویی تخصصی و تقویتی برای انواع موها

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

ریزش حاد مو به چند دلیل می تواند به وجود آید:

۱ـ بحران های افزایش حرارت بدن (تب بیش از ۳۹ درجه) که همراه با عفونت های سخت مثل تب حصبه، مخملک و گریپ سخت است. به علت حرارت بالا، مجاری «پاپی» موها به طور موقت مسدود می شود و مو در اثر بی غذایی می میرد. با این وجود، این موهای مرده تا ۷۰ روز (۲.۵ – ۲ماه بعد از بحران) ، یعنی کلا در طول ایام نقاهت نمی ریزند. پس از این دوران، ریزش مو بویژه در بالا و پشت گوش شدید است. در ضمن، رویش مجدد مو در این گونه موارد به طور طبیعی و بدون هیچ گونه درمان انجام می شود.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

۲ـ وضع حمل و توقف شیردهی که هر دو علت اصلی ریزش مو نز زنان جوان است و پس از گذشت حدود ۲.۵ ماه از وضع حمل و یا توقف شیردهی ، اتفاق می افتد. در اینجا ظاهرا نوعی تغییر ناگهانی در وضعیت عروق پاپی های مو، در اثر اختلالات شدید هورمونی موجب ریزش مو می شود و خوشبختانه بدون هرگونه تدابیر درمانی بعد از چند ماه به جای همه موهای ریخته شده، موهای جدید جایگزین می شود.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

۳ـ اعمال جراحی بزرگ که با بیهوشی توأم بوده است و صدمات سخت از قبیل سوختگی های وسیع و شکستگی های استخوانی متعدد که مثل موارد قبل ریزش مو حدود ۲.۵ ماه بعد از حادثه شروع می شود و شدت آن مختلف و ممکن است زیاد طول بکشد و کلا به محض اینکه حال عمومی بیمار خوب شد رویش مجدد مو صورت می گیرد.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

۴ـ تشعشات اشعه ایکس بروی پوست سر خواه به منظور معالجه(مثلا برای معالجه بعضی تومورهای مغز) یا تصادفی باشد (مثلا در مورد پرستاری که در اثر بی توجهی سر خود را در معرض تابش اشعه قرار دهد) ریزش موی زود رس حادث می شود، یعنی از روز پانزدهم بعد از تشعشع شروع می شود و تا روز سی ام ادامه دارد.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

درآمدن مجدد مو یا در نیامدن آن بستگی به مقدار اشعه دریافت شده دارد. در این جا لازم می بینم بخاطر بیاورم که استفاده از اشعه ایکس برای ریختن موی بیمار مبتلا به کچلی که در قدیم انجام می گرفت در حال حاضر موقوف شده و هدف قرصهای ضد قارج جدید جای آن را گرفته است.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

۵ـ جذب املاح تالیوم که در مرگ موش وجود دارد چنانچه عمدی یا سهوی توسط انسان مصرف شود تا حداکثر ۱۵ روز بعد از جذب سم ممکن است ریزش ابروها و حتی تمام موهای بدن را نیز سبب شود.

۶ـ بعضی فرآورده های مو که حاوی تالیوم باشند ممکن است در اثر جذب مقدار زیاد پماد که در سطح وسیعی از بدن به کار رفته ، منجر به مسمومیت واقعی شود.

محلول ضدریزش مو دکتر نوروزیان

۷ـ اختلالات هورمونی باعث نوعی ریزش موی منطقه ای و موضعی شبیه سکه می شود هر چند در کودکان شایعتر است ولی در بزرگسالان هم دیده می شود در این حالت غالبا اختلالات هورمونی باعث بروز آن می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *