عضویت در کانال تلگرام

رشد سریع مو با روغن زیتون

2018-01-21 0
754455_cfTZV65V-1200x1193.jpg

رشد سریع مو با روغن زیتون

 

از زمان رومیان باستان روغن زیتون به عنوان یک محصول طبیعی برای مراقبت از مو اسفاده می کرده اند. یکی از دلایل اصلی ریزش مو تولید هورمونی به نام دی هیدرو تستوسترون است که این هورمون فولیکول مو را آلوده و تضعیف می کند .یک نوع التهاب به نام فولیکولیت وجود دارد که همان التهاب فولیکول های مو می باشد. در ابتدای وجود این التهاب ممکن است موهای شما تغییر خاصی نداشته باشد اما التهاب پیشرفته می تواند منجر به ریزش موها کند و حتی نازک شدن موها و حتی پیدایش طاسی های منطقه ای می شود. اما اینکه شاید اکنون برای شما این پرسش پیش آمده است که چگونه می توان فولیکولیت را از بین برد . گاهی اوقات این نتیجه یک عفونت است و شاید هم ارتباط با هیچ گونه عفونت نداشته باشد و چربی های اضافی به سادگی منجر به مسدود شدن فولیکول های مو شده است . اکنون می توانید ببینید که چگونه روغن زیتون به شما کمک می کند که سلامت موهای خود را حفظ کنید . روغن زیتون با التهاب مبارزه می کند و پوست سر را بهبود می بخشد . با ماساژ روغن زیتون گردش خون افزایش پیدا می کند و با تحریک فولیکول ها باعث رشد و ضخیم شدن موها میشویم.
ضد میکروبی روغن زیتون
روغن زیتون دارای خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی است . تحقیقات زیادی انجام گرفته که این خاصیت ضد میکروبی در ارتباط با باکتری های غذایی بوده است و تحقیقات جدید نشان دهنده این است که روغن زیتون با باکتری های خارجی نیز مقابله می کند. و در ارتباط با عفونت هایی که باعث ریزش مو می شوند میتواند مفید می باشد.

رشد سریع مو با روغن زیتون


اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید


 

رشد سریع مو با روغن زیتون

روغن زیتون یک مرطوب کننده شگفت انگیز
در بیشتر افراد که دارای موهای خشک هستند روغن زیتون باعث حفظ رطوبت در موها می شود و کاملا نرمی و لطافت و درخشش را برای موهای شما به ارمغان می آورد.
وقتی از روغن زیتون برای موهای خود استفاده می کنید هم در کاهش التهاب و عفونت و رساندن رطوبت به موها کمک می کند و هم اینکه باعث کاهش خارش و شوره سر خواهد شد.
تجربیات افراد استفاده کننده از روغن زیتون
در کسانی که از روغن زیتون به صورت منظم و با برنامه از این روغن شگفت انگیز استفاده می کردند تغییر خاصی را در بافت موها مشاهده می کردند.
نحوه استفاده از روغن زیتون برای موها
از خود روغن زیتون به تنهایی استفاده کنید و ترکیبات خاصی را به روغن زیتون اضافه نکنید مقداری را بر روی پوست سر به خوبی و آرامی بر روی ریشه های مو مالش دهید و بعد از مدت زمانی موهای خود را شستشو دهید تا چرب نباشد.
روغن زیتون و روغن نارگیل
روغن نارگیل هم یکی از روغن های مناسب برای مو می باشد و شما فقط مجبور نیستید که فقط از یک روغن برای درمان موهای خود استفاده کنید می توانید از ترکیب روغن زیتون و روغن نارگیل که یک مرطوب کننده قوی تر است استفاده کنید روغن نارگیل در کاهش از دست دادن پروتئین موثر است به عبارت دیگر در درمان و جلوگیری از آسیب به موهای شما مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از محصولات دکتر نوروزیان برای نتیجه بهتر

محلول دکتر نوروزیان با نام تجاری لاناریا یک محصول کاملا گیاهی بوده که موجب کاهش ریزش مو ورویش مجدد موهای ریخته شده میگردد.این محلول بهترین واثر بخش ترین محلول در کل ایران با اثر بخشی بالا موجب رضایتمندی مشتریان واستفاده کنندگان ازآن شده.

 

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  کدام ریزش مو واگیردار است؟

رشد سریع مو با روغن زیتون

 

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

https://rouyeshmo.com


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ