راه حل درمان ریزش موبا شرکت رویش سبز لاوین

محول ضد ریزش موا

محلول رویش مو

محلول رویش مو

چون پکیج رویش و رشد موی محلول رویش مو بهترین و تاثیرگذارترین پکیج مو در دنیا شناخته شده و به عنوان یک اختراع نوین و ارزشمند در علم پزشکی ثبت شده است، این گفته را کاربران این پکیج تایید میکنند و البته باید قبول کنیم این پدیده را تا با چشم خودتون نیبینید باور نخواهید داشت

فردی که شاید حدود 10 تا 15 سال است هیچ مویی بر سر نداشته به یکباره پس از گذشت 1 تا 6 ماه موهای خود را مدل دار زده است حال آنکه مهم نیست علت ریزش مو چه بوده: ارثی یا ژنتیکی، عصبی یاهر علت دیگری، مهم این است که این پکیج پس از حدود ۲۵ روز تا 3. ماه معجزه رو به رخ ما میکشد و این گفته را بارها به چشم دیده ایم.

پکیج محلول رویش مو با نام محلول رویش مو هر روز در حال تکامل است و کاربران این پکیج در هر دوره این موضوع رو متوجه میشوند.

 

پکیج محلول رویش مو

اگر جز آن دسته از افراد هستید که برای اولین بار از طریق این مقاله با محلول رویش مو و پکیج ایشان آشنا میشوید حتما از خودتان میپرسید داروهای این پکیج کدامند؟! و از چه ترکیبانی تشکیل شده اند که تا این حد اعجاب آور است؟

پکیج رشد مو محلول رویش مو تشکیل شده از:

1-تونیک یا محلول اسپری شکل محلول رویش مو فرمول شده محلول رویش مو

2-صابون گیاهی فرمول شده محلول رویش مو

3-شامپوی تخصصی محلول رویش مو

4-مکملهای تخصصی مو از کشورهای درجه یک و متخصص در ساخت داروهای تخصصی در زمینه مو از جمله آلمان،فرانسه و کانادا

ترکیبات مکملهای ویتامین تخصصی مو که مشخص است همینطور تونیک محلول رویش مو محلول رویش مو تشکیل شده از: عصاره بورداک، عصاره سائوپانمیتو، روغن درخت چای، عصاره نعنا فلفلی، گلیسیرین، عصاره دم اسب،عصاره سبوس برنج

دکتر نوروووزیان

چرا پکیج رشد مو محلول رویش مو ؟!

جالب اینجاست که این پکیج چندان تفاوتی با محصولات دیگر بازار البته فقط روی کاغذ و در ظاهر ندارد که مطمئنا تاثیر شگرف آن بازمیگردد به همان مثال قدیمی یعنی فوت کوزه گری محلول رویش مو .

فراموش نکنیم تمام این پکیج کنار هم است که در نهایت به رویش و رشد موهای فرد میانجامد و برای‌ نتیجه گیری اصولی و روییدن موهایی با دوام و سلامت باید تمام این پکیج با نظر پزشک مربوطه کنار هم و با هم در هر دوره مصرف شود که عموما در دوره اول و دوم نتایج رویش مو را خواهید دید و مانند بسیاری شکه خواهید شد البته این مورد خصوصا در آقایانی که موی کمتری بر سر دارند بیشتر مشهود است.‌

دکتر نوروووزیان

پکیج محلول رویش مو از کی تولید شد؟

حدود ۵ سال پیش بود که دکتر در داروخانه خودشان به نام داروخانه دکتر حامد رویش سبز لاوین پکیجی تولید و بهتر بگوییم اختراع کرد که تمام موارد این پکیج کنار هم حالا با نام پکیج رشد مو محلول رویش مو به شهرت جهانی رسیده است. البته اینکار نیز مانند تمام موارد موفق دیگر از ابتدا سرو صدایی نداشت و پس از گذشت 2 سال از اولین مراجعه کنندگان و طی دوره های درمان و ظهور نتایج کم کم مصرف کنندگان این پکیج و نیز آنهایی که این افراد را پس از چندین ماه ملاقات کرده بودند پی به پدیده محلول رویش مو برده و روز به روز بر تعداد مراجعه کنندگان این پکیج محلول رویش مو افزوده و در نهایت شاهد آن هستیم که هر روز تعدادی از لیست افراد تاس و بدون مو خط میخورند.

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  قرص رویش مجدد مو

دکتر نوروووزیان

آیا پکیج محلول رویش مو عوارضی دارد؟

به گفته جناب محلول رویش مو و مجوزات ارائه شده به این محصول از طرف سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت کشور میتوان دریافت که پکیج  هیچگونه عوارضی نداشته و ندارد تنها در مواردی خاص و به ندرت شاید محلول یا تونیک محلول رویش مو محلول رویش مو سبب خارش و یا سوزش خفیف گردد که با ترکیب مقداری لوسین کلوبتازول و یا بتامتازون این مورد نیز برطرف میگردد البته این پکیج برای خانومهای باردار و شیرده به دلیل تغییرات هورمونی و شرایط خاصشان تجویز نمیگردد.

مطلب دیگر مصرف قرص هورمونی در این پکیج است که باید متذکر شویم مصرف این قرص فقط و فقط باید زیر نظر پزشک و با تجویز وی صورت گیرد و پزشک مربوطه با در نظر گرفتن شرایط بیمار و اشراف بیمار به موارد منع مصرف این قرص از جمله: خانومهای باردار و شیرده و آقایانی که قصد اقدام به بچه دار شدن دارند این محصول را ممکن است تجویز نماید.

دکتر نوروووزیان

مدت دوره پکیج محلول رویش مو

درست است که تاثیرات این پکیج در صورت مثبت بودن واکنش بدن فرد پس از ۱ تا ۴ ماه با توجه به ۲ماهه بودن دوره ظاهر میشود اما جهت به تثبیت رسیدن رویش و پشتیبانی از موهایی که روییده شده ومشاهده رشد بیشتر باید مصرف این پکیج در ۱۲ دوره دو ماهه ادامه پیدا کند، البته این شرایط بستگی به الگوی ریزش ومیزان موی فرد نیز دارد و مشخصا فردی که وسعت ریزش کمتری دارد شرایطش با فردی که حدود ۷۰درصد موهای خود را از دست داده است متفاوت میباشد که تمامی این وضعیت پس از بررسی توسط پزشک با تجویز دارو و مشاوره در زمینه دوره ها پس از مشاهده چگونگی روند درمان ‌مشخص میگردد.

دکتر نوروووزیان

قیمت پکیج رشد مو محلول رویش مو
قیمت پکیج محلول رویش مو بسته به شرایط فرد بیمار از جمله؛ الگوی ریزش مو، جنسیت و دوره درمان وی با توجه به داروهای تجویز شده در نسخه هر فرد متغیر میباشد اما قیمتی حدود ۲۵۰ تا ۳۵۰ برای یک دوره دو ماهه دارد.

پکیج رشد مومحلول رویش مو تضمینیست؟
در علم پزشکی هیچ تضمینی وجود ندارد ولی واقعا ۷۰ تا ۸۰درصد افرادی که از پکیج رویش محلول رویش مو استفاده نموده اند جواب گرفته و حتی با دلایل ریزشی همچون ارثی پس از ۲۰ سال موهای خود را باز یافته اند.

دکتر نوروووزیان

 

پکیج محلول رویش مو چگونه ارائه میشود؟
تمامی موارد پکیج محلول رویش مو دارای مجوزهای لازم بوده و شماره این مجوزها روی بسته بندی شرکتی و معتبر آنها درج شده است که به دلیل عرضه موارد غیر اصل و تقلبی این پکیج از طرف برخی افراد سودجو حتما به شماره مجوز حک شده روی بسته بندی محصولات و برچسب خود اسپری دقت فرمایید.

آدرس مطب و داروخانه محلول رویش مو

آدرس مطب و داروخانه پکیج محلول رویش مو را  برای شما درج مینماییم:

 

سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی 
مشاوره و اطلاعات پکیج محلول رویش مو محلول رویش مو و استعلام آدرس مطب و داروخانه محلول رویش مو

۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *