همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

 

 

پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت رویش سبز لاوین صاحب امتیاز داروخانه دکتر حامد رویش سبز لاوین موفق به ساخت دارویی ( محلول و اسپریی)  شده است که موجب رشد مجدد موهای ریخته شده حتی برای افرادی که موهای خود را بر اثر دلایل ژنتیکی و ارثی از دست داده اند، میشود ولی تا چه حد این گفته ها صحت دارد؟ در این مطلب به بررسی این محلول و پکیج تخصصی مو به نام پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوینو چگونگی جوابدهی این محلول و پکیج روی موهای مختلف میپردازیم.

به گفته برخی از افرادی که پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین(دکتر نوروزی) را استفاده کرده اند، این محلول در کنار پکیج شرکت رویش سبز لاوین بهترین و قوی ترین پکیج رشد مو در سریع ترین زمان ممکن در دنيا میباشد.
پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین شامل چه چیزهایی میشود؟

در این پکیج مکملهایی شامل ویتامینهای ضروری جهت درمان ریزش مو و رشد مو+تونیک رشد مو(همان محلول اسپری ساخته شرکت رویش سبز لاوین که مهمترین عضو این خانواده میباشد) +شامپو تخصصی ضد ریزش مو و تقویتی مخصوص نوع پوست سر مصرف کننده +صابون گیاهی تقویت کننده پوست و موی سر و از بین برنده چربی مو قرار دارند.
آدرس داروخانه و مطب شرکت رویش سبز لاوین که برخی به نام دکتر نوروزی میشناسند جهت تهیه پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین:

 

 

همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

نظرات پزشکان دیگر درباره داروی رشد موی شرکت رویش سبز لاوین

 

-برخی پزشکان رقیب این دکتر داروساز معتقد هستند[bt_highlight] شرکت رویش سبز لاوین[/bt_highlight] درصد بالایی از ماینکسیدل در اسپری تولیدی خود ریخته که همین امر باعث رشد سریع موهای شخص پس از ۴ تا ۵ هفته میگردد.

-برخی دیگر از پزشکان معتقدند علاوه بر اسپری که مقادیر زیادی مانکسیدل استفاده شده قرصهای هورمونی مانند فینستراید که در بعضی مواقع عوارض خاصی هم دارد باعث تداخل هورمونی شده و متقابلا موجب[bt_highlight] رشد سریع مو[/bt_highlight] میشود.

تمامی این پزشکان به اتفاق یک نظر دارند و آن هم این است که اگر ما هم میخواستیم میتوانستیم اینکار را انجام دهیم و با درصد بالایی از مانکسیدل و قرصهای هورمونی و ترکیب چند مولتی ویتامین داروی رشد مو درست کرده و به افراد زیادی تجویز کنیم.

اما برای ما این سوال پیش میآید که چرا چنین دارویی از طرف دکتر زیبایی و یا داروساز دیگری رخ نداده است؟ در پاسخ باید گفت بیش از ۲ دلیل وجود ندارد:

پزشکان دیگر و رقبای کاری در زمینه رشد مو قادر به ساخت چنین دارویی نیستند و عملا با توجه به اینکه تعداد بسیار کمی از استفاده کنندگان اسپری دکتر نوروزی اشخاصی هستند که مصرف ماینکسیدل برایشان منع شده است ولی با مصرف این اسپری دچار مشکل حادی نشده اند پس این موضوع پیش میآید که ماینکسیدل موجود در این پکیج شاید باشد ولی آنقدرها هم که پزشکان دیگر مدعی هستند نیست و کلا شرکت رویش سبز لاوین ریسکی متقبل نشده است.

ممکن است تا حدودی نظرات پزشکان دیگر صحیح بوده و پس از مدتی که دقیق مشخص نیست، عوارض داروهای موجود در لیست رشد موی شرکت رویش سبز لاوین خود را نشان داده و باعث ریزش دوباره موههای به دست آمده و یا عوارض جانبی دیگر در اعضای دیگر بدن شخص مصرف کننده شود.

همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

اعضای پکیج رشد موی شرکت رویش سبز لاوین
در حال حاضر پکیج رشد موی شرکت رویش سبز لاوین شامل ترکیبات زیر میباشد:

-یک شامپوی روزانه مناسب با توجه به نوع پوست سر

-صابون گياهي ساخت شرکت رویش سبز لاوین

– مكمل ها و مولتي ويتامين ها براي جبران كمبود مواد مورد نياز براي تقويت پياز مو

-بسته به تشخيص پزشك داروي هورموني ( فيناسترايد ، اسپيرنولاكتون و … )

– محلول شرکت رویش سبز لاوین با نام تجاري لاناريا

( بروشور مصرف كامل همه اقلام موجود در پكيج شرکت رویش سبز لاوین )
ترکیبات محلول یا اسپری رشد مو شرکت رویش سبز لاوین چیست؟

الکل ، عصاره بورداک(باباآدم) ، آب دیونیزه ، روغن درخت چای ، عصاره سابال(نخل هندی) ، عصاره نعنا ، پروپلین گلیکول ، گلیسیرین ، عصاره دم اسب ، نشاطات برنج ، دی پانتنول ، زینک پی سی ا و چند ترکیب دیگر.
سوالات متداولی که مصرف کنندگان و یا افرادی که قصد استفاده از محلول رشد موی شرکت رویش سبز لاوین را دارند برایشان پیش خواهد آمد

قبل از پرسش و پاسخ عرض کنم تمامی این سوالات از طرف افرادی که قصد خرید این پکیج رشد مو را داشته و مصرف کنندگان این دارو مطرح و متقابلا از طرف جناب شرکت رویش سبز لاوین پاسخ داده شده است.
آیا این داروها عوارض دارد؟

اکثر داروهایی که در بالا به آن اشاره شد مولتی ویتامین های ضروری بدن برای هستند که بر روی رشد مو هم تاثیر میگذارند جز قرص فینستراید و اسپری محلول رشد مو که قرص فینستراید باعث افزایش سرعت پاسخدهی و رشد سریع مو در کنار دیگر محصولات موجود در پکیج شده ولی میتوانید آنرا مصرف نکنید اما به قیمت دیرتر نتیجه گرفتن البته این قرص رشد مو کمی میل ج ن س ی فرد مصرف کننده را هم کم خواهد کرد که با قطع مصرف قرص، تمامی این موارد برطرف میگردد

(البته با توجه به دوز بسیار پایین این قرص در پکیج شرکت رویش سبز لاوین عوارض آن نیز کاهش میابد و به حداقل میرسد) و اما اسپری که به گفته خود شرکت رویش سبز لاوین اصلی ترین داروی این پکیج میباشد باز هم به گفته ایشان هیچ گونه عوارضی جز موارد خاص و معدود که به شکل خارش سر پدیدار میشود و پس از چند روز از بین میرود نخواهد داشت.

قابل توجه عزیزان متقاضی پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین، محلول رشد مو شرکت رویش سبز لاوین برای موی سر، ابرو و ریش قابل استفاده است و برای مژه به دلیل احتمال ورود به چشم قابل استفاده نمیباشد.
آیا ممکن است به جای رشد مو شاهد ریزش موهای خود باشیم؟

در روزهای ابتدایی به این دلیل که ماهیت این پکیج رشد مو به شکلی است که ابتدا موهای کرکی و ضعیف ریخته و سپس موهای ضخیم رشد خواند داشت مشاهده این مورد عجیب نیست.

آیا تداخل دارویی در صورت مصرف داروی دیگری در این مورد صدق میکند؟

تمامی داروهای تجویز شده در پکیج رشد موی شرکت رویش سبز لاوین ویتامین و تقویتی بوده و تونیک محلول اسپری شرکت رویش سبز لاوین نیز به گفته ایشان ترکیبات گیاهی داشته و تداخل داروئی به جز موارد خاص ایجاد نمیکند.

چه مدت باید داروی رشد مو استفاده شود؟

توصیه شرکت رویش سبز لاوین به افرادی که بیش از ۵۰% موهای خود را از دست داده اند این است که ۶ دوره این دارو را مصرف نمایند ولی با توجه به اینکه اکثر افراد با مصرف ۲ یا ۳ دوره موفق به دیدن رشد مجدد موهای خود خواهند شد میتوانند از ادامه مصرف صرفه نظر کنند ولی برای ثبات تاثیرات معمولا بیش از ۴ دوره توصیه میشود.

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  شامپو برای رشد مجدد مو

آیا استفاده این تونیک و داروی رشد مو سن خاصی دارد؟

معمولا سن ریزش مو بین ۱۷ تا ۴۵ سال است که البته براي مصرف اين محلول محدوديت سني وجود ندارد و بيماران تحت درمان ٢٠ تا ٧٥ ساله دارد.

چه تفاوتی میان داروی رشد موی شرکت رویش سبز لاوین و کاشت مو وجود است؟

در کاشت مو علاوه بر عوارض جراحی و سطح مصرف داروی بی حسی در ۷۰درصد بیماران کاشت نتیجه مطلوب را ندارد و علاوه بر ضعیف بودن ریشه مو درمرحله اول کاشت اکثر موهای کاشت شده پس از دو ماه میریزد و تعداد کمی از موها در سر باقی میماند که ظاهر بسیار بدی در چهره شخص دارد.کاشت مو نیاز به مراقبت و ترمیم دارد که این امر هزینه بالایی برای بیمار دارد .در متد شرکت رویش سبز لاوین علاوه بر تقویت موهای ضعیف و کمک به رشد انها تمامی موهای ریخته و کرکی تبدیل به موهایی مقاوم و ثابت میگردد.

علاوه بر هزینه بسیار کم این پکیج موهای شما در زمان کوتاه رشد سریع پیدا میکند البته باید خاطر نشان کرد در استفاده از این دارو هم نیاز به تمدید چنین دوره و مراقبت های توصیه شده وجود دارد.
ما شهرستان هستیم و امکان مراجعه حضوری به داروخانه شرکت رویش سبز لاوین را نداریم چگونه این داروی رشد مو را تهیه کنیم؟

پیشنهاد ما به شما به جهت هدر نرفتن زمان در صفهای طولانی مطب و داروخانه شرکت رویش سبز لاوین، مشاوره و خرید پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین به صورت آنلاین از طریق شماره تماس داروخانه و مطب آنلاین شرکت رویش سبز لاوین میباشد.

 

منع مصرف قرص های هورمونی موجود در پکیج

[bt_highlight]همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین[/bt_highlight]

آقایان و خانم هایی که قصد اقدام به بارداری دارند.

خانم های باردار

خانم هایی که در دوران شیردهی هستند.
آیا در این محلول ترکیبات شیمیایی هم استفاده شده یا گیاهی است؟

باز هم تاکید و تکرار میکنیم به گفته شرکت رویش سبز لاوین خود محلول گیاهی است ولی خب قرص های هورمونی که اغلب در کنار پکیج جهت افزایش سرعت رشد مو توصیه میشود مشخصا گیاهی نیست.
در محلول یا اسپری رشد مو از ماینکسیدل استفاده شده است؟

خیر

آیا شاهد عوارضی هم از مصرف این دارو بوده اند؟

براي خانم ها در بعضي موارد افزايش موهاي زائد ( براي خانم هاي باردار تجويز نمي شود یکی به این دلیل که خانم های باردار باید بسیار مراقب خود بوده و هیچ دارویی جز با تجویز پزشکی که زیر نظر وی هستند مصرف نکنند دوم به علت تغييرات هورموني دوران بارداری و شیردهی رشد مو پاسخدهی نخواهد داشت)

برای آقایان هم جز موارد نادری که به شکل سرخ شدن و خارش کف سر یا صورت پدیدار میشود مشاهده نشده است. البته به جز قرصهای هورمونی مانند فینستراید که عوارض خاص خود از جمله کاهش میل ج ن س ی شخص مصرف کننده خواهد شد.

دوره مصرف دارو چقدر است؟

دوره درمان بسته به نوع ريزش و حجم خالي شدن سر از ١ تا ٢ سال

چرا دوره مصرف دارو اینقدر طولانیست؟

باید موها در این مدت به قدرت و مقاومت کافی رسیده تا پس از قطع دارو ریزش مجدد نداشته باشند.
آیا با قطع مصرف دارو احتمال ریزش مو وجود دارد؟

طبق آمار  تا ۳۰ درصد از افراد پس از قطع دارو شاهد ریزش مجدد موهای خود خواهند بود که این افراد باید مادام محلول یا پکیج را مصرف نمایند.

طرز مصرف دارو برای آقایان و خانم ها متفاوت است؟

ﺧير. حتي نحوه استفاده هم مشابه بوده و فقط در تجويز دارو و مکمل كمي متفاوت است.

پس از چه مدت شاهد رشد مو خواهیم بود؟

بسته به شن، شخص و جنسیت بین ۲۰ تا ۶۰ روز

آیا قرصهای هورمونی باعث عقیم شدن میشوند؟

خیر. با دوزی که توصیه میشود مشکلی نخواهد داشت.

نحوه سفارت در تهران و شهرستان چگونه است؟

برای تهرانی ها ارسال سریع ساعت تا نهایتا ۱روز با پیک و برای شهرستان از طریق واریز وجه به حساب و تحویل پکیج با پست طی ۴۸ ساعت.

آیا این محلول فقط روی رشد موی سر تاثیرگذار است؟

خیر. این محلول قابل استفاده برای موی سر،ابرو و مژه میباشد.

آیا بدون استفاده از قرص هورمونی هم شاهد رشد موی خود هستیم؟

بله ولی طبق گفته بالا در زمانی طولانی تر، البته با توجه به جایگزین کردن مکمل دیگری به جای قرص هورمونی، تاخیر زمانی کمی جبران میگردد

تلگرام، کانال تلگرام و شماره تلفن داروخانه و مطب شرکت رویش سبز لاوین جهت سفارش پکیج رشد مو

شما میتوانید از طریق کانال تلگرام و شماره های معتبری که جهت مشاوره و سفارش پکیج رشد مو جناب شرکت رویش سبز لاوین در مرجع شرکت رویش سبز لاوین درج شده است و از داروخانه و مطب شرکت رویش سبز لاوین قابل استعلام میباشد با بخش مشاوره  پکیج شرکت رویش سبز لاوین ارتباط برقرار کرده و پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین را بدون مراجعه حضوری در هر نقطه ایران خیلی سریع دریافت نمایید.

آیا محلول رشد مو محلول رویش مو شرکت رویش سبز لاوینهمان محلول رشد موی شرکت رویش سبز لاوین است؟

بله. محلول رشد مو شرکت رویش سبز لاوین از این پس با نام تجاری محلول رویش مو شرکت رویش سبز لاوین در داروخانه و مطب شرکت رویش سبز لاوین همچنین به صورت آنلاین در مرجع اصلی شرکت رویش سبز لاوین عرضه میگردد.

چگونه میتوانیم پکیج شرکت رویش سبز لاوین را سفارش دهیم؟

 

 

شرکت رویش سبز لاوین

همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

سخن آخر پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

آنچه مشخص است تا به حال در طی سالهای اخیر هیچ دارویی به این اندازه تاثیر جالب و رضایت بخشی روی افرادی که به هر دلیلی موهای خود را از دست داده اند نداشته و این افراد با استفاده از پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین اعتماد به نفس دوباره خود که به واسطه ریختن موهایشان از بین رفته بود را بازپس خواهند گرفت.

با توجه به گفته های بالا که بخش اعظمی از آن سوالات کاربران پکیج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین بود و پاسخها هم پاسخهای جناب شرکت رویش سبز لاوین میتوان نتیجه گرفت این پکیج عوارض خاصی نداشته و افرادی که در این ۳ سال ساخت این پکیج در حال تکمیل دوره درمان بوده و یا دوره درمان را به پایان رسانیده اند از چیزی که در نهایت موجب رشد موهایشان میشود رضایت دارند و پکیج شرکت رویش سبز لاوین را به دیگران هم پیشنهاد میکنند.

 

همه چيز درمورد پكيج رشد مو شرکت رویش سبز لاوین

مقاله درمورد محصول شرکت رویش سبز لاوین

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *