عضویت در کانال تلگرام

بین 50 تا 100تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟

2017-10-13 0
2017716224336225164a-1.jpg

بین 50 تا 100تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟

2017716224336225164a 1 - بین 50 تا 100تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟

بین ۵۰ تا ۱۰۰تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟

آرایشی و زیبایی, تندرستی و تغذیه, گیاهان دارویی ارسال دیدگاه 5,063 بازدید

بین ۵۰ تا ۱۰۰تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟

به گزارش آکاایران: آیا بین ۵۰ تا ۱۰۰ تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است ؟! ریزش مو مشکل بسیاری از افراد است ، تا جایی که گاهی بر اثر آن فرد به مشکلات روانی از قبیل افسردگی و اضطراب مبتلا می شود. به طور کلی اگر فرد در طول روز بین ۵۰ تا ۱۰۰ تار موی خود را از دست بدهد، ریزش موی طبیعی دارد. این موها، موهای مرده هستند. اگر این موها را که معمولا با دست کشیدن به سر و شانه زدن به دست می آیند، نگاه کنید، متوجه می شوید که انتهای سفیدی دارند.

بعضی ها فکر می کنند چون موها مرده اند و می ریزند، دیگر جای آنها مویی در نخواهد آمد. در حالی که این طور نیست و جای موهای مرده ریخته، رویش مجدد مو خواهیم داشت و جای نگرانی نیست. ولی به طور کلی تا زمانی که ۲۵ درصد تراکم موها کم نشود، فرد معمولا شکایتی از کم شدن موهایش ندارد.

تفاوت ریزش مو در خانم ها و آقایان

بین 50 تا 100تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟

در آقایان معمولا ریزش مو بسیار شایع است، طوری که می گویند ۹۰ درصد آقایان درجاتی از ریزش موی مردانه را دارند. این عامل هم به ژنتیک مربوط می شود و هم به مسایل هورمونی.

ریزش مو در آقایان به این شکل است که از قسمت شقیقه ها  شروع می شود و به تدریج عقب تر رفته و حالت مثلثی شکل به خود می گیرد و در نهایت موهای فرق سر، کم و نازک می شوند.

در افراد کاملا طاس همه این ناحیه ها به هم می چسبند و ممکن است هیچ تار مویی روی سرشان نماند، به جز قسمت هایی که حساس به هورمون مردانه نیستند، مانند کناره های گوش و پشت سر.

اما در خانم ها هم علت های مختلفی برای ریزش مو وجود دارد. یکی از شایع ترین علت های ریزش مو در خانم ها، کمبود آهن است. معمولا به دلیل خون ریزی های ماهانه و رژیم های لاغری سختی که بعضی از خانم ها می گیرند، یا دچار کم خونی شده و یا ذخیره آهن بدنشان کم می شود.

علت شایع دیگر در خانم ها مانند آقایان مسایل ژنتیکی است، یعنی خانم ها هم دچار ریزش موی مردانه می شوند اما طرح ریزش مو در خانم ها با آقایان فرق دارد.

در خانم ها معمولا خط جلوی سر حفظ می شود و تراکم موها در قسمت فرق و جلوی سر کم می شود و خانم ها احساس می کنند زمانی که فرق باز می کنند کف سرشان پیداست و موهایشان نازک شده اند.

اینجا هم میتوانید بیشتر در مورد این مطلب بخوانید:  وب سايت دكتر نوروزيان

گاهی این مساله آن قدر در خانم ها شدید است که قسمت جلوی سرشان مانند آقایان خالی می شود، ولی معمولا آنچه که در خانم ها دیده می شود، کاهش تراکم مو است نه طاسی.

موادی که برای مو مضر است

گاهی ممکن است موادی مانند فرکننده های دایمی مو یا موادی که فرهای مو را باز می کنند، آن قدر قوی باشند که موها را کاملا از ته شکسته و ریزش موی شدیدی ایجاد کنند.

پس به طور کلی رنگ کردن مو، فر کردن، سشوار زدن، استفاده از برس های دندانه ریز که می توانند موها را بکنند، استفاده از ژل ها که می توانند موها را به هم بچسبانند، استفاده از گیره ها و کش های مو که موها را تحت فشار قرار می دهند، همه می توانند به موی سر آسیب برسانند و مقدار ریزش مو را بیشتر کنند اما این ریزش دایمی نیست و موهای تازه جای آنها را می گیرند.

بیماری ها هم می توانند بر ریزش مو تاثیر داشته باشند. فولیکول های مو کاملا زنده اند و تحت تاثیر شرایط عمومی بدن مانند بیماری های تب دار، حمله قلبی، زایمان، کشیدن سیگار و … قرار می گیرند که این عوامل می توانند باعث ریزش مو شوند.

بین 50 تا 100تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟

@fhkhaledi
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ5S73vxciOuAxBig

بین 50 تا 100تار ریزش مو به صورت روزانه طبیعی است؟


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


تگ

آدرس داروخانه دکتر نوروزیان آدرس دکتر نوروزیان ادرس داروخانه دکتر نوروزیان ادرس دكتر نوروزيان مو ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان بهترین قرص تقویت مو تلفن داروخانه دکتر نوروزیان تلفن دکتر نوروزیان تلگرام دکتر نوروزیان تونیک گیاهی رویش مو دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان داروخانه دکتر نوروزیان خیابان فاطمی داروخانه دکتر نوروزیان خیابان کمیل داروخانه دکتر نوروزیان ریزش مو داروی ریزش مو دکتر نوروزیان درباره دکتر نوروزیان درمان ریزش مو درمان ریزش مو با داروهای گیاهی درمان گیاهی ریزش شدید مو دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان رشد مو دکتر نوروزیان مو دکتر نوروزیان پوست و مو رشد مو رشد مو دکتر نوروزیان رویش مو ریزش مو ریزش مو در زنان ریزش مو شدید ریزش مو طب سنتی سایت اصلی دکتر نوروزیان لاناریا محلول جلوگیری از ریزش مو محلول دکتر نوروزیان محلول رشد مو دکتر نوروزیان محلول رویش مو دکتر نوروزیان محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان مطب دکتر نوروزیان نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان پکیج دکتر نوروزیان پکیج رشد مو لاناریا پکیج رشد موی دکتر نوروزیان کانال تلگرام دکتر حامد نوروزیان کانال تلگرام دکتر نوروزیان کاهش ریزش مو

دکتر نوروزیان

آدرس داروخانه و مطب  جهت ویزیت و دریافت پکیج رشد مو دکتر نوروزیان در تهران:

آدرس: سعادت آباد ، بالاتر از میدان کاج ، خیابان ششم ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان آفرین ، داروخانه دکتر رباطی ۰۹۱۰۹۸۰۰۵۳۹ – ۰۲۱۲۲۱۷۵۸۴۶

دکتر نوروزیان نام داروخانه ومطبی در تهران با مدیریت دکتر نوروزیان میباشد که از طریق تولید داروی رشد مو و ارائه این دارو به صورت پکیج رشد موی دکتر نوروزیان به شهرت خاصی رسیده.
داروخانه دکتر نوروزیاندکتر نوروزیانمطب دکتر نوروزیان-محلول دکتر نوروزیان-درباره دکتر نوروزیان-رشد مو-لاناریا-مطب دکتر نوروزیان-دکتر نوروزیان مو-رشد مو دکتر نوروزیان-آدرس دکتر نوروزیان-محلول ضد ریزش مو دکتر نوروزیان-محلول رشد مو دکتر نوروزیان-تلگرام دکتر نوروزیان-پکیج رشد مو لاناریا-تلفن دکتر نوروزیان-کانال تلگرام دکتر نوروزیان-ادرس مطب و داروخانه دکتر نوروزیان-نظرات درباره محلول دکتر نوروزیان-پکیج رشد موی دکتر نوروزیان

کلیه حقوق این قالب برای دکتر نوروزیان محفوظ می باشد

پیاده سازی و سئو توسط: نت افزار

پرسش و پاسخ